• Mám znaménko na penisu a stydím se to někomu říct. Chtěl bych ho odstranit, co mám dělat? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mám znaménko na penisu a stydím se to někomu říct. Chtěl bych ho odstranit, co mám dělat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mám znaménko na penisu a stydím se to někomu říct. Chtěl bych ho odstranit, co mám dělat?

  • Proč pozdravovat někoho, neznamená říct mu ahoj, ale říct mu že ho někdo pozdravuje?



    Další informace


    Kdybych přišel do banky oznámil,pracovnici u pultíku že bych si u nich chtěl založit účet a na hlavě bych měl punčochu..



    Další informace


    Zvětšení penisu - existuje něco?



    Další informace


    Ověřené tipy na zvětšení penisu



    Další informace


    Stydím se za nas byt



    Další informace


  • Bradavice na penisu



    Další informace


  • Ve které vývojové fázi člověka zmizela kost z penisu?

    Podotýkám, že mnozí primáti tuto kost dodnes mají.

    Další informace


  • Poradíte, jak u dotazníku v Google nastavím ukončení, když někdo na první otázku z 20 odpoví NE?

    Mám Google dotazník, kde mám 20 otázek, a chtěl bych se zeptat, kde mužu nastavit to, aby když se na první otazku odpoví NE, aby se dotazník ukončil.PůvodníMám google dotazník,kde mám 20 otázek a chtěl bych se zeptat kde mužu nastavit to aby když se na první otazku odpoví NE,

    Další informace


    Ahoj já bych se chtěl zeptat jestli by mě někdo nepomohl mám problém se sony vegas pro 12, přesněji



    Další informace


    Ráda bych si pořídila notebook Sony VAIO. Mohl by mi někdo říct názor na tuto značku? Je spolehlivá? Děkuji.

    Já mám Sony VAIO, a už jsem ho 3x reklamovala. Budu posílat na 4.rekl.Ale když jsem to konzultovala s kamarádem, který je v jiné firmě prodavačem, říkal, že zná jen 2 lidi, kteří VAIO reklamovali. Já kupovla u KASA.cz. K reklamacím se zatím staví dobře.Takže soudím, že to je jako u všeho. Musíš trefit kus.

    Další informace