• Máme učitelku na jazyky..a když jen blbě vyslovíme nějaký slovo....tak nám nadává do krav do volů a tak je to normalni? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máme učitelku na jazyky..a když jen blbě vyslovíme nějaký slovo....tak nám nadává do krav do volů a tak je to normalni?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máme učitelku na jazyky..a když jen blbě vyslovíme nějaký slovo....tak nám nadává do krav do volů a tak je to normalni?

 • Je absurdní si myslet, že by nám mohli mimozemšťané závidět naši duši, kterou máme od Boha, možná jen my pozemšťané?


  Jak může mít někdo původ ze tří národností, když máme jen 2 rodiče?


  Co se slepicí,když tak blbě čumí?


 • Máme rezervaci lístků a nejde nám to online zaplatit kartou co s tím?


 • Jak je myšlený „z života čistého, z rodu královského, nám, nám narodil se.“?

  Nejspíš znáte tu písničku.Tím čistým životem myslej Boha? A rod královskej? Ježíš se nenarodil královi, ne?
 • Když nám má chuť říkat, co je dobré a co ne, podle toho jak to naše tělo potřebuje, proč nám nechutná zelenina?

  Když je něco dobré tělo nám tím říká že to tělo rádo přijme a spotřebuje proč nám tedy cukr chutná víc než zelenina a některé ovoce když je to to druhé co potřebujeme víc?
  Je pravda, že mléko od krav je pro telata, ale kvůli naší spotřebě se tele odloží a krmí uměle?

  Slyšela jsem, že mleko od krav je původem pro telata, ale ta se odloží a krmí uměle.
 • Slovo HŘIVNA mě už dlouho ničí,tuším,ale asi jen vzdáleně. Co to znamená? (Ivan Vyskočil to slovo používal v povídkách.)

  I když jsem Vyskočilovy povídky četla, nevzpomenu už na význam použitého slova.Jinak hřivna byla jednotka váhy, početní jednotka a od dob Velké Moravy také platidlo. Hřivny byly kusy vzácného kovu, často stříbra. A to nejen u našich předků, také staří Rusové měli své grivny, početní a od 12. století měnové jednotky vyjadřující určité množství stříbra. Hřivna se pak málem stala součástí československé soustavy platidel. Už na to byl roku 1929 zákon, že bude zavedena stokorunová zlatá mince jménem hřivna, ale kvůli hospodářské krizi k tomu nedošlo.Dodejme, že hrivna je název současné ukrajinské měny a vraťme se k hřivnám starým. Důležité je, že původně měly tvar náhrdelníku. Odtud je totiž jejich pojmenování. Praslovanské grivna znamenalo náhrdelník a bylo odvozené od griva, což původně bylo pojmenování krku a šíje, které vzniklo z indoevropského ger-, pojídat, polykat. Později se griva říkalo dlouhé srsti na krku a odtud je naše dnešní slovo hříva, pojmenování srsti na těle koní, lvů a jiných živočichů. Slovo hřivna je tedy velmi blízce příbuzné s podobným výrazem hříva.Podle stránky Český rozhlas.Stejná informace, Panenka byla trochu rychlejší.Doplňuji:V první větě jsem se vyjádřila nepřesně. Vím, co je hřivna, ale nevím, který význam vyplývá z Vyskočilova kontextu.
 • mame zaheslovane pc a heslo nam nechce dovolit pustit pc nevite nekdo co stim mame delat?mame win.7 me picne

  problemy se spustenim pc mame tam vse dulezite a nemuzem to spustit
  Proč, když napíšu otázku nebo odpoveď, objeví se mi pokaždé -UPRAVIT ODPOVEĎ- ! Co dělám blbě????

  to sa vám len umožňuje prípadné dopísanie odpovede - otázky.Tu nie je automatická kontrola zle napísaného príspevku.
 • Nájemník dluží 50000K,máme jen ústní náj.dohodu,uznat dluh u notáře nechce,co když ho nevpustím domů a zabavím zařízení?

  Cena jeho zařízení bytu je asi 25000Kč.Co když mu dám měsíc na zaplacení,nebo alespoń uznání dluhu u notáře,jinak nábytek prodám?Nebude můj postup protizákonný i když mu předám doklady,jeho písemnosti,obsah ledničky atd?Dluh vznikl za asi 3 roky-část nájmu a služeb 2 roky před tím bydlení bez problémů.Ještě zdůrazńuji,nemáme žádnou písemnou nájemní smlouvu,jen ústní.
 • Jak (ne)jednat s otcem, který mi naprosto pořád nadává do bordelářů, ignorantů, mnohdy mi řekl, že si hraju na chytrého

