• Mám nějaké právo získat dárky které jsem dostala od rodičů,nebo elektroniku od byvaleho manžela z našeho trv.bydliště? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám nějaké právo získat dárky které jsem dostala od rodičů,nebo elektroniku od byvaleho manžela z našeho trv.bydliště?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mám nějaké právo získat dárky které jsem dostala od rodičů,nebo elektroniku od byvaleho manžela z našeho trv.bydliště?

 • kam ukrýváte vánoční dárky? slídili jste jako děti po skrýších s vánočními dárky?  Další informace


  Jak mám zdvořile zacházet s dárky, které nechci?  Další informace


 • Obsahují LED žárovky nějakou elektroniku v patici jako úsporné žárovky ?  Další informace


  Kamera SONY DCR-TRV 270E Pal  Další informace


 • Jsem od roku 2009 vedena na úřadu práce. Mám nárok na odpočet z daní za rok 2010 a získat tím nějaké penízky??Děkuji

  Bohužel ne.1. už je pozdě, do konce března2. pokud jsi platila v roce 2010 nějakou daň a poté neměla příjem, byla by zde šance na vrácení daně, ale pochybuji o zdanitelném příjmu a tudíž zaplacené dani, když jsi byla od roku 2009 na ÚP.

  Další informace


 • Byl to úplatek nebo důkaz vyspělosti našeho zdravotnictví?

  Matka mého zetě nedávno oslavila sedmdesátiny a coby bývalá operní solistka nadále vyučuje na brněnské Janáčkově akademii. Minulý týden se však byla nucena podrobit implantaci kardiostimulátoru. Můj obdiv sklidila poté kdy při operaci probíhající za jejího bdělého stavu, týmu lékařů zazpívala árii z Rusalky. Nyní s ní laškuji na téma, zda se z její strany jednalo o úplatek, nebo odvedla počin hodný obdivu. Určitě pak opět potvrdila platnost hesla mladí vpřed a staří na svá místa .

  Další informace


 • který program je lepší? Mám nainstalovaný avast a nyní jsem dostala od Alzy Mc Afee, který z nich je lepší?

  Tady je odkaz na jeden nestranný test: a href"http://www.av-test.org/en/news/news-single-view/win-xp-7-81-internet-security-suites-complete-an-endurance-test-lasting-6-months/" rel"nofollow" http://www.av-test.org/ hellip /a Avast v něm dopadl dobře, McAfee o trošku lépe. Nutno ale dodat, že Avast byl ve verzi Free a McAfee byl ve verzi Internet Security a že je to dělané na americké podmínky. McAfee je jinak téměř ke každé komponentě a počítači zdarma. Avast se Ti bude lépe ovládat a bude lépe reagovat na hrozby v našich podmínkách se vyskytující, a tak za mě bych doporučil Avast. Pokud patříte k rozumným lidem a na Internetu moc neblbnete, tak bohatě stačí verze Free. Jinak doporučím obětovat těch pár korun a Avast si koupit.Podobný test udělal letos i časopis dTEST. Zde Avast Free dostal 55 % a placený McAfee Internet Security jen 47 %. Odkaz: a href"https://www.dtest.cz/clanek-3483/test-ochran-pocitace-2014" rel"nofollow" https://www.dtest.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co se slozkou z byvaleho uctu?  Další informace


 • Rozumím tomu správně, že i ústavní soud považuje ochranu identity zloděje za vyšší právo, než je právo okradeného?

  A tedy že i ÚS chrání zloděje a zdravý rozum tak dostal zase na zadek? a href"https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zverejneni-fotografie-zlodeje-kola-by-urad-nyni-nepokutoval/r~bcbe4b28a84811e7a9d00025900fea04/" rel"nofollow" https://zpravy.aktualne.cz/ hellip /a

  Další informace


  Musím se hlásit na pracák v místě trvalého bydliště když žiji a pracoval jsem v jiném? Zde mám jen doručovací

  Dobrý den, musím se hlásit na pracák v místě trvalého bydliště když žiji a pracoval jsem v jiném? Chci se hlásit tady. Zde mám jen doručovací adresu. Díky

  Další informace


  Je někde k dispozici formulář volebního průkazu? Lze si ho nechat z místa trv. bydliště zaslat na POSTE RESTANTE?

  Vím, že žádost na vystavení volebního průkazu musí mít ověřený podpis, ale nevím, zda např. na poště mají potřebný formulář nebo mustr jak má žádost vypadat. Můžu si nechat zaslat volební průkaz z místa trv. bydliště k vyzvednutí na POSTE RESTANTE? Žádat se musí do 10.10. Je tento termín jako poslední termín k podání (odeslání) žádosti poštou?

  Další informace


  Je nárok dostávat odškodnění od bývalého zaměstnavatele za pracovní trvalý úraz?

