• Maximální teploty počítačových komponent - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Maximální teploty počítačových komponent. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Maximální teploty počítačových komponent

 • Jak se jmenuje tetno kovový komponent?  Další informace


 • Jaký maximální průměr otvorů má ta největší/nejhrubší šajba do mlýnku na maso?  Další informace


  Do jaké maximální výšky je možné s běžným stavebním povolením postavit dům?  Další informace


 • Jakou maximální kapacitu paměťových karet podporuje tablet LENOVO A10-70 3G?  Další informace


 • Jaky je maximalni rocni obrat pro zivnostnika s 80-ti procentnim pausalem, aby nemusel platit dan???

  1) 80procentní nebo 80%2) však je to jedno, po volbách do toho soudruzi tvrdě hrábnou, takže to teď už nemá smysl řešit :-)

  Další informace


 • zjištění nefunkčních komponent  Další informace


  Prosím o kontrolu komponent PC  Další informace


  Prosim o zhodnoceni výběru komponent  Další informace


  Poradil by mi někdo s výběrem komponent pro PC - rozsah 12-15 tisíc,více v popisu

  PC je stavěno jako herní,není ovšem povinnost,aby zvládalo nejnáročnější hry na maximální detaily.Prosil bych,kdyby bylo možné vybírat komponenty na Alze,kde maj likvidační ceny.Dále bych byl rád,kdyby základní deska podporovala USB 3.0,čtečka karet netřeba a byl bych rád buď za integrovanou WiFi,nebo WiFi kartu.Monitor,DVD mechaniku,klávesnici a myš mám.Děkuji

  Další informace


  Maximální počet uživatelů připojených k tiskárně  Další informace


  Jaký HW vyměnit? Aby nebrzdil komponent další  Další informace


  Jak moc je pravda že když hraji nějakou hru ve full hd na maximální kvalitu detailů že si tím zkracuju životnost pc ?

  Hraji hru League of Legends na rozlišení 1920 x 1080 a na maximální kvalitu grafiky u všeho (i u stínů atd) hra jede stabilně a jedu na něco kolem 50 fps. Tak jsem se jednou bavil s kamarádem a ten mě řekl že si mám vypnout stíny a dát na střední že si tím jenom se*u pc a pak vydrží míň jako že má menší životnost. Je to pravda a jestly jo tak jak moc to ovlivňuje životnost pc ? Děkuji za každou užitečnou odpověď

  Další informace


  Dotaz na kvalitu poskládání komponent.  Další informace


  Ceny komponent kolem +- 1990  Další informace


 • Jakou minimální a maximální teplotu může člověk přežít?

  Tedy v běžných přírodních podmínkách. Beru v úvahu i kryogenii, kdy se dá tělo z mrazu probudit zpět k životu. A naopak jaký žár je schopný snést i v požárnickém obleku než se spálí. A může být i popsáno rozmezí v domácím oblečení minimální a maximální.

  Další informace


 • Znáte nějakou slavného hráče počítačových her?

  Známí hráči PC her

  Další informace


  Nevíte o nějakých starých počítačových hrách, které by šly spustit v počítači s OS Windows 8?

  Ahoj! Nedávno mě přepadla choutka zahrát si nějakou opravdu starou, ale zábavnou hru. Líbilo by se mi něco v tomto stylu: a href"https://www.youtube.com/watch?vDjqLaUhtPR4" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a (přepni na 6:17).Nevíte o nějaké podobné hře? Zároveň ale potřebuji, aby šla spustit v operačním systému Windows 8..Doplňuji:Jde mi především o názvy nějakých konkrétních her. Kompabilitu už nějak zařídím, ale teď ještě vybrat nějaké ty hry.Jinak děkuji za dosavadní odpovědi!

  Další informace


 • Jaký je maximální dovolený počet vyučovacích hodin týdně ?

  Není protizákonné aby na střední průmyslové škole byl počet vyučovacích hodin v týdnu 40 a více ? Někde sem četl že max. povolený počet je do 35 hod. týdně.

  Další informace


  Jakobíni zavedli maximální ceny potravin a mzdy. Co si pod těmito pojmy představujete?

  Maximální mzda se nelíbila dělníkům, protože si nemohli vydělat vic, než byl stanovený limit.Naopak maximální ceny potravin zase nevyhovovaly šlechtě, protože nemohla jít nad určenou cenu, nemohla spekulovat s cenami, prodávat obilí a potraviny dráž.Tato opatření byla namířena proti nedostatku potravin, nezaměstnanosti, blokádě přístavů, nepokojům atd.V. Z.

  Další informace


 • Jak docílit maximální koncentrace psa při výcviku ?

  Cvičíme psa (1,5 roku) pro lovecké zkoušky, ale příde mi, že je občas duchem úplně mimo. První pár povelů provede bez chyby, ale po třech - čtyřech povelech, začne blbnout. Když zkouším upoutat pozornost pamlskem, tak zase vnímá pamlsek a ne naše povely. Vím, že je to asi normální, ale já bych opravdu potřebovala aby se soustředil, jinak ho na ty zkoušky prostě nepřipravím. Máte nějaký tip nebo radu? :) díky za odpovědiDoplňuji:Pes dostává po splnění povelu piškot :)

  Další informace