• Máte někdo zkušenosti se zasílatelskou službou HAPPYFOTO ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti se zasílatelskou službou HAPPYFOTO ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti se zasílatelskou službou HAPPYFOTO ?

 • Máte někdo zkušenosti s dodavatelem plynu jménem Skautská energie?  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenosti s přeletem přes atlantik? Chceme karibik, 3 mezipřistání, azory :/ máme strach. Díky :)  Další informace


 • Invisible Shield - máte někdo zkušenosti s tímto obalem na telefon?  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti nebo vědomosti o Investiční společnosti E&S?  Další informace


 • Dobrý den, máte někdo zkušenosti s iTunes Store a tím, jak u nich fungují platby ?

  Před několika dny jsem si do notebooku stáhla aplikaci iTunes, protože jsem si chtěla stáhnout (koupit) jednu písničku, která se prozatím jinde nedá sehnat. Při registraci jsem vyplnila číslo své platební karty, písničku jsem stáhla - vše v pohodě. O pár dní později mi na email přišla účtenka s tím, že platba byla účtována na mojí kartu, ale v internetovém bankovnictví se mi žádná taková platba nezobrazila. Proto se chci zeptat, zda někdo nevíte, jestli mám položku považovat za uhrazenou či ne. Nerada bych z toho měla nějaký problém.Předem díky za radu.

  Další informace


 • Znáte eshop s LED osvětlením, máte nějaké zkušenosti či jste někde konkrétně nakupovali a máte zkušenosti?

  Dobrý den, sháním eshop s LED osvětlením, máte nějaké zkušenosti či jste někde konkrétně nakupovali? Děláme rekonstrukci a rádi bychom nějaké pěkné kvalitní designové světla. A hlavně bychom je neradi po půl roce měnili, kvůli toho že odešly atd. Jsme z OV, ale může to být po celé republice.Moc děkuji za pomoc.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s dražbami na extrh.cz?

  Zvažuji členství na extrh.cz (placené) a zajímalo by mne, jestli tady někdo má zkušenost s touto stránkou.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s domácí meteostanicí ?

  Vyplatí se ta koupě? Měří to přesně?Plánuji si koupit něco z této nabídky: a href"http://www.alza.cz/meteostanice/18851185.htm f pg1 pn1 sc526" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a Doplňuji:Tak to je v pohodě. Mě šlo hlavně o tu přesnost měření, jelikož jsem slyšel, že prej je tam rozptyl až +/- 2 °C. To je dost!

  Další informace


 • Problém se službou Origin.  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s NB Sony Vaio?

  Plánuji koupi, tak sbírám reference :-). a href"http://www.kasa.czocitace-prislusenstvi/koupit/1456690/sony/notebook-sony-vaio-yb2m1e-s-vpcyb2m1e-s-cez-stribrny/" rel"nofollow" http://www.kasa.cz/ hellip /a Díky.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s Arduinem ?

  Dobrý den, chtěl bych se naučit programovat mikroprocesory. Chci si koupit Arduino Starter kit a href"http://arduino.cc/en/Main/ArduinoStarterKit" rel"nofollow" http://arduino.cc/ hellip /a . Vidím ho jako alternativní možnost. Ale moc jej neznám a tak se ptám , jaké máte pozitivní nebo negativní zkušenosti.Naučím se díky němu programovat mikroprocesory ?Nenastane problém při připojení do počítače ? - mám strach z toho , že si ho koupím a nebude mi fungovat.Neznáte nějakou českou prodejnu Arduina ? (nikoliv jeho klonů)Díky za odpovědi

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s Antivirus Free 6.2?

  Máte nějaké zkušenosti s Antivirus Free 6.2. Platí se za něj něco, nebo je úplně zadarmo?Doplňuji:Antivirus Free 6.2_for Android

  Další informace


  Máte někdo prosím moc zkušenosti ze programem Fraps?

  Zdravím chtěl jsem si zkusit udělat video ze lineage2, ale nevím přes jakej program prej je na to dobrej program fraps ( a href"http://www.fraps.com" rel"nofollow" www.fraps.com /a ) Chtěl bych si udělat nějaké pěkné video ze linage2 a vložit třeba do teho videa nějaký text atd... prostě udělat si nějaké povedené video ale nevim jakej program na to :) kdyžtak dík moc a ještě bych se chtěl zeptat jestli je to moc složité pracovat stým frapsem? moc dííííííík za každé info o programu fraps a možete sem dávat třeba i odkazy na nějaké pragramy třeba jako je ten Fraps atd...moc dík :)

  Další informace


  Lze nahlédnout do historie navšívených webů i přes procházení se službou InPrivate?

  Mám doma 12-ti letou dceru, která je ted o prázdninách přes poledne často doma sama a se svou kamarádkou zvědavě prohlíží různé internetové stránky. Jak skrytě je prohlížet, na to už přišla, tak bych ráda měla pod kontrolou její internetovou aktivitu. Poradí mi někdo?. Předem děkuji.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s Amstrdam shopem?

  Ahoj,vím že v Amstrdam shopu,jsou některé výrobky uplně chemické,ale zajímalo by mě,co ty bylinkové výrobky,jaký je po nich stav atd.. ?

  Další informace


 • Je náš český šumavsky chleba lepsi nez jine chleby v evrope nebo ve svete ? máte nekdo zkusenosti s jinymi chleby ?

  já si myslim ze nas ceskej chleba je nejlepsi na svete :) byl jsem v Číně tam je to samozrejme jine ale co mi chybelo nejvic .. byl nas chleba :)

  Další informace


  Chci si koupit skútra 50ccm ale nevim jestli 2T nebo4T, máte někdo zkušenosti? poraďte.

  Teda nevím jestli se dělaj 50ccm motory ve 4T ,ale každopádně jdi do dvoutaktu.Ten 4T by byl o dost línější.

  Další informace


 • Jak to je v Rakousku se základní vojenskou službou?

  Jak je dlouhá? Jak se z ní dá vyvlíknout? Jaké mají tamní záklaďáci žoldy, výhody atd.? Prostě takové srovnání s tím, co bylo tady.

  Další informace


 • Už delší dobu ráno nemohu snídat, můj žaludek to prostě odmítá. Můžete někdo poradit? Máte s tím někdo zkušenosti?

  Většinou ráno jen vypiji čaj a to je vše. Ani sušenku, perník, buchtu většinou nedokážu pozřít, jen si kousnu a dělá se mi špatně od žaludku..

  Další informace


  Funguje Jablečná dieta? Máte někdo vlastní zkušenosti?

  proč hubnout kolik vážíš ? měříš ?měj se ráda jaká jsi, jez 5x denně, co ti chutná, hodně pij a budeš hubená, já tedy nemám co říkat, protože vážím jen 56 kg a jsem vysoká, najím se i v noci, ale mám jiné spalování..kup kysané zelí to je teď na jaře moc zdravé a jen tak samotné ho jez, uvidíš jak ti bude chutnat :-))večer semínka rozinky atd.Doplňuji:mosoj má pravdukdyž je člověk nucen opravdu zhubnout třeba kvůli zdraví tak musí omezit tuky a jiná jídla, dietu drží například diabetici a srdcaři a jiní nemocní lidé, ale taky ji musí pravidelně dodržovat..já nikdy žádnou odtučňovací dietu nedržela tak nemám zkušenost..

  Další informace