• Microsoft WORD - okraje - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Microsoft WORD - okraje. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Microsoft WORD - okraje

  • Proč jsou některé filmy na celou obrazovku a některé mají zvrchu a zespodu černé okraje?

    Doplňuji:Rozlišením to určitě nebude! Například Avengers je na celou obrazovku kdežto třeba Iron Man ne a oba mají stejné rozlišení 1920x1080.

    Další informace


  • Proč ovocná bublanina je vždy v prostředku syrová, i když peču na nízkou teplotu, okraje již tmavnou, spodek je spíše

    tmavsi, zkousela jsem vice testa, mene ovoce i obracene, ruzne druhy ovoce ... treba mate nejaky trickdiky Jey

    Další informace


  • přes co a jak si zdarma stáhnout power point a microsoft word do nootebooku značky ASUS

    Místo Microsoft Office doporučuju stáhnout OpenOffice. OpenOffice se funkcemi vyrovná microsoftímu Officu, ale je navíc úplně zdarma.Stáhnete ho z a href"http://www.openoffice.cz/stahnout/openoffice-org" rel"nofollow" http://www.openoffice.cz/ hellip /a - stáhněte si tu verzi 3.4.1 pro Windows.Doporučuju k tomu stáhnout slovníky - a href"http://www.openoffice.cz/stahnout/slovniky" rel"nofollow" http://www.openoffice.cz/ hellip /a

    Další informace


    MS Word - při startu se otvírá poslední psaný text, který ale nebyl uložen



    Další informace


    MS Word nejde



    Další informace


    černé okraje ve Win7



    Další informace


    Nefunguje kód na Microsoft Word 2010

    V čem mlže být chyba? Kód zadávám přesně tak jak má být několikrát jsem to zkoušela znova a stále nic. Není to nějaký stáhlý z internetu je to ten který jsem získala při koupi notebooku.Doplňuji:Špatně jsem to upřesnila myslela jsem ten 25 místný klíč který se zadává při instalaci

    Další informace


    Aktualizace pro word 2003



    Další informace


    Nahrada za Microsoft Word / Excell



    Další informace


    Rozlišení - na monitoru z každé strany mám 2cm černé okraje



    Další informace