  a přitom sem úplně blbý, potom furt říká, že sem ještě nic nedokázal, nemám právo s nimi tak hovořit, že se mi nedá důvěřovat, nadává mi za styl, kterým s nimi mluvím (přičemž to je můj osobitý styl, který už je několik let stejný) a ani kdybych se stal prezidentem, tak mě nepochválí a stále bude jen kritizovat? Naposledy sem mu už prostě řekl přímo, že je možná můj rodič, ovšem nikoliv můj otec, nicméně on to hned vypustil z hlavy a začal, že to chcu na něj házat a měl bych si uvědomit, s kým mluvím. Dříve to nebylo tak intenzivní a říkal si už jen dva roky , nicméně teď mi příjde už i ten rok jako nehorázně dlouhá doba a navíc si asi hned nezačnu vydělávat desetitisíce měsíčně na nájem. Jak z této situace vyjít? Ignorování jej nepomáhá a když sem udělal, co chtěl, vymyslel si něco, co mi neříkal a za to mi vynadal. Sebevraždu i jinou vraždu prosím vynechme, to by nemělo být a maximálně se může stát nějaká nehoda :)Doplňuji:Děkuji vám dvěma za vaše neužitečné odpovědi.Jestli máte někdo lepší odpověď, nebo spíše odpověď na položenou otázku, prosím, napište ji.
  Co teda máme, když nám jedna z věcí,které tvoří domov, chybí - konkrétně ta nejdůležitější?

  Nějaké přístřeší, oheň/ v dnešní době to může být třeba sporák, nebo cokoli co dává teplo/ a ta nejdůležitější je někdo, kdo to bude se mnou sdílet . Pokud máme toto, tak už jde všechno......gratuluju všem, co domov mají....:-(
 • Které jazyky jsou si tak podobné, že si příslušníci toho státu budou vzájemně rozumět své mateřštině?

  Na dovolené jsem si povídal se Slovákem a Polákem a celkem dobře jsme si všichni rozuměli (polsky neumím).
 • Máme ve škole večírek a máme mít masky ve stylu filmy a seriály, nemáte nějaký zrealizovatelný nápad?? :))

  a href"http://www.csfd.cz/film/194884-v-jako-vendeta/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a
  Jak se jmenuje hra, kde jsou karty s čísli do cca 130 a na některých kartách je 1 či 2,3,5,6 krav?

  A kde na internetu lze nalézt manuál k této hře?
 • Když mám na vysvědčení v 8. třídě tři 3, kde mám pravděpodobnost, že mě přijmou: na zdrávku, nebo na učitelku?

  Mohu se zeptat, co je lepší nebo spíše na co mám pravděpodobnost, že mě vezmou, když mám na vysvědčení tři trojky a jsem v 8. třídě: vezmou mě spíše na zdravotní sestru, nebo učitelku?
  Kde jsou všude střední školy kdyý chci jít dělat učitelku do školky? Děkuju za odpověď

  Bohužel už i učitelky ve školce, musí mít vysokou školu.Střední školy najdeš na oficiálním portálu a href"http://www.infoabsolvent.cz" rel"nofollow" www.infoabsolvent.cz /a A hlavně na pedagogice je POVINNÉ plavání !!!Umíš plavat ? Kolik uděláš 50m bazénů ? Uděláš 50m bazén pod vodou ?
 • Máme doma dva menší psy a pořídili jsme si kotě. Kocoura máme hodinu a zatím je zalezlý a psy neviděl. Jak je spřátelit?

  Hodina je moc krátká doba, je v cizím novém prostředí a neví, co ho čeká.Psy hlidejte do té doby než si na sebe s kočkou zvyknou.
  Dobrý den, máme skoro 7 letou rotwailerku,narodila se nám dcera,fenka na ni vrčí,vypadá to že žárlí.

  Když mám malou třeba na klíně(je jí půl roku)nechce ke mně naše fenka ani přijít a dělá jakoby uraženou a kouká se jinam i když na ni zavolám,když ji hladím a omylem se ji dotkne i malá, tak zavrčí, přitom malou od psa držíme,takže žádné ubližování ze strany dítěte nehrozí, aby pes měl důvod vrčet. Je fakt, že i když pes je vycvičený a poslechne na slovo, nemůže překousnout to, že najednou je tu někdo komu se věnujeme víc i když se snažíme naší fence věnovat, chodíme na dlouhé procházky, hladíme jí, vše jako dřív, stejně si zavrčí..Nevim jestli je to žárlivost, nebo ji prostě nemá ráda.Nevím jak jí za to vrčení potrestat, aby sem v ní nevypěstovala ještě věčí nenávist vůči dceři.Taky si myslím, že sme se k ní dřív chovali jako k dítěti i když sme 100% poslušnost vždy požadovali.Nikoho nikdy nenapadla a štěňata už taky měla,fenka žije s námi v bytě.Děkuji za odpověď