• Má nárok na vdovecký důchod družka, žijící ve společné domácnosti 20 roků? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má nárok na vdovecký důchod družka, žijící ve společné domácnosti 20 roků?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Má nárok na vdovecký důchod družka, žijící ve společné domácnosti 20 roků?

  • Všimli jste si, že je lepší přát vše nejlepši do nového roku, než do Nového roku?



    Další informace


  • duchod beru ctrnacteho.kdys zemru ctrnacteho musi manzelka vratit duchod?je tadysazka ze sousedem.



    Další informace


  • Narok na invalidni duchod



    Další informace


    Vdovecky duchod



    Další informace


  • Jaké jsou PRŮMĚRNÉ náklady na dospělé dítě žijící u rodičů (měsíčně)?



    Další informace


  • Jak by se vám libilo nějaké společné setkání ?

    Myslíte si, že by to bylo zajímavé, kdybychom se někde sešli, třeba nějaké odpoledne. Každý by měl vizitku se svou přezdívkou a mohl by si s některými popovídat. Je mi jasné, že touto otázkou se vytvoří dva tábory, jedni budou pro a jedni proti. někdo bude chtít zůstat v anonymitě, někomu může vadit, že si rok dopisuje s někým, kdo bydlí blízko a třeba se znají, atd. Problém by byl i se zajištěním místa, protože lidé z Chebu nepojedou do Frýdku Místku atd. A možná, že už takové akce proběhly. Je mnoho důvodů proč se sejít a stejný počet by se našel proto, abychom se nesetkali, že lepší je si psát. Jaký je Váš názor.

    Další informace


  • je trestne,kdyz si vas pri hadce osoba zijici v jedne domacnosti natáčí,nebo zvukově nahrává?

    mě to prijde velmi nedustojne,kdyz je clovek emocne rozhozen,a ten druhy si jej točí a nahává.jak se branit?muze poskozena osoba podat trestni oznameni?celkem me to sokovalo,kdyz jsem to slysela.

    Další informace


    Příští rok,mě bude 65,ale mám odpracovaných jen 20 let,budu mít nárok alespon na nějaký důchod? Děkuji za odpověd.

    Zkuste se zorientovat a vyplnte si tabulky. a href"http://www.vypocet.cz/duchod" rel"nofollow" http://www.vypocet.cz/ hellip /a

    Další informace


    Kamarad je v patrani of roku 2011.Z CR odjel v rose 2008.Trest jednoho roku dostal za home credit?Bud vymazan z patrani

    nebude

    Další informace


    V kolika letech má muž který již odpracoval 35 let nárok na důchod ?

    Můj strýc se narodil v dubnu 1961 je svobodný a bezdětný. Má už odpracovaných aspon 35 let. Kdy bude mít nárok na důchod ? díky

    Další informace