• Máte zkušenosti s bolestí lokte na druhé straně, než bolí tenisový loket? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Máte zkušenosti s bolestí lokte na druhé straně, než bolí tenisový loket?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Máte zkušenosti s bolestí lokte na druhé straně, než bolí tenisový loket?

 • Proč jsou eskalátory na stanici metra Palmovka pro vstup do metra na levé straně a pro výstup na prave straně?  Další informace


  Které mobilní připojení je lepší než to druhé a proč. OPRAVA!  Další informace


 • Autobaterie, +/- na obracene strane  Další informace


 • Stolni tenis  Další informace


 • Co si myslíte o straně Změna?

  Víc psát nemusím.

  Další informace


 • Nezná někdo z vás internetovou hru - „Číšníkový tenis”?

  Zdravíčko, měl bych dotaz k těm, kteří ovládají internetové flash hry. Kdysi jsem hrával hru na internetu. Je to hra pro dva hráče na jednom PC. Jde o hru, kde jsou 2 číšníci, místo raket používají tácy a místo tenisáku mají tuším sklenku. Uprostřed je samozřejmě síť a při hře se může jednotlivý hráč doputovat daleko od sítě, čili aniž by ji viděl. Také je tam chybka v tom, že lze s chvilkou trpělivosti síť přeskočit. To už je info navíc :-) Nu, chtěl bych se zeptat, jestli ji někdo z vás nezná a neporadil by mi, kde bych ji mohl najít. Budu moc rád za pomoc! :-) Děkuji -)

  Další informace


 • Vstupenky tenis Davis Cup 2015  Další informace


  Tenis ATP turnaje  Další informace


  Stolní tenis.Pokud podávajícímu při podání spadne míček na zem podání se opakuje nebo je to bod pro soupeře?

  Je tak obtížné vygooglovat si pravidla pingpongu?Doplňuji:Ne, Hansi. Sedím u PC a Google mi ukázal pravidla pingpongu za pár zlomků sekundy. Tu sběrnu papíru jsem v Ostravě dodneška nenašel, zejména myslím takovou, abych za ten papír dostal více, než projedu na benzínu.

  Další informace


  Stolní tenis.

  Čím se má čistit potah u pálky?

  Další informace


 • Jak funguje vteřinové lepidlo, a proč se nepřilepí k vnitřní straně vlastní tuby?

  Tato otázka patří k historicky nejstarším, která byla téměř před 600 dny na tento server umístěna...Mrkněte tedy níže do zdroje, kde na tuto prehistorickou otázku odkazuji :-)

  Další informace


 • tenisový loket co s ním

  už jsem absolvoval, ultrazvuk, laser, momentálně jím wobenzym a nahřívám biolampou, loket mám v klidu v posilovně jsem nebyl od srpna a stále je to stejné, má někdo radu či nápad jak na něj, podotýkám že je loket v klidu

  Další informace


  při chůzi s fr.holí začíná bolet loket.mám používat masti,elastický obvaz?

  žádný úraz s loktem jsem neměl,bolesti se projevují nyní poročním používání fr.hole k odlehčení kyčle pravé kyčle.je mě 82 let.

  Další informace


  Proč bodnutí injekce do zadku bolí míň, než když mě do zadku bodne spolužák kružítkem?

  Protože injekce je narozdíl od kružítka na bodání do zadku uzpůsobena a je tenčí, navíc se injekce do zadku nebodá tak prudce.

  Další informace


  Nemáte někdo zkušenosti s bolestí mrtvého zubu?

  Včera mě začal bolet zub, který by měl být podle mého zubaře mrtví. Nemáte s tím někdo zkušenost?

  Další informace


  Jak se odborně říká jevu, když je srdce na pravé straně?

  Doplním, že dextrokardie (dextrocardia) je širší pojem pro patologické uložení větších částí srdce vpravo od střední čáry.Dextroversio je směřování srdečního hrotu vpravo. Při situs viscerum inversus jsou nepárové vnitřní orgány včetně srdce (s dextroverzí) vytvořeny jako zrcadlový obraz normálního stavu. Srdce může být normálně vytvořeno, avšak častější jsou současně jiné rozmanité malformace.Pokud vás zajímá přesnější označení jevu, kdy je celé srdce ve správné osové poloze, ale je posunuto vpravo... jedná se o Dextropositio cordis.Dextropositio cordis není malformace, posun celého srdce vpravo bez změny polohy jeho osy (hrot směřuje vlevo) je důsledkem tlaku z levé strany (např. pohrudniční exsudát) nebo tahu z pravé strany (např. svraštěná plíce).Analogickým stavem je sinistropositio cordis.(Zdroj: Velký lékařský slovník)

  Další informace


  Jak působí heřmánek: je to opravdu afrodiziakum proti bolesti, nebo jen mechanicky vyčistí nečistoty v místě bolesti?

  Afrodiziakum proti bolesti ? :D gt Ujasněte si trochu pojmy. Afrodiziakum zvyšuje libido (sexuální touhu). Proti bolesti je analgetikum.Heřmánek (resp. oleje v něm obsažené) skutečně působí analgeticky a antisepticky. a href"http://www.stylecraze.com/articles/amazing-benefits-of-chamomile-oil-for-skin-health-and-hair/ gref" rel"nofollow" http://www.stylecraze.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak dlouhou dobu boli narazenina?

  CCA 2 - 3 týdny, ale spolehlivě lze bolest přebít jinou bolestí.

  Další informace


  Co pomůže na bolest lokte?

  Hrála sem basketbal a spadla na ruku... byla jsem s tím u lékaře a ten řekl, že rentgen v pohodě jen týden nehýbat a ledovat. To jsem splnila... teď už mě měsíc bolí ten loket, když hraji vybíjenou nebo basketbal. A chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, co pomůže... ortéza na sporty? Nebo nějaké mastě? K doktorovi už chodit nechci, přijde mi to zbytečné čekat tam 3 hodiny a pak se dozvědět, že s tím nic nemám...

  Další informace


  Co muže znamenat, když vás píchá v miste srdce, ale na prave straně?

  Nejvíce to prý prii výdechu

  Další informace