• Máte někdo zkušenost s touto info stránkou o Salzburgu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenost s touto info stránkou o Salzburgu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenost s touto info stránkou o Salzburgu?

  • Mate nekdo zkusenost s touto praci?



    Další informace


    Mate skusenost touto bankou



    Další informace


    Výhra: dovolená v Salzburgu



    Další informace


  • Mate nekdo zkusenost s cestovanim ve stylu coaching :) Popripade jakou?



    Další informace


  • Máte někdo tu zkušenost, že jste byli OBZP a platili si ZP a OSSZ?



    Další informace


  • Máte někdo zkušenosti s metalickým tetováním (www.metalicke-tetovani.info)?

    Pokud tohel má někdo na ruce, pána boha jen to ne.

    Další informace


  • Máte někdo zkušenost u svářečky Asist AEIW160-DC4 (dig. display) a zkušenost s hliníkem?

    Sice máme už dost dlouho tak asi 15 let COčko Gude 155,upravené, že ocel svařuje suprově a i silné věci bezproblému a stále bez přestávky. Hliník jsme nezkoušeli, museli by jsme koupit Argon a drát. Zaujal nás tento Invertor, protože to COčko něco váží a do vyšších poloh konstrukcí, to již není. Tak to by železné sváry ve výšce řešil ten Invertor. Jenže, když zase občas někdy potřebujem ten hliník. Někdo říká, že hliník invertorem nesmysl a i to COčko není nic moc. COčko jedině cenově od 60tis na hliník prý.V recenzích na tento Invertor je většinou, jen ta ocel, tam ta spokojenost je na plném, i s porovnáním dražších Inv. Tedy, jedinná vada je krátkých kabelů. Sice podobné Invertory jsou i u Choboly od nějakého jiného výrobce. No, nechceme už kupovat nic drahého zbytečně. A ten Asist byl rozumný snad. Bratr má za 5tis Invertor a také to není sláva, hliník nezkoušel, a kov jen někdy a to mu přitom radili, že je to dobrý Inv. z těch , co kolem měli.Zkouším stále pročítat svářecké debaty, rady, ale nic chytřejšího tam není.Všem děkuji.

    Další informace


  • Máte někdo zkušenost s adresou?

    Internet Explorer 9-Beta verze?Jen jsem nakoukl,docela fofr.

    Další informace


    Pomoc se stránkou SERVIS 24



    Další informace


    V ČR působí 4. mobilní operátor U:FON. Má někdo z vás zkušenosti s touto sítí?

    Mám na mysli hlavně volání. Údajně má nejlevnější volací tarify. Máte s tím někdo zkušenosti?Doplňuji:Tak odpovíte někdo něco??

    Další informace