• Mám asi 10 let starého papouška Alexandr malý. Jak stará by k němu měla být samička, kterou mu chci koupit ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám asi 10 let starého papouška Alexandr malý. Jak stará by k němu měla být samička, kterou mu chci koupit ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám asi 10 let starého papouška Alexandr malý. Jak stará by k němu měla být samička, kterou mu chci koupit ?

  • Chcete vidět geniálního papouška?



    Další informace


  • V kolika letech si asi tak 2 mladí lidé mohou pořídit byt?(kdy na to asi mají peníze)



    Další informace


    zná někdo keř,co se jmenuje lícha hedvábná a její semena jsou v pouzdře,připomínajícím papouška se zobákem???



    Další informace


  • Mám mp3 přehrávač a k němu i USB kabel, ale když to zapojím, nic se neděje. Poradíte, co s tím?



    Další informace


  • Když mám kilo masa, a potřebuji k němu dát 2% soli, kolik to je, 2 deka???

    Určitě. Doporučuji si opakovat základní počty. Jinak se nechytíš ani v kuchyni.Doplňuji:Osobně bych dal raději 20 g.

    Další informace


  • General Custr- Komanc, Napoleon- Marengo, Rodrigo Diaz-Babieca a Alexandr Veliky-Bucefalus.Vite co je spojovalo?

    Myslíš tím jména jejich koní?

    Další informace


  • Jak najít adresu pevné linky na Slovensku, která je už 20 let stará?

    Nemá někdo třeba starý telefonní seznam? 091 51964

    Další informace


    Jak přemístnit údaje ze starého PC do nového,když může být připojen vždy jen jeden?

    Tak snad krz jakékoli médium ne? Externí hadr, flashka, dvdčka, paměťovky....nebo připojit disk ze starého pc k tomu novému.

    Další informace


  • Claire je 24 let. Je jí dvakrát tolik, jako jejímu muži, když ona byla tak stará, jako je on teď. Kolik je jejímu muži?

    Je mu 18dnes je Claire 24, manželovi X, před lety bylo Claire X, manželovi 1224-xx-12(oběma od tý doby uplynulo stejně let)x18

    Další informace


  • Ahoj nevíte někdo kam bych si měla dát přihlášku,když chci být moderátorka v rádiu ???

    Doplňuji:na jakou školu bych si měla dát přihlášku když chci být moderátorka v rádiu :D

    Další informace