• Mají nové Windowsy nějaký výhody co do výkonnosti oproti těm starejm? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mají nové Windowsy nějaký výhody co do výkonnosti oproti těm starejm?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mají nové Windowsy nějaký výhody co do výkonnosti oproti těm starejm?

  • Budu pranýřován za to, že opráším gratulování těm, kteří postoupili na vyšší místo na bedně?



    Další informace


    Jaký máte pocit z hraní Cataclysmu, oproti WotLKu a TBC ?



    Další informace


    Je boj za lepší svět útokem proti těm, co se bojí udavačství?



    Další informace


  • Jaký mají dekompresor a elektrický chcípák výhody/nevýhody na motocyklu?



    Další informace


  • Je dobrý nápad, aby stát vykupoval nemovitosti penzistů, těm vyplácel rentu a po smrti seniora by patřily státu?



    Další informace


  • Je neděle, já vím. Přesto, vy mluvící anglicky, rusky, event. fr., co byste těm tzv. velmocím vzkázali v cizím jazyce?

    Něco jako pane prezidente Putine a rusko, vy jste,... a mr. Prezidente Trumpe, vy tam děláte neplechu. Vzkážete jim něco? Něco, čím bych okořenil hudební stopu, track. Ještě nevím.

    Další informace


  • Proč se musíme v muslimských zemích přizpůsobovat jejich zvykům, když oni se těm našim u nás taky nepřizpůsobují?

    Dám ti hned tři důvody:1) Protože jejich systém je založený na poslušnosti k autoritě a náš na svobodě jednotlivce.2) Protože by to byla z naší strany jen malicherná pomsta a to není dobrý důvod pro nic.3) Protože oni odhalené ženské vlasy nebo líbání na veřejnosti považují za krajně nemorální a za útok proti jejich bohu. Dobrý důvod trochu ustopit, když jsme v jejich zemi. Co je jejich nošení hidžábu pro nás? Jaký objektivní důvod máme k tomu, že nás to obtěžuje? Žádný.Kromě toho říct, že oni se našim zvykům nepřizpůsobují není fér, protože většina z nich se snaží. Ačkoli jim to nemusí vždycky jít podle našich představ.

    Další informace


    Mají věřící nějaké výhody oproti ateistům?

    Myslím tím, jestli jsou úspěšnější, jsou méně vystresovaní a tak podobně...

    Další informace


    Neměla by církev vracet zpětně nabyté majetky těm, odkud je vzala?

    ..třeba bych taky dostal kousek něčeho, co ještě není oplocený :o

    Další informace


  • Dávají album k těm samolepkám z Penny?

    Ano, za peníze...

    Další informace