• Máte také dojem, že někteří lidé jsou v poslední době hodně nevrlí a podráždění a používají málo úsměv ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte také dojem, že někteří lidé jsou v poslední době hodně nevrlí a podráždění a používají málo úsměv ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Máte také dojem, že někteří lidé jsou v poslední době hodně nevrlí a podráždění a používají málo úsměv ?

  • Když nás poslední dobou tak málo navštěvují, tak nedalo by se teoreticky usuzovat, že vlastně ti ufouni budou asociální?



    Další informace


    Proč právě úsměv Mony Lisy je tak proslulý? Vždyť se téměř neusmívá.



    Další informace


    Proč někteří řidiči (z vlastní zkušenosti vím, že hlavně lidé s invalidní kartou) nedodržují při předjíždění cyklisty



    Další informace


    Je pravda, že mají někteří lidé schopnost vycítit hrozící nebezpečí?



    Další informace


    Dobrý večer. Někteří lidé dávají na youtube texty k písničkám, a to tak že písnička hraje a text se posunuje zároveň...



    Další informace


    Také si všímáte, že na RZ automobilů mají někteří řidiči znak EU červeně přeškrtnutý ?



    Další informace


    Proč někteří lidé nemají rádi pana Kalouska?



    Další informace


  • Máte dojem, že jezdí na silnicích více Toyot?



    Další informace


  • Jak to , že někteří lidé dávají na YouTube filmy a nezablokují se jim ?

    Jsou snad autorská práva ?Nebo to koupí ?Prostě to nechápu ...

    Další informace


  • Proč si někteří lidé staví takové luxusní nemovitosti?

    Zajímalo by mě proč si lidé staví tak honosné vily s garáží na 5aut,posilovnou,bazenem,a s dalšími blbostma ? Děkují

    Další informace