• Má občan ČR po nabytí občanství automatický trvalý pobyt na úřadě? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má občan ČR po nabytí občanství automatický trvalý pobyt na úřadě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Má občan ČR po nabytí občanství automatický trvalý pobyt na úřadě?

  • Můžu jako občan řídit křižovatku, provoz na silnici?



    Další informace


  • Jaky je postup a které dokumenty jsou treba k prevodu mého vozidla z jine EU (SK) zeme do CR, kde mam trvaly pobyt?



    Další informace


  • Trvalý pobyt v bytě



    Další informace


  • Trvaly pobyt odhaseni dcery



    Další informace


    Jakými jinými způsoby než z Loterie lze získat zelenou kartu pro trvalý pobyt v USA?



    Další informace


  • OSVČ - Mění se číslo účtu na OSSZ a VZP, když jsem změnil trvalý pobyt z jednoho regionu (ÚL) do jiného (KV)?



    Další informace


  • Je možné nosit kilt, i když nejsem skotský občan?

    Není to proti národní tradici ? Děkuji.Původní dotazJe možné nosit kilt ikdyž nejsem Skotský občan ?

    Další informace


  • Jde si dát trvalý pobyt na město?

    Potřebuji zrušit trvalý pobyt z RD v městečku v Jižních Čechách a dát si ho do okresu Vysočina. Pronajímatelka bytu mi to nechce dovolit, můžu se tedy přihlásit na magistrát města? A půjde to z jednoho kraje na druhý bez problému?Doplňuji:Bez souhlasu majitele bytu si ho dám asi těžko do bytu, který mi nepatří, ne?

    Další informace


    Včera mi vypršela platnost OP. Můžu vše vyřešit na městském úřadě v Brně, nebo musím tam, kde mám nahlášen trvalý pobyt?

    Dobrý den, včera mi vypršela platnost občanského průkazu, a chci se zeptat - můžu vše vyřešit na městském úřadě v Brně, kde jsem teď pořád? Nebo musím tam, kde mám nahlášený trvalý pobyt? (což je dost daleko).Děkuji za radu.

    Další informace


    Je možné si jako občan ČR založit internetový obchod se sídlem v daňovém ráji?

    No jistě, že je to možné, vlastně si tam můžeš založit jakoukoliv firmu, je jedno jaký si občan, oni berou všechny .-))) Jak myslíš, že to dělají lobbisté, také jsou občani čr, založí si tam firmu na akcie na doručitele (bez jména) a šupem přihrát nějakou pořádnou státní zakázku pokud možno ještě dotovanou z EU.

    Další informace