• Medovnik ze spaldove mouky - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Medovnik ze spaldove mouky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Medovnik ze spaldove mouky

  • Kolik má 1 šálek mouky gramů?

    Dobrý den, chtěla jsem si upéct muffiny a v ingrediencích bylo napsáno: 1 šálek mouky. Jelikož ještě nemám tolik zkušeností, tak jsem se chtěla zeptat, kolik má ten šálek gramů....kolik to zhruba je. Předem děkuji za odpovědi :)

    Další informace


    Znáte nějakou knihu s nízkokalorickými recepty bez mouky a cukru, pokud možno i s tabulkou výživových hodnot?

    Znáte nějakou knihu s nízkokalorickými recepty bez mouky a cukru, pokud možno i s tabulkou výživových hodnot?

    Další informace


    Kvalita mouky



    Další informace


    Ověřený recept na Medovník.

    Dobrý den.Potřebovala bych nutně ověřený recept na Medovník či Marlenku.Děkuji za odpovědi. :-*

    Další informace


    Máte recept bez mouky?

    Potřebuji upéct něco sladkého k narozeninám kamarádovi, který má bezlepkovou dietu a moc si nevím rady, tak jestli máte vyzkoušený dobrý recept, budu ráda.

    Další informace


    Dá se z pražené mouky připravit náhražka kávy?

    Obilnou kávu si prý můžeme udělat i doma, opražíme-li různé druhy obilí a připravíme z nich vývar.

    Další informace


    Co dobrého nebo špatného může způsobit konzumace mouky z neoloupaného prosa a neoloupané pohanky?

    Peču si z této mouky chleba doma. Mouku si doma melu.

    Další informace


    Schováváte nebo jste schovávali papírové pytlíky od mouky nebo cukru?

    Pamatujete si, jak babička vytáhla ze šuplíku pytlík od mouky nebo cukru, aby do něj mohla dát třeba svačinu?Jo a někdo dokonce schovával umyté sáčky od mléka.Pamatujete si to, dělávala to i vaše babička - maminka a děláte to také ještě dnes?

    Další informace


    jde vytvořit polohrubou mouku smícháním hladké a hrubé mouky ?

    Nebo jak nejlépe využíi hrubou mouku ?

    Další informace


    Mame problem s pecením lineckeho peciva - trha se.Dáváme 750 g hladké mouky,500 g másla,250 g práskového cukru,3 zloutky

    a citronovou kuru. Diky za radyDoplňuji:ten samej problem je u vanilkovejch rohlicku testo se trhadavame14dkg hladké mouky11 dkg másla6 dkg vanilkového cukru6 dkg strouhaných mandlí(orechu)

    Další informace