• Máte někdo zkušenosti z přepravou horskýho kola na kánoi? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte někdo zkušenosti z přepravou horskýho kola na kánoi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte někdo zkušenosti z přepravou horskýho kola na kánoi?

 • Máte nékdo zkušenosti s astrálním cestováním nebo s lucidním sněním?  Další informace


  Co říkáte na biopolštář ? Máte už někdo s ním zkušenosti ?  Další informace


 • Máte doma matraci Dormeo ortopedic? Uleví od bolesti zad a kloubů? Jaké máte zkušenosti?  Další informace


  Mate nekdo zkusenosti s kupovanym nahradnim potahem na zehlici prkno?  Další informace


 • Znáte někdo nějakou agenturu pro práci au pair v Kanadě? Nebo máte někdo zkušenosti s au pair v Kanadě?  Další informace


  Mobilní internet v Chorvatsku, levně? Máte někdo zkušenosti?  Další informace


 • Máte zkušenosti s mobilem Sony Ericson Xperia X8 ?!nemám zkušenosti se sonyericsony! Co je dobré,co ne?Doporučujete ?!  Další informace


  Jaká je nokia 2710? Máte s ní někdo zkušenosti? Je navigace spolehlivá?  Další informace


 • Chci investovat do nem. na Floridě na pronájem turistům. Máte někdo zkušenosti a info?

  Koupit vilu je to nejjednodussi . Ale pokud budete chtit pronajimat , musite tam mit nekoho , kdo se vam komplet postara o servis. : Vymena lozniho pradla , rucniku , cisteni denni - bazenu , odpad , uklid po kazdem pronajmu - nekdy i mezi .... plus placeni dani , odpadku , vody , elektriny , pojisteni vily ..musite pocitat s 50 % zisku pujde na tyhle polozky ( kdyby byl dum celorocne pronajimatelny ) ... plus platit provize real. maklerum za pronajem .. nekdo musi lidi ubytovavat a odbytovavat . V atraktivni lokalite date 75 % ze zisku pryc. Na vse jsou tam specialni servisy , ktere vse , co jsem popsalza vas vyridi , vcetne dani. Pak jste ale na nule. -iv-

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s barvou na vlasy Manic Panic?

  Máte někdo zkušenost s barvou na vlasy Manic Panic - Electric Lizard? Chtěla bych jí vyzkoušet na melír, protože zelenou barvu v tomto odstínu nikde nemohu sehnat :)

  Další informace


 • Znáte někdo obchod http://www.lightinthebox.com? Dá se tam platit korunama? Máte s ním někdo zkušenosti?

  Dost dobře nechápu smysl té otázky. Ten obchod posílá do ČR - a to je podstatné. Jestli platíš z korunového nebo dolarového účtu je naprosto jedno - banka to při platbě přepočítá. Ty doby kdy jsme se museli zabývat nesměnitelnou korunou jsou už skoro 30 let pryč. Dnes můžeš klidně platit z účtu u spořky v libovolné tramtárii.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s e-shopem bluelans.com?

  Jde mi hlavně o cenu poštovného a vzhled oblečení - je stejný jako na obrázku? Děkuji.

  Další informace


  Máte někdo zkušenosti 3D tričky ?

  teď se hodně prodávají chtěla bych si jedno koupit je to tak i ve skutečnosti ? nebo to tak mají jenom na Netu ?Doplňuji:na štědrý den mi trička přišla a jsem velice spokojena ( puma je nádherá ) orel také ,, jelen trochu zklamal :)

  Další informace


 • Proč jsou na kolech od jízdního kola Takové ty gumové nudličky (co trčí z kola)?

  Jedná se o takové nudličky s průměrem 1mm a délkou 1cm... Docela by mě to zajímalo

  Další informace


  Máte někdo z bikerů zkušenosti s opravdu pevným řetězem na kolo?

  Jsem rybář a všechnu rybařinu vezu na kole, celý náklad i semnou važí asi 103 kg, ale problém je že řetěz od shimana mě vydrží asi 5-6 měsíců a poté někdy stačí záběr do většího kopce a praskne, samozřejmě mám ssebou nýtovačku, takže zase spojím, ale chtěl bych radu na nějaký fakt kvalitní řeťas.Máte nějaký tip?

  Další informace


  Lze vyměnit brzdové špalky u kola za brzdové kotouče u kola Olpran laser 26?

  Výměna brzdových špalků za brzdové kotouče.

  Další informace


 • Jezdíte (jeli jste někdy) na vodu? Dáváte přednost raftu, kajaku nebo kanoi?

  Umíte to doopravdy nebo jste spíš nepoučený rekreant? Jakou řeku jste jeli?

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s LR?

  LR - velice známá firma obchodující s přípravky Aloe Vera, kosmetikou atd. Nalákali mě jako partnera, můj úkol je rozdávat slevové karty. Z každé karty provize, když majitel karty se stane partnerem také, budu mít z jeho distribuce také provize. Případá mi to jako letadlo. Obchodují systémem MLM. Školení jsou zdarma, ale materiály je třeba zakoupit za 220 Kč + 1 500 Kč. Kariérní růst může být obrovský, při 12 vydělávajících rozdaných kartách 30 - 50 tisíc měsíčně, na to se lze dostat prý za 6 až 12 měsíců. K tomu pak služební auto, notebook, telefon.Na tyhle věci jsem naletěl hodněkrát, nicméně firma LR je velice známá a navíc ohodnocená jako devátá nejlepší marketingová firma na světě, co se týče provizního systému.Prý fungují na odlišném systému, než např. Oriflame, Avon atd. Dokonce mají na 13 svých výrobků ocenění Fresenius, čehož nedosáhla zatím žádná firma na světě, co se do počtu týče.Máte s touto firmou někdo zkušenost? Děkuji

  Další informace


 • Máte někdo zkušenosti s DMAE??? Špatné nebo dobré?

  Doplňuji:A brali jste to? Ono se to totiž dávkuje v prášcích ne?

  Další informace


  Jak moc může ovlivnit tvrdá voda atopický ekzém u miminka? Máte s tím někdo zkušenosti? Co se s tím dá dělat?

  Doplňuji:Děkuju za moc odpovědi:)To Protiva: To s teplou vodu jsem slyšela taky. My natíráme, mažeme, chodíme po doktorech a stejně se to nelepší:( Tak už uvažujeme nad jakýmkoliv možným důvodem...To Ivana85: Zkoušíme všechno možné a budeme určitě pokračovat, ale děkuju za tip ohledně regulace tvrdosti vody:)To PetrP: Ano, přesně vím o čem mluvíte, ale cokoliv co malé uleví jsem ochotná udělat. Děkuju za odkaz, velmi mne zaujal, je tam opravdu hodně zajímavých informací:)

  Další informace