• Máte někdo zkušenosti z 1mobilni.cz - prodejce MT ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti z 1mobilni.cz - prodejce MT ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti z 1mobilni.cz - prodejce MT ?

 • Bolí piercing do jazyka??? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky :-)))  Další informace


 • Mate nekdo zkusenosti s touto strankou - verit ji??  Další informace


  Co to přesně znamená pokud prodejce uvádí ověřitelné kilometry ?  Další informace


  Automechanik nebo prodejce aut  Další informace


 • Máte někdo bylinkovou spirálu?Sháním praktické rady a vlastní zkušenosti.Dík  Další informace


 • Znáte někdo nějakou agenturu pro práci au pair v Kanadě? Nebo máte někdo zkušenosti s au pair v Kanadě?  Další informace


 • Máte zkušenosti s mobilem Sony Ericson Xperia X8 ?!nemám zkušenosti se sonyericsony! Co je dobré,co ne?Doporučujete ?!  Další informace


  Musí prodejce vrátit zákazníkovi peníze, pokud proběhně měsíční reklamační lhůta a v té nedojde k dořešení reklamace?  Další informace


  Jaký kamerový systém set nebo bezpečnostní systém , máte někdo zkušenosti?  Další informace


 • Jede tu z vás někdo na Iron Maiden? Popř. vy, kdo máte zkušenosti s obdobnými akcemi, mohou n ně i děti mladší 15 let?

  Nebo mládež 15+ ? V doprovodu dospělého. Chce po vás někdo vytáhnout občanku?Děkuji

  Další informace


 • Mobilní aplikace-věrnostní,klubové karty.Máte někdo zkušenosti ?

  Zajímalo by mě,jak to funguje u kasy,když místo věrnostní karty předložím tuto mobilní aplikaci s naskenovanou kartou.Musí být u toho Wifi,nebo zapnutý internet,nebo stačí mobil bez připojení k netu.Takových aplikací je víc,proto by mě zajímalo,která je spolehlivá.Děkuji za rady.

  Další informace


  Co byste řekli na prodejce Copypro, máte někdo zkušenost?

  a href"http://tiskarny.heureka.cz/canon-i-sensys-lbp-6750dn/" rel"nofollow" http://tiskarny.heureka.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Znáte cz prodejce convertoru usb na flp?  Další informace


 • jak dlouho má prodejce na to aby mi poslal zboží ?

  Je nějaký zákon na to, že když s někým uzavřu obchod přes internet a pošlu mu peníze předem na účet, jak dlouho má na to aby mi poslal zboží ?Děkuji za odpověď

  Další informace


  Zboží zakoupené přes internet bylo na záruční opravu odesláno poštou musí mi ho prodejce i poštou vrátit Děkuji

  Koupil jsem na internetu webkameru která po hodině odešla.Poslal jsem ji na reklamaci na svých stránkách má prodejce napsáno vyřízeno a reklamace neuznána.Je to už víc než 40 dní zboží nemám ani opravené ani pokažené můžu žádat výmenu či vrácení peněz.Děkuji

  Další informace


  Prodejce elektro a úklid WC, koupelny, šatny, kuchyně

  Mám otázku jsem prodejce elektro v menší firmě může po mě vyžadovat zaměstnavatel úklid WC, koupelny, šatny, kuchyně ? Nebo na tyto úkony musí provádět nějaká uklízečka. Jako prodejce beru samozřejmost úklid na pracovišti jako prodejně a ne sociálních zařízeních neměla by tyto věci provádět specializovaná osoba zaměřená na úklid neměl bych vůbec představu jestli uklíd provedu správně a nezávadně pro ostatní zaměstnance a dost hygienicky.

  Další informace


  Má prodejce povinnost prodat za cenu uvedenou u / na zboží?

  Nejde mi o to, jaká cena je platná - vím, že je to ta u nebo na zboží. Jde mi o to, jestli existuje povinnost prodávajícího za tuto cenu prodat nebo jestli může říct, že pokud nechci za cenu jinou, tak neprodá. Prosím i o zákonný odkaz.

  Další informace


  Je prodejce parcely povinen nechat ji vyměřit?

  Chci koupit parcelu, kterou následně oplotím. Tato parcela ale není vyměřená, mám tedy právo požadovat vyměření od prodejce? (Jedná se mi o obvod, samozřejmě)

  Další informace


 • Je náš český šumavsky chleba lepsi nez jine chleby v evrope nebo ve svete ? máte nekdo zkusenosti s jinymi chleby ?

  já si myslim ze nas ceskej chleba je nejlepsi na svete :) byl jsem v Číně tam je to samozrejme jine ale co mi chybelo nejvic .. byl nas chleba :)

  Další informace


 • Jak moc může ovlivnit tvrdá voda atopický ekzém u miminka? Máte s tím někdo zkušenosti? Co se s tím dá dělat?

  Doplňuji:Děkuju za moc odpovědi:)To Protiva: To s teplou vodu jsem slyšela taky. My natíráme, mažeme, chodíme po doktorech a stejně se to nelepší:( Tak už uvažujeme nad jakýmkoliv možným důvodem...To Ivana85: Zkoušíme všechno možné a budeme určitě pokračovat, ale děkuju za tip ohledně regulace tvrdosti vody:)To PetrP: Ano, přesně vím o čem mluvíte, ale cokoliv co malé uleví jsem ochotná udělat. Děkuju za odkaz, velmi mne zaujal, je tam opravdu hodně zajímavých informací:)

  Další informace