• Máj - Vilém - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máj - Vilém. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máj - Vilém

 • Vzpomínáte na 1.máj?  Další informace


  Maj ještě nějaký jiný operátoři podobnej tarif jako má ČEZ - Platím jak volám?  Další informace


  Co stálo za budovu, v Praze na křižovatce Národní,Spálená. Před postavením ob.domu Máj,dnes Tessco.  Další informace


 • Nevite, proc mi zasichaji poupata na orchidejich, když vodu a hnojivo maj?  Další informace


 • ted jsem zjistil že američani maj taky drahy úvěry co s tím můžem udělat?  Další informace


  Je u nás nebo ve světě tolik peněz v hotovosti, aby to udělalo sumu, kterou maj lidi na účtech a platebních kartách?  Další informace


 • Maj blondýny žlutější a světlejší pleť a celou kůži?

  Nejenom blondýny, ale i blonďáci mají zpravidla světlejší kůži než černovlásky a černovlasí. Bavíme se ale o přirozené barvě. Nemusí to být však nutnou podmínkou.

  Další informace


 • Maj mazači všech pět pohromadě?

  Jako pardon, ale aby mazali odpověď z důvodu urážek a vulgarit, když žádné neobsahovala a nikdy na nikoho konkrétně nemířila? Má vůbec cenu tady na něco odpovídat, když tady někdo celej den jenom sedí a nahlašuje odpovědi jinejch uživatelů za nic???Tady je: To snad není pravda...Počkej, za chvílí bude 3/4 populace vypadat jako panáček michelin. Co to tedy obsahuje? Jsem velmi zvědav.

  Další informace


  Cvičky vymysleli Francouzi? Nebo proč tam maj tu vlaječku?

  gt a href"http://www.jarmilky.cz/img/bile-jarmilky.jpg" rel"nofollow" http://www.jarmilky.cz/ hellip /a -Jaký zas falzifikát, dyť všechny jarmilky co mi vyjel google maj uprostřed bílou gt a href"https://www.google.cz/search?qjarmilky es_sm122 sourcelnms tbmisch saX ved0CAcQ_AUoAWoVChMIkb3u8fTOxwIVBiRyCh3qWwbJ biw1745 bih828" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a , a českou hymnu znám dobře kde mám domov..jsem bezdomovec?.. nebo taknějak, to bys mi křivdil!

  Další informace


 • Když skrz browser TOR pošlu na naší fízlárnu mejla, že tam maj BOMBU, tak jak mě najdou, aby mě chytili?

  Klíčová slova: cajti, bomba, akce, TOR, URNA, IT barbar.Protože oni pokaždý podobnýho srandistu chytěj, což mně přijde buď jako sci-fi, anebo ňjaká mediální hra či spíše mediální výplod bezpečnostní fantazie.Jinak koukám na ně přímo z okna!

  Další informace


  Je vlekej rozdíl pokud maj paměti frekvenci 1300 a pokud mají 1600 Mhz?

  Moc velký rozdíl to neni, pro běžného uživatele k nerozeznání.

  Další informace


 • Zaplatila jsem z kauce za nájemnici dluh, který vznikl na příslušné maj.správě...

  Jak jsem již popsala, zaplatila jsem to za ni, protože se němůžu její vinou stát dlužníkem, byt je můj v os.vlastnictví, ale V/S, teplou vodu, topení se platí maj.správě. Našla jsem si v občanském zákoníku § 686a, 3. bod, kde se ve zkratce píše, že to za nájemníka můžu z kauce zaplatit, ale nájemník to musí do měsíce vrátit.. A co když to nevrátí??? Jak mám postupovat dále? Děkuji za odpovědi.Doplňuji:Jambalaya: O to se snažím, jenže to není tak jednoduché, proto se ptám, co dělat, když nezaplatí. Jaké jsou dál právní postupy? V občanském zákoníku není k tomu více napsáno.

  Další informace


 • jakto ze lidi maj pusu plnou nadavek ale stejne stim nehodlaj nic delat ? !

  viz hlasovani , voleni , domaci problemy , vstahy , uprimnost , valky stare i nove , finance , proste naco u piva nadavame ,veci co jdou resit ale neresise , PROC ? A jsou lidi coto chteji resit (resi)?Vipadaj sice nesouvisle tyto problemy ale vzdycky se nejak propojuji

  Další informace


  Je potřebné u rozvodu předložit dohodu o maj. vysp. když je uvedeno, že vše proběhne dohodou pouze mezi námi?

  V předvolání o tom nic nepíšou, pouze chtějí předložit oddací list.

  Další informace


  Co maj holky nejradši na mužích a co naopak ne?

  Zdravé sebevědomí.A nemají rády nejistotu, nenápaditost a nedovtipnost.Nezajímají se o ty, kteří se na jejich názory (těch dívek)musí ptát neznámých lidí v internetu.

  Další informace


 • Kdo vymyslel to vodjíždění golmana, když maj hráčí výhodu?

  Když soupeř udělá faul a má být vyloučen hráč, ale ještě se žádný hráč z proviněného týmu nedostal k puku a rozhodčí jim poskytnul výhodu. Hrálo se to takhle hnedka od začátku, nebo s tím někdo přišel, nějakej trenér jako to předved v týmu jako novou vychytávku (žůžovinu) a všechny ostatní týmy to od něj zkopčily?

  Další informace


 • Proč maj angláni stejnej výraz box> pro sport i pro bedýnku? Co maj tyhle dvě věci společnýho?

  nemaj. Náš box (sport) se u nich řekne boxing .

  Další informace


 • Který autor kromě K. H. Máchy napsal druhou báseň s název Máj?

  Otázka je nepřesně formulovaná. Co je podle vás druhá báseň? Číslovka druhý označuje druhý v řadě či v pořadí .Václav Thám: vydal jeden almanach a v něm otiskl svou báseň Máj. a href"http://www.ceskaliteratura.cz/texty/tham.htm" rel"nofollow" http://www.ceskaliteratura.cz/ hellip /a Kdo psal dříve Thám, nebo Mácha? Kdo byl první a kdo druhý?

  Další informace


  Jakej význam maj domácí oukoly?

  Dobrý den, jakej význam mají domácí úkoly specielně na ZŠ? Pochopím, když třeba v první třídě se musej děcka naučit číst psát atd. ale v 9-té třídě třeba mít za oukol poskládat dadaistickou báseň a navrch toho nedostat žádné ocenění za snahu. Kór učitelští říkaj, že se učíme pro sebe, tak proč nám dávaj oukoly proto, aby sme se učili? Fakt nechápu.

  Další informace


 • Máte rádi zvířata, protože maj hebkou srst? Nebo proč?

  Doplňuji:..jo a ještě by mě zajímalo, proč se poslední dobou lidi všude tak hodně holej.

  Další informace