• Má smysl nechat dítě ve školce o rok déle, když si třeba si pak samo dítě vysloveně přeje, že tam chce být ještě déle? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Má smysl nechat dítě ve školce o rok déle, když si třeba si pak samo dítě vysloveně přeje, že tam chce být ještě déle?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Má smysl nechat dítě ve školce o rok déle, když si třeba si pak samo dítě vysloveně přeje, že tam chce být ještě déle?

 • rostou hříbky? jaké počasí tomu přeje?  Další informace


 • Kterou domácí práci máte nejraději? Nebo která vás vysloveně baví?  Další informace


 • Proč cesta tam trvá vždycky déle než cesta zpátky?  Další informace


 • Mohlo by fungovat,když nemám české titulky na film, stáhnout třeba anlgické, přeložit pc translatorem a pak použít?

  No nevím,nemám s tím zkušenosti,ale myslím si,že translátor to přeloží neefektivně a z titulků budeš mít prd,protože to budou nesmysly.Už jsem takto přeložené titule viděla a byl to děs běs.

  Další informace


  Když levák chce hrát na kytaru? Je to pro něj těžké? Mám malého brášku a ten se chce učit, 7 let

  Jsou i kytary pro leváky.

  Další informace


 • Jaká je nejhodnější kniha pro děti ve školce?

  Doplňuji:Chtěla bych asi nějakou pohádkovou pro děti před spaním..

  Další informace


 • Lze si nechat dovést uhlí a s pomocí strojních pásů si jej nechat bez vlastní prace dopravit přímo místnosti ve sklepě?

  Zajistil by tohle vše dodavatel uhlí?

  Další informace


 • když si dávám písně do MP3 přehravače tak je tam dávám v pořadí jak jdou za sebou a když pak hledám písen v MP3 pře. tak

  ji nemůžu najít protože tam jsou ty písně přeházené už jsem zkoušela to znovu rovnat ale když mp3 přeh. připojím a otevřu tak tam jsou ty písně poskládané správněDoplňuji:písně mám nazvané tak jak jsou z knihovny Windows media player 01 Stopa 01 02 stopa 02 atd...

  Další informace


 • Ze soboty na neděli mám noční a čas se vrací zpět, když tam budu o hodinu déle, dostanu to zaplacené?

  Ne, hodina navíc se neproplácí,i ten,kdo na jaře odpracuje o hodinu méně dostane plat jako za běžnou směnu.

  Další informace


  Pokud se rozvod provede v době, kdy je manželka těhotná, tak se pak neplatí alimenty, protože se dítě ještě nenarodilo?

  Myslím, že výživné na dítě soud určí, až bude na světě.

  Další informace


  Není k tomu potřeba souhlas, když o nás chce někdo shromažďovat informace a pak to rozeslílat ostatním lidem?

  Já jen, že tu koluje jistý dokument, ve kterém se nachází posbírané informace o spoustě z vás, včetně vašeho vzdělání a zaměstnání. Má to asi sedm stránek, tak by mě zajímalo, jestli jste dal někdo souhlas k tomu aby o vás byly zveřejněny takovéhle infromace. Nejsem si jistej, jestli ho tu můžu zveřejnit, abyste věděli o co jde, ale většina už o tom stejně asi ví, že něco takového existuje, jen je mi divný, že vás to vůbec neznepokojuje.

  Další informace


  Které podniky jsou ještě plně státní nebo tam má stát ještě několika procentní podíl vlastnictví?

  Ad arygnoc, dosud existují státní podniky.Největší je Česká pošta, po ní České lesy, Vojenské lesy a statky, veškerá povodí (Vltavy, Labe, Ohře apod.), část výzkumáků - EZÚ, TZÚS, SZÚ Brno a další a dále ta část lázeňství, která dosud neprošla privatizací.Poslední národní podnik je Budvar.

  Další informace


 • Co má dělat učitelka v mateřské školce, když příjde dívka nebo chlapec a zeptá se ?

  Pani učitelko, byla jsem na klučičím záchodě a kluci při čůrání stojí a mají něco co já nemám co to mají ?Pani učitelko, byl jsem na holčičím záchodě a holky při čůrání sedí a nemají to co mám já.

  Další informace


  1.pilulku jsem si vzala o 4hod.déle,4tou o 13,5hod.déle a 12tou až se 13tou naráz,1hodinu po styku.Můžu být těhotná?

  nepravidelné užívání antikoncepce

  Další informace


 • Byly jste u fotografování ve školce, když se Vaše děti fotily?? Můžete mi prosím říct, zda fotograf používal světla??

  Na nasvícení dětí, nebo je fotografoval jen s bleskem.. Díky

  Další informace


 • Může člověk dělat učitelku ve školce nebo aupair bez vejsky? Jenom stredni pedagogickou?

  Může , existuje střední pedagogická škola specializovaná na MŠ. Aupair nemusí mít ani střední pedagogickou školu. Záleží na agentuře, jaké má požadavky.

  Další informace


  Chtěla bych získat pedagogické mimimum pro práci v mateřské školce. Kde ho mohu získat? Bydlím v pardub. kraji

  Pedagogické minimum - Univerzita Pardubice - Fakulta filozofická - a href"http://www.upce.cz/ff/index.html" rel"nofollow" http://www.upce.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Škodí houpaní/ležení v houpací síti zádům? Je vhodné se do ní složit po obědě a hodit šlofíka, přeje-li tomu i počasí?

  Kde je ta časová hranice kdy se záda uvolní a kdy už se začínají přetěžovat? Nebo je v síti vždy zádům skvěle?Našel jsem foto kde si v nich hoví celá skupinka lidí.Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/belize-bacab-jungle-park-1326060/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Vadi kdyz muz uziva antidepresiva a chce splodit dite?

  Jde mi o to jestli nemuze byt plod poskozen?

  Další informace


 • Může nějaká nemoc u psa způsobit, že by byl déle než rok vyhublý na kost?

  Dobrý den, naše sousedka má psa, nějakého pitbula, který je minimálně už od loňských Vánoc vyhublý, je to vlastně jenom kostra obalená kůží. Je možné, aby měl nějakou nemoc, která by tohle způsobila? Nejde mi totiž do hlavy, že v tomhle stavu přežívá tak dlouho. Ona s ním vždycky vyjde tak dvakrát třikrát do týdne před barák, ujde s ním deset metrů tam, deset metrů zpátky, protože ten pes víc neujde. Už se i párkrát stalo, že se prostě svalil na zem, chvíli ležel jako mrtvý na zemi a pak po pár minutách s její pomocí vstal a šel domů. Přitom se ale chová normálně, když kolem procházím se svým psem, vždy je vidět, jak by si hrál, začne vrtět ocasem a pozoruje ho.Mohla by tohle způsobit nějaká nemoc?Ten pes vypadá nějak takhle: a href"http://cdn2-b.examiner.com/sites/default/files/styles/image_content_width/hash/09/9b/1342282115_2386_pup1.jpg" rel"nofollow" http://cdn2-b.examiner.com/ hellip /a

  Další informace