• Máte někdo zkušenosti s DeLock DVB-T scart adaptérem ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti s DeLock DVB-T scart adaptérem ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti s DeLock DVB-T scart adaptérem ?

  • Ahjo, máte někdo zkušenosti s firmou: nejlepsi-autopujcka.cz? Tváří se docela seriózně a mají docela nízké RPSN. Díky



    Další informace


  • Mobilní internet v Chorvatsku, levně? Máte někdo zkušenosti?



    Další informace


  • Máte zkušenosti s mobilem Sony Ericson Xperia X8 ?!nemám zkušenosti se sonyericsony! Co je dobré,co ne?Doporučujete ?!



    Další informace


    Existuje propojovací kabel na jedné straně 4x činč(2x audio-video mono)a na druhé klasický scart?



    Další informace


    SCART na starší TV



    Další informace


    Setopbox-televize bez scart



    Další informace


    chytnu něco, když připojím na parabolu TV s integrovaným DVB-T a bez DVB-S ?



    Další informace


  • Když pošlu dopis na dobírku, za kolik dnů mi přijdou peníze. Máte s tím někdo zkušenosti?



    Další informace


    Dobry den,sazite nekdo u lottolandu?jake s nimi mate zkusenosti?Jak si u nich vyzvednout vyhru v pripade ze vyhraju? Dik



    Další informace


  • DVB-T vs. DVB = Je v tom nějaký rozdíl?

    V odpovědi na moji předešlou otázku jsem se dozvěděla, že nový kanál TV Prima Prima Love chytnu, pokud budu mít satelit DVB-T. Teď jsem se na můj satelit koukala a mám tam napsáno jen DVB. Je to to samé, popř. jaký je v tom rozdíl?Předem děkuji.

    Další informace