• Miluju jí, a nevím jak to říct? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Miluju jí, a nevím jak to říct?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Miluju jí, a nevím jak to říct?

  • Jak říct milovanému člověku že chci domu do liberce a né být tu v gb london protože to tu nezvládám?kdo poradí děkuji



    Další informace


    Rodina me nepodporuje v tom co miluju



    Další informace


  • wifi mam tel. xperia sony eri.format filmu nevim aproto nevim jak stahovat film do mobilu skus mi nak prosim pomoct diks

    PŘEČTI SI PŘÍRUČKU K MOBILU, JESTLI TAM TOTO TAJEMSTVÍ ODHALÍŠmenší rada: nejdříve si stáhni film do PC, poté si jej převeď na požadovaný formát a poté se jej vlož do mobilu

    Další informace


  • Jak se jmenují tyto boty a kde je koupit?

    a href"http:/hoto2.ask.fm/138/157/161/-239996969-1taq2sq-get1gqd8b90cpcf/original/large7.jpg" rel"nofollow" http:/hoto2.ask.fm/ hellip /a Potřebuji poradit kde koupit nebo jak se jmenují tyto boty

    Další informace


  • Jak říct vtipně Hrabe ti?

    Napadá vás, jak by se dalo říct Hrabe ti ve smyslu Jseš padlej na hlavu co nejvtipnějc?Doplňuji:Myslím tím opravdu vtipně a originálně, ne hlášky co si říkaly naše babičky a dědečkové :)

    Další informace


  • je mi 11 a nevim jak říct jedné krásné dívce že ji miluji?

    Nedokážu jí to říct rovnou. Kdybych jí to napsal tak by si řekla kdo ví co.

    Další informace


    Jak říct své spolubydlící, aby se šla umýt?

    Dnes je pondělí, deset večer. Moje spolubydlící z intru přijela včera večer. Nepovlékla si peřinu, ani postel prostěradlem a lehla si do ni v tom, v čem přijela. Chvíli byla na notebooku. Já si nachystala do školy a šla si lehnout. Ona ještě chvíli byla na notebooku, zavřela ho, chvíli pochodovala po pokoji a pak si šla lehnout a spát. V nepovlečené posteli, neumytá, nevyčištěné zuby, v tom v čem přijela. Od té doby si ani nepovlékla postel, ani se nebyla umýt. Strašně to tu v pokoji páchne a to i přes to, že tu máme dokořán otevřené okno. Je celkem dost při těle, takže si asi dokážete představit, jaké to je, když se dva dny potí a pak si nedá sprchu :-(.Vůbec nevím, jak jí mám říct, aby se umyla, nebo alespoň převlékla. U nás to není jako u kluků, jakože na