• Mám domácí slivovici a potřebovala bych snížit procenta. Poradíte mi v jakém poměru nebo jaký je na to vzorec? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám domácí slivovici a potřebovala bych snížit procenta. Poradíte mi v jakém poměru nebo jaký je na to vzorec?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mám domácí slivovici a potřebovala bych snížit procenta. Poradíte mi v jakém poměru nebo jaký je na to vzorec?

 • Jsem matka s mimcem a potrebuji se odstehovat od pritele. Bude mi socialka platit najem nebo do jake vyse zhruba?  Další informace


 • Potřebovala bych aby to mělo android, wi-fi, internet a šlo normálně zbalit do tašky do školy. Newíte o něčem??  Další informace


  Podle kterého vzorce se vypočítá R0 rezistoru a žárovky?  Další informace


  Ahojky,potřebovala bych pomoc.......mám problémy s telefonem.  Další informace


 • Potřebovala bych před výplatou půjčit cca 6.000 Kč ... Doporučíte mi nějakou firmu?  Další informace


 • Potřebovala bych zjistit název filmu, který jsem viděla již dávno.

  Byl to horor či thriller. Pamatuji si záblesky. Manželka najde přívěsek manželovy bývalé ženy, myslím, že ho najde na dně jezera, začne mít podezření, že manžel svou bývalou zabil. Ke konci filmu se pokusí zabít i ji. A to především stejně jako bývalou manželku tak, že ji paralyzuje a položí do vany, kam pustí vodu. Ona se z toho ale dostane. Nevíte někdo název filmu?

  Další informace


  Neznáte název tohoto filmu??

  Ten film byl o ženě, jak hledá svého syna. Toho syna měl otec a schovával ho před ní, aby ho nenašla.Byla tam scéna ze hřbitova a na konci z nějakého večírku či co. Díky za pomoc

  Další informace


 • Jaký je rozdíl u piva mezi 10°/12°?Jak přepočítám na promile/procenta alkoholu?Kolik jich musím vypít skončení záchytce?

  Na záchytce se končí, pokud pod vlivem nějakých návykových látek pácháš na veřejnosti nějaké nepřístojnosti. Pokud užíváš nějaké léky, dobře si přečti příbalový leták, jak je to s užíváním daných léků v kombinaci s alkoholem.

  Další informace


 • Pomůžete najít odkaz na nějakou maximálně 5 let starou odbornou literaturu na téma veganství?

  Děkuji

  Další informace


 • Vymazala jsem si koš v emailu na seznamu a potřebovala bych ho obnovit,protože tam mám důležitý dva  Další informace


 • Může zaměstnavatel při dohodě o ukončení prac. poměru rapidně snížit osobní ohodnocení?

  Ve firmě jsme se se zaměstnavatelem dohodli na ukončení PP, vše bylo v pořádku až do doby než mi přišla poslední výplata. Mé osobní ohodnocení činilo 50% ze mzdy, ale v při poslední výplatě nebylo ani 10%, zaměstnavatel to zdůvodnil tím, že již ve firmě nepracuji, tak nemá důvod mi platit něco navíc , i přesto že jsem pracoval stejně, ne-li vice jako ostatní zaměstnanci na stejné pozici a kteří dostali standardní ohodnocení. V prac. smlouvě osobní ohodnocení nijak blíže definováno nemám, pouze že je součástí fixní složky. Mohu se nějak dovolat nápravy?

  Další informace


  Dobrý den,potrebovala bych poradit ohledne propusteni z vykonu trestu po polovine vykonaneho trestu. dekuji

  Dobrý den,potrebovala bych poradit.matka byla nepodmínene odsouzena na 12mesicu za neosvedseni se v podmince kuli zanedbaní povine vyzivy.zajímalo by me,zda muze zazadat o podminene propustení po vykonane polovine trestu a nebo jestli muze pozadat o propustení pred polovinou trestu.dekuji

  Další informace


 • Je to učivo základní školy ... potřebovala bych znát výsledek, ale nějak stručně ... Děkuju

  Jindra měl napsáno čtyřmístné číslo.Toto číslo zaokrouhlil na desítky,na stovky a na tisíce a všechny tři vysledky zapsal pod toto číslo.Včechny čtyři čísla správně sečetl a dostal toto číslo 5 443.Které číslo měl Jindra napsané?

  Další informace


  Jak je možné, že má karbid vápenatý vzorec CaC2, když karbid má oxidační číslo -4 a vápník 2?

  Budu vděčná za brzkou odpověd.

  Další informace


 • V jakém zákoně (platném!) mám hledat věci ohledně personální činnosti, vznik pracovního poměru?

  atd..nemůžu to najít. :/Doplňuji:Jde hlavně o tyto věci:- získávání zaměstnanců (možnosti, jak?)- vznik, změna a zánik pracovní poměru (zase jednotlivé způsoby)- náležitosti pracovní smlouvy- povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele- pracovní doba a doba odpočinku- dohody o pracích konaných mimo pracovní poměrVšechno tady, toto bych potřebovala prostudovat v nějakém zákoně, který je hlavně platný. Myslela jsem že u toho co, jste mi poslala musí být účinnost od 01.01. 2014 aby byl platný nebo jak poznám, že je ten zákon platný?Děkuji mnohokrát. :)

  Další informace


  V jakém poměru je Váš příjem (mzda, plat apod.) ku příjmu Vašeho partnera ?

  V přiměřeném poměru.

  Další informace


  Potřebovala bych určit sl.vid u slov: domluvili, pracovali, modelovali, odbije

  děkuji předem za odpověď

  Další informace


  Potřebovala bych se ujistit, jestli je to správně?

  Mám obvod lichoběžníku ABCD 25 cm a strana BC je 5 cm a DC1/2 AB a vychází mi, že AB je 10 cm a DC 5 cm. Vychází mi to správně?Doplňuji:!CHCI SE JEN UJISTIT, NE POMOCT S DOMÁCÍM ÚKOLEM!

  Další informace


  Mám vypočítat proud, vím napětí a výkon. Jaký je vzorec?

  je to stejnosměrný proud, střídavý proud jednofázový nebo třífázový ?On je sice vzorec jeden, ale pro každý případ se musí upravitU strejnosměrného se vychází ze vzorce PU*I a jen se vyjádří neznámá I (osamostatní se) a vznikne I P/Uu střídavého proudu jednofázového tam je navíc kosinus fi P U*I*cos fia u trojfázového je tam odmocnina ze tří, což je přibližně 1,7P1,7*U*I*cos fiU trojfázového výkonu se udává sdružené napětí 400 V a ne 230 jako u jednofázovéhoU stejnosměrného může být napětí od 1,5 do 120 VKolega dr. Axl mě možná upřesní, protože pracoval na energetice jako projektant sice na vysokém napětí ale toto by měl vysypat z rukávu jaké jsou stejnosměrné soustavy napětí.

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět,když byl otec ve styku se žloutenkou typu A a šel na krev zdali dělají automaticky B i C?

  Potřebovala bych vědět jestli,když mel otec v práci žloutenku typu A a šel na krev,zdali automaticky dělají vyšetření na B i C

  Další informace