• Máte, prosím, někdo zkušenost s pomůckou pro slabší zrak určenou starším lidem ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte, prosím, někdo zkušenost s pomůckou pro slabší zrak určenou starším lidem ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte, prosím, někdo zkušenost s pomůckou pro slabší zrak určenou starším lidem ?

 • Opravdu plazmové TV tolik ničí zrak?  Další informace


  Jaký je formát na přehrání videa ve starším přehrávači MP4 - víc v otázce??  Další informace


  Ahoj, rozhoduji se mezi koupí telefonu HTC wildfire S nebo sony ericsson xperia X8. Máte prosím někdo zkušenost? Díky!  Další informace


 • Jak naladit Astru 3B na starším satelitním příjimači?

  Ahoj, netušíte někdo jak naladit programy z družice Astra 3b na starším satelitu (v nabídce mám pouze Astra 3a). Můžete mi jen zhruba napsat postup? Zvládne to i laik?Typ příjimače je Homecast S3000CR se satelitní kartou Skylink.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenost s hřebenem Tangle teezer prosím?

  Je poměrně drahý, tak chci mít jistotu, že za něco stojí.

  Další informace


 • Máte někdo zkušenost u svářečky Asist AEIW160-DC4 (dig. display) a zkušenost s hliníkem?

  Sice máme už dost dlouho tak asi 15 let COčko Gude 155,upravené, že ocel svařuje suprově a i silné věci bezproblému a stále bez přestávky. Hliník jsme nezkoušeli, museli by jsme koupit Argon a drát. Zaujal nás tento Invertor, protože to COčko něco váží a do vyšších poloh konstrukcí, to již není. Tak to by železné sváry ve výšce řešil ten Invertor. Jenže, když zase občas někdy potřebujem ten hliník. Někdo říká, že hliník invertorem nesmysl a i to COčko není nic moc. COčko jedině cenově od 60tis na hliník prý.V recenzích na tento Invertor je většinou, jen ta ocel, tam ta spokojenost je na plném, i s porovnáním dražších Inv. Tedy, jedinná vada je krátkých kabelů. Sice podobné Invertory jsou i u Choboly od nějakého jiného výrobce. No, nechceme už kupovat nic drahého zbytečně. A ten Asist byl rozumný snad. Bratr má za 5tis Invertor a také to není sláva, hliník nezkoušel, a kov jen někdy a to mu přitom radili, že je to dobrý Inv. z těch , co kolem měli.Zkouším stále pročítat svářecké debaty, rady, ale nic chytřejšího tam není.Všem děkuji.

  Další informace


 • Čím ve starším počítači nahradit AGP grafiku Radeon 9550?  Další informace


  rychlost win 7 na starším HDD  Další informace


  komprimace videa na předem určenou velikost  Další informace


  Youtube na slabší PC sestavě  Další informace


  Pojede windows 7 plynule na temto starším pc?  Další informace


  Máte prosím zkušenost s aplikací BIG Launcher?

  Jedná se údajně o velmi dobrou aplikaci pro Android /zdarma/ určenou zejména seniorům, umožňující pohodlnou práci s dotykovým telefonem. Už ji někdo z vás využívá nebo alespoň vyzkoušel. Lze se kdykoliv a bez omezení vrátit k původní variantě nastavení?

  Další informace


  Jak přeinstalovat windows na starším PC?

  Dobrý den, potřebuji na starším PC přeinstalovat win XP na win7.Když otevřu instalační balíček, tak po odklikání, nelze nainstalovat, protože disk C je typu FAT32, win7 chce NTFS.Nějaké rady jak naformátovat nebo nainstalovat?Děkuji./Nemohu formátovat disk, na kterém win běží, už jsem se pokoušel..

  Další informace


 • Proč teroristé propouští slabší rukojmí?

  Když teroristé zajmou někde nějaké rukojmí, tak se často stává, že po nějaké chvíli propustí děti, staré lidi, těhotné, ženy jako takové atd. Prostě slabší lidi. Proč?

  Další informace


 • vymysleli jste už někdy někdo něco takového co by i lidem vytřelo zrak?

  stačí jen tak málo se učit a vědět a lidem i umět promluvit do duše :)

  Další informace


 • Je lepší jako začátečnice chodit na kurzy hip hopu, nebo si pronajmout místnost určenou k tanci a učit se sama??

  Spočítej si, co tě vyjde ekonomicky lépe. Pokud se chceš naučit tancovat, je lepší chodit do kurzu a řídit se radami zkušeného instruktora, který tě bude opravovat.

  Další informace


  Jaké hry na slabší počítač?

  Chtěl bych poradit, jaké hry (FPS, TPS,závodní,simulátory) na PC Acer Extensa 5220:CPU: Intel Celeron 1,73GHzRAM: 512MBGFX: 64MB Mobile Intel Graphics Media Accelerator X3100HDD:80GBOS: nově nainstalovaný MS Windows 7 ProfessionalDoplňuji:Předchozí OS: MS Windows VistaJe starý 6 let (2008)

  Další informace


 • Nosili byste brýle i když máte v pořádku zrak? Myslím tím jako vzhledový doplněk.

  Nemyslim slunecni a dioptricke. Jde mi ciste o ty s pruhlednymi skly bez dioptrii.

  Další informace


  Může se při nošení brýlí více zhoršit zrak ?

  Ahoj,Byl jsem u doktorky na vyšetření očí, protože poslední dobou jsem viděl špatně do dálky a předepsali mi brýle 1 diobtrie na levé oko a 3 diobtrie na pravé oko do dálky. Tak jsem si brýle objednal. Při nošení první 2 dny jsem viděl úplně dobře do dálky a asi 5. den jsem zjistil, že při sundání brýlí vidím rozmazaně. Dříve jsem viděl bez brýlí více do dálky a teď už vidím rozmazaně. Čím to může být? Mohlo se to zhoršit brýlemi, nebo se oči přizpůsobují brýlím? Na kontrolu mám jít až v červnu. Dík za radu.

  Další informace


 • zrak modrooke fenky

  lepsi zrak? Mam fenku ktera sleduje kde se co sustne i kdyz je venku uz sero ja to sotva vidim, nekdo mi rikal ze to neni jenom zrak, ale zapojene vsechny smysly al jak potom vysvetlite ze sleduje letadlo ktere leti na oblooze a je to treba jen takova tecka, nebo sleduje casto balkony panelaku, jak treba v desatem patre nekdo neco na balkone kuti ap. Porad vzhlizi nahoru, kolikkrat neco sleduje na dalku. Muze to byt tim ze ma jedno oko modre? ma to vliv?

  Další informace