  V roce 2011 v říjnu jsem měl pracovní úraz - poškození sítnice, nevidím na jedno oko. Bylo to vyhodnoceno jako pracovní úraz, dostal jsem do výše platu vyplacenou částku a od ledna tohoto roku jsem dostal výpověď a jsem na úřadu práce, z důvodu, že se firma ruší. Žádal jsem si o částečný ID, ale nebylo mi vyhověno. Mám nárok dostávat od mého bývalého zaměstnavatele nebo od jeho pojišťovny nějakou měsíční čásku ( rozdíl mezi výplatou od úřadu práce a mojí předešlé výplaty

  Další informace


  Jak se máme zachovat, přijde-li do našeho podniku či domu kolemjdoucí se žádostí o přístup k WC? Musíme mu vyhovět?

  Špatně zvolené odpovědi. Nemusíš samozřejmě nic. Nicméně i ty se někdy můžeš ocitnout v tísni že už jinam nedoběhneš.

  Další informace


  Bydlim v pronajatem byte,mam pejska štěnatko a prosim o radu kde ho přihlasit.Trvale bydliště mam u rodiču.

  A tam ho chci přihlasit, ale nevim jestli to potvrzeni a znamka budou platit při připadne kontrole v mistě kde přechodně bydlim.Děkuji

  Další informace


 • Kdyby vám vaše nová přítelkyně řekla něco rozporuplného, co se týkalo jejího bývalého,... odolali byste se zeptat zde?

  něco rozporuplného ve smyslu vztahu a peněz. Že jako by ♀ zůstala u ♂. odkategorie Alternativní energie je zřejmě míněno pomoc rodičů./Jak se s tím mám srovnat? T0 jsem 0?Doplňuji:Já jsem neodolal. Zeptám se tady.

  Další informace


 • Tip na nějaký originální dárek pro manžela? On už snad všechno má:) Vybrala jsem tohle, čemu byste dali přednost?

  Doplňuji:Trenky by mohl někde zapomenout. :-)

  Další informace


  Při pohlavním styku se nám protrhl kondom, pilulku po jsem si vzala, ale tyden po styku jsem dostala menstruaci.

  a to jí mám mít za dlouho co to může znamenat?

  Další informace


 • Kde získat vzorky a reklamní dárky reklamní předměty zdarma?

  Pracuji pro školní zařízení a ráda bych dětem zajistila nějaké drobnosti. Vim, že kdysi kolegyně objednávala nějaká pexesa, pohlednice, nálepky apod. na internetu.Nemáte nějaký tip na firmu, která s cokoli takto nabízela? S dětmi umíme zužitkovat cokoli.Předem děkuji za reakce.

  Další informace


 • Mám ráda bývalého učitele a nevím, co mám dělat

  Asi je to divná otázka, ale jediné místo, kde ji můžu položit, je internet. Když jsem chodila na ZŠ, zamilovala jsem se do jednoho učitele. Vím, že nejsem jediná, komu se to stalo, ale mě to v životě hodně omezovalo, protože ostatní spolužačky si našly kluky a žily už normální život. Já pořád myslela jen na něj a vytvářela si iluze o tom, že se stane něco, co se ve skutečnosti nikdy stát nemůže. On se ke mně taky choval mile, na chodbě jsme se na sebe usmívali, v hodinách mě chválil a u zkoušení mi dával nejlehčí otázky, jaké mohl, jen aby mi mohl dát jedničku. Občas měl ke mně i takové divné poznámky, ne vyloženě sexuální, ale...asi chápete. Teď jsem ze školy pryč skoro půl roku a doufala jsem, že zapomenu, ale zjistila jsem, že mi to nejde. Když jsem za ním byla sama na návštěvě, věnoval se mi a mluvili jsme spolu. Když mu napíšu na Messenger, hned mi odepíše a když má čas, píše si se mnou i o svém mládí. Nedávno jsem byla na jedné školní akci. On se tvářil, že mě nevidí. Určitě mě viděl, ale před kolegyněmi se choval úplně jinak. Nevím, proč to dělá. Chci na něj zapomenout, ale nedokážu to. Doufám, že mě pochopíte a třeba i poradíte, jak na něj zapomenout, nebo co mám dělat dál. :-) Za odpovědi předem děkuji.

  Další informace


  Co řešilo náboženské právo? Jaký vztah má moráka a právo?

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by se tu našel někdo, kdo by mně to prosím dokázal stručně a jasně vysvětlit.Je mně jasné, že morálka znamená správně jednání ve společnosti, je nevymahatelná soudní mocí a za její porušování nejsou žádné tresty(sankce).Právo je opak, je vymahatené soudní mocí a za jeho porušování hrozí sankce.Ale to je asi vše, co bych k tomu mohla dodat...Děkuji za odpovědi:)

  Další informace