• Mám naprogramovaný icq nikdy žádné problémy až teď poslední týden se mi tam ukáže okénko:Musíte se přihlásit. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám naprogramovaný icq nikdy žádné problémy až teď poslední týden se mi tam ukáže okénko:Musíte se přihlásit.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám naprogramovaný icq nikdy žádné problémy až teď poslední týden se mi tam ukáže okénko:Musíte se přihlásit.

  • Všimli jste si? Minulý týden ošklivo,pak se na víkend udělalo hezky a sotva začíná nový týden, už je zase ošklivo... ;-)



    Další informace


    Proč si lidé nechávají dělat kérku na zádech, když si na ni nikdy v životě sami neuvidí? Co z toho, že tam je?



    Další informace


    Byly vám za poslední týden rehabilitovány nějaké otázky?



    Další informace


    Já mám velmi rád server stahuj.cz, ale v poslední době tam stahuju často a víc jak půlka všech programů je neaktuální.



    Další informace


    Ti herci nám poslední dobou nějak odcházejí.Teď Lubomír Lipský.Co na to říkáte?



    Další informace


  • Mám Samsung Galaxy Ace a při zapnutí mi to ukazuje, že tam nemám žádné kontakty, ikdyž jsem na starém telefonu dala přes



    Další informace


  • Jak se mám přihlásit do Talent mania , československo má talent nebo hlas československá ? Abych tam vystoupil na show ?

    Jak se mám přihlásit do Talent mania , československo má talent nebo hlas československá ? Abych tam vystoupil na show ? Kámoši říkaj že mám talent na zpívání a že bych měl jít na náký podobný show , ale nevím jak to mám udělat , už jsem byl na těch stránkách . Ale nevím jak se do toho přihlásit abych byl v show . Děkuji za odpovědi .

    Další informace


  • Je v domě důchodců povolen sex nebo je zakázan, protože tam není žádné soukromí?

    Proč by nebyl povolen? To je každého věc . Spousta seniorů má pokoj pouze pro sebe, tak má soukromí kolik chce.

    Další informace


  • ICQ a odkazy - v české verzi ICQ od atlasu to funguje



    Další informace


    Nemužu se dnes připojit na icqpořad mi to piše at si napojim novou verzi icq.Když na to kliknu tak to stejně nejde.

    Nevite proč a mate někdo stejny problem ? Jak na to aby to fungovalo.děkuji

    Další informace