• Máte někdo zkušenosti 3D tričky ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti 3D tričky ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti 3D tričky ?

 • Máte doma matraci Dormeo ortopedic? Uleví od bolesti zad a kloubů? Jaké máte zkušenosti?  Další informace


 • Chci letět do Dubaje přes Vánoce, máte někdo zkušenosti s nákupem letenek?  Další informace


  Byli jste někdo v německém akvaparku u Berlína (tropical island)? Jaké máte zkušenosti a zážitky?  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s dluhopisovým fondem Amundi Funds Global Aggregate (CZ)  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s ETN Services?

  Oslovil mne manažer společnosti ETN - nabízí slevovou kartu. Máte s touto společností někdo zkušenosti?

  Další informace


  Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se společností OLDIMAX s. r. o. Popřípadě jaké.(insolvence)  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s bezlepkovými těstovinami Risolino? Dneska jsem na ně narazil v Tescu..

  jsem celiak ale nikdy jsem alternativní těstoviny nevyzkoušel

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s barvou na vlasy Manic Panic?

  Máte někdo zkušenost s barvou na vlasy Manic Panic - Electric Lizard? Chtěla bych jí vyzkoušet na melír, protože zelenou barvu v tomto odstínu nikde nemohu sehnat :)

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s giga-shop.com ?

  Přemýšlím o koupi jednoho z tohoto zboží1) a href"http://www.giga-shop.com/cs/znackove-telefony/155595-mpie-909t-55-ips-ogs-mtk6582-4-core-android-442-3g-nfc-phone.html" rel"nofollow" http://www.giga-shop.com/ hellip /a 2) a href"http://www.giga-shop.com/cs/android-telefony/153680-note-3-hd-57-android-43-130mpquad-core.html" rel"nofollow" http://www.giga-shop.com/ hellip /a 3) a href"http://www.giga-shop.com/cs/android-telefony/152039-galaxy-s5-2gb-ram-32gb-rom-quad-core-13ghz-19201080-android442-16mp-3g.html" rel"nofollow" http://www.giga-shop.com/ hellip /a Který je lepší? Vyplatí se to ?

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s RadialTrans?

  Dobrý večer, ahoj :o)Mám objednané zboží od včera (30.5.2011) a bude mi ho doručovat přepravní společnost RadialTrans. Jaké s nimi máte zkušenosti? Volali Vám až když byl přepravce ve vašem městě/Vesnici nebo předtím, než vyjel? Za jak dlouho od objednání, Vám přišlo zboží?Jestli má někdo náhodou zkušenosti i s e-shopem holidaysport.cz tak jistě potěší i na toto názory. Děkuji předem všem :-)Přeji příjemný večer.Doplňuji:Butani: děkuji za upozornění :-)

  Další informace


  Máte nekdo zkusenosti s pojistenim proti rozbití na Alza ?

  když si ho dám a zboží (v mém případě bych si chtěl koupit nový notebook) se mi rozbije nebo mi ho někdo odcizí dostanu optavdu peníze zpět nebo je to jen tahák na peníze ?nemusí to být jen u Alza ale v kterem kolik obchodě

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s Fobo.cz ?

  Dobrý den, zaujala mne nabídka paraglidingu na serveru a href"http://www.fobo.cz" rel"nofollow" www.fobo.cz /a ... Platí se tam za služby předem a až poté jsou vykonané. Nenakupovali jste tam už někdo? Web vypadá věrohodně, ale radši se ptám.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s Arduinem ?

  Dobrý den, chtěl bych se naučit programovat mikroprocesory. Chci si koupit Arduino Starter kit a href"http://arduino.cc/en/Main/ArduinoStarterKit" rel"nofollow" http://arduino.cc/ hellip /a . Vidím ho jako alternativní možnost. Ale moc jej neznám a tak se ptám , jaké máte pozitivní nebo negativní zkušenosti.Naučím se díky němu programovat mikroprocesory ?Nenastane problém při připojení do počítače ? - mám strach z toho , že si ho koupím a nebude mi fungovat.Neznáte nějakou českou prodejnu Arduina ? (nikoliv jeho klonů)Díky za odpovědi

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s AdSense ? Tedy vkládání reklam do vašich videí na youtube kanálu :)

  Já teda nemám nějak ohromující sledovanost na svém youtube kanálu a jsem rozhodnutý, že ani v budoucnu si ho nechci přidat, ale pořád mi to google nabízí, tak jsem se chtěl zeptat jestli to někdo provozujete. Prý to dokáže být pěkný ,,šmé jsem slyšel. Kolik to tak může hodit teda $$$ třeba na 100tis. zhlédnutí a určitě bude hrát roli asi i o jakou jde reklamu, nééé ? :)Doplňuji:V dnešní době už to není jako dřív, kdy se našlo video co mělo něco málo přes milión a byl to hit. Dnes se dá udělat ta sledovanost snad na všem, na něčem co je buď geniální nebo naopak úplně až stupidní.Třeba známá bavička Ellen DeGeneres a její americká show má už přes1 521 165 457 zhlédnutí všech videí. To je až neskutečné a jen z toho se dají pokrýt velké výdaje pro show si myslím :)PS: těch zmiňovaných 100tis. zhlédnutí nejsou moje, to jsem jen tak plácl pro příklad )

  Další informace


 • Elektrokolo - máte někdo zkušenosti s omezením na max. 25 km/h?

  Podle legislativy je maximální přípustná rychlost elektrokola (na motorový pohon) 25 km/h - a ještě u toho musí cyklista šlapat.To, jak systém pozná, zda cyklista šlape, je jednoduché.Ale jakým způsobem je zajištěno, že výkon motoru se stoupající rychlostí klesá (až k 0 při oněch 25 km/h)??Záleží i na průměru kola a zařazeném převodu - to má ten motor GPS?Doplňuji:honza19hk - gt jasně, takže je to, jak jsem předpokládal, ŘJ se nějak (podle parametrů kola) nastaví, takže není problém ji nastavit ´dle přání´...60 km/h je pěkné - pokud tak jezdíš ´s rozumem´, já mám maximálku na kole něco přes 90 - a to byl jednak pěkný hukot a druhak se ti řidiči aut, která jsem předjížděl, docela divili...-)Led - gt jasně, tomu rozumím, mně šlo o info, zda rychlost jízdy si zjišťuje motor (ŘJ) nějak nezávisle a nebo to lze nastavit systém, kdy cyklista nemusí šlapat je už zakázáno uvádět (nově) do provozu (na stávajících kolech smí, samozřejmě, dosloužit)

  Další informace


 • Chci se dozvědět ,jak ze lnu vznikne třeba tričky , myslím tím od jeho vytrhnutí(lnu) po tričko

  Chci se zeptat jaké jsou kroky při vyrobě oblečení jak z bavlny tak ze lnu,krok po kroku např:Vytrhu, nasuším,neco , neco, neco, tričko?

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s eliptickým trenažérem? Je vhodný pomocník při hubnutí?

  Neznám, ale já hubla za pomocí bylinek.Naučila jsem správně trávit tuky, upravil se mi metabolismus tuků, jedla jsem vše, ale pravidelně 5x denně, hodně pila , převážně vodu, po čase jsem přidala další bylinné produkty a za 5 měsíců jsem byla hubenější o 2 konfekční velikosti :-) Zdravé hubnutí, bez diet, nervů, a ještě jsem tělu dodávala mnoho vitamímů a dalších látek z bylinek.Váhu si držím půl roku a žádné zpětné nabírání se nekoná. Cítím se výborně a vřele všem doporučuji.Ráda všem poradím.

  Další informace


  Funguje Jablečná dieta? Máte někdo vlastní zkušenosti?

  proč hubnout kolik vážíš ? měříš ?měj se ráda jaká jsi, jez 5x denně, co ti chutná, hodně pij a budeš hubená, já tedy nemám co říkat, protože vážím jen 56 kg a jsem vysoká, najím se i v noci, ale mám jiné spalování..kup kysané zelí to je teď na jaře moc zdravé a jen tak samotné ho jez, uvidíš jak ti bude chutnat :-))večer semínka rozinky atd.Doplňuji:mosoj má pravdukdyž je člověk nucen opravdu zhubnout třeba kvůli zdraví tak musí omezit tuky a jiná jídla, dietu drží například diabetici a srdcaři a jiní nemocní lidé, ale taky ji musí pravidelně dodržovat..já nikdy žádnou odtučňovací dietu nedržela tak nemám zkušenost..

  Další informace


  Dobrý den,jmenuju se Ivan,prosim Vás máte někdo zkušenosti s léčením boreliozy?Přítelkyně ji má bohužel...

  Základ vyléčení představuje odstranění bakterií z těla. To zabezpečují antibiotika. Ta už asi vaše přítelkyně dostala.Na celkovou podporu organizmu během léčení nebo na případnou pomocnou léčbu následků existuje několik domácích rad. Kromě zdravé životosprávy zahrnující změnu stravovacích návyků a dopřávání si pravidelného sportovního vyžití se doporučuje konzumovat dostatek česneku, vitaminy B-komplexu, zelené čaje, včelí pyl. Pomáhají regenerovat poškozené tkáně a podporují imunitní systém.Nechci strašit, ale borelióza je dost zákeřná nemoc a tak by se neměla podceňovat.V případě, že by nebyla léčena včas, může přejít do stadií s rozvinutím dlouhodobých následků. Mezi nejčastější patří chronický zánět kolenního kloubu, poruchy periferních nervů a lícního nervu.Dochází k poruchám rytmu srdeční činnosti a následkům z postižení centrálního nervového systému projevující se zejména poruchami paměti, nebo až jejími výpadky, zmenšením schopnosti koncentrace a udržení pozornosti, změnami nálad a v neposlední řadě také změnami spánku.Přeji přítelkyni brzké uzdravení :-)Doplňuji:Podívejte se ještě tady: a href"http://nemoci.vitalion.cz/lymska-borelioza/" rel"nofollow" http://nemoci.vitalion.cz/ hellip /a a href"http://www.lymska-borelioza.cz/" rel"nofollow" http://www.lymska-borelioza.cz / /a

  Další informace


 • FAUNA trhy ---- máte s tím někdo nějaké zkušenosti, kupovali jste si tam nějaké zvíře?

  Popřípadě jak se chovalo? Kolika let se dožilo....

  Další informace