• Máte někdo zkušenosti s hrncem na vaření rýže? Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti s hrncem na vaření rýže? Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti s hrncem na vaření rýže? Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže?

  • Vaření v kamionu na 2kg bombě nebo kartuších



    Další informace


  • Peceni,vareni,smazeni

    Cemu davate vetsi prednost v uprave jidla,klasicka trouba plynova,elektricka ci horkovzdusna.

    Další informace


    Máte někdo zkušenosti s hrncem na vaření rýže? Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže?

    Uvaří jakoukoli rýži stejně, nebo se to nastavuje podle rýže?Pro Pella : To že něco neznáš, neznamená, že to neexistuje a že to nefunguje.

    Další informace


    Koupili jste si automatický el. tlakový hrnec a nepotřebujete upřesnit časy jeho vaření?



    Další informace


    Vaření sypaného bylinkového čaje?

    Koupil jsem si léčivý sypaný čaj z několika druhů bylinek. Zajímalo by mě, jestli tomu čaji neuškodím, když ho osladím?Bez cukru mi to ale nechutná. Můžu teda sladit nebo ne?

    Další informace


    Dobrý den,chtěla bych recepty na dobrá jídla, ale BEZ VAŘENÍ. Může to být cokoli,zákusky,hlavní chody,prostě cokoli.

    Moc děkuji předem. :)

    Další informace


    Kdo přeloží šifru: 7-14-21 (vaření-pečení)?

    7cukr-14máslo-21moukaje to poměr v pečení cukroví

    Další informace


    rychlé a pomalé vaření

    zajímalo by mě,jaký je rozdíl mezi rychlým a pomalým vařením,pomalý pečení je jasný,nastavím třeba 100 stupňů a peču,u vaření něco vařím(třeba vývar)mám to na nižší teplotu,probublává to,takže je tam 100 stupňů,dám to na větší teplotu a začne to probublávat hodně,a musí tam být taky 100 stupňů,tak jaký je v tom rozdíl?

    Další informace


    Dělal jsem rizoto v mikrovlnné troubě, dal jsem tam půl kila rýže a 1/4 litru vody, kam se ztratila ?

    Že po 3/4 hodině v mikrovlnce je rizoto suché jak Sahara ?

    Další informace


    Vaření brambor

    Jdou nějakým způsobem uvařit v mikrovlnce brambory?A jak?Díky za radu.

    Další informace