• Mel jsem podminku, ktera mi skoncila v roce 2008, a stale ji mam ve vypisu trestu. Jak pozadat o vymaz? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mel jsem podminku, ktera mi skoncila v roce 2008, a stale ji mam ve vypisu trestu. Jak pozadat o vymaz?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Mel jsem podminku, ktera mi skoncila v roce 2008, a stale ji mam ve vypisu trestu. Jak pozadat o vymaz?

  • Drazí odpovídající: Máte vy vůbec alespoň malé tušení, kde vlastně skončila ta kouzelná buřinka, kterou nosil Pan Tau?



    Další informace


  • V roce 2003 jsem prodal auto,auto jsem neohlásil a nový majitel jej na sebe nepřihlásil, papírově (v registru) jsem vede



    Další informace


    Koho žádat o doložení výpisu EKŘ a evidence trestných bodů?



    Další informace


  • Pracuji na DPČ a jsem studentka. Zároveň mám živn. list a v roce 2010 jsem vydělala 10.000,-.

    V daň. přiznání budu uvádět výdělek na živn. list nebo musím i výdělek na DPČ kde mám úlevu na dani jako student ? Děkuji Milena.

    Další informace


    Kde se dá žádat o výmaz z registru a jak zjistit v jakém jsem, když mi to neřekne ani banka. Mám negativní informaci

    myslím, že ne. Banka Vás z registru vymaže až po několika letech. a href"http://www.nasepenize.cz/k-vymazani-z-registru-dluzniku-nestaci-zaplaceni-dluhu-6238" rel"nofollow" http://www.nasepenize.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Seřazení výpisu z DB



    Další informace


  • byl jsem odsouzen na dva roky to jsem si odseděl celé a po jaké době můžu požadat a vymaz z trestního rejstříků?!

    Výmaz rejstříku trestůKaždý může v životě udělat hloupost a není vždy nutné, aby mu jeho chyba byla připomínána po celý zbytek života. Platí to i o odsouzení za trestný čin. Každé odsouzení se zapisuje do rejstříku trestů. Výpis z rejstříku trestů je např. při hledání práce standardním požadavkem na žadatele o přijetí do zaměstnání. A pokud je ve výpise uvedeno, že dotyčný byl v minulosti odsouzen, může to být problém. Zákon proto umožňuje výmaz rejstříku trestů, tedy tzv. zahlazení odsouzení.O zahlazení odsouzení je třeba požádat soud. Soud bude zkoumat, zda odsouzený žije řádným způsobem života a zda tedy o něm lze říci, že už je napravený. Je ale třeba, aby ten řádný život byl veden po určitou dobu. Ta je se pohybuje od jednoho roku do deseti let, záleží na tom, jaký trest byl pachateli uložen.V některých případech ale není ani potřeba žádat o zahlazení. U určitých druhů trestů (např. u zákazu řízení nebo podmíněného trestu) dochází k zahlazení automaticky po skončení trestu. Podrobně je to všechno rozepsáno na stránkách o trestním řízení pro laiky. a href"http://rejstriktrestu.mikrostranky.com/zahlazeni" rel"nofollow" http://rejstriktrestu.mikrostr anky.com/ hellip /a

    Další informace


    Vystavení výpisu navštívených stránek

    Chci se jen zeptat, může můj poskytovatel internetu dát výpis stránek zřizovateli (čili mě) když si o něj požádá nebo na to existuje zákon?

    Další informace


    dobry den prosim vas , byl jsem odsouzen v roce 2008 na 12 mesicu s 30 mesicni podminkou za vyzivne . Vztahuje se

    dobry den prosim vas , byl jsem odsouzen v roce 2008 na 12 mesicu s 30 mesicni podminkou za vyzivne . Vztahuje se tato amnestie ? dekuji za odpoved.

    Další informace


    Amnestie a výmaz z rejsříku trestu...

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to nyní, v případě amnestie. Dotyčný, odsouzený za zpronevěru a to nepodmíněně, prospuštěn po polovině trestu na podmínku, náhrada škody je dle minulého vyjádření jasná. A co zbytek podmíněného trestu? Máme možnost o vymazání z rejstříku restu?? Předem děkuji za Vaši odpověď

    Další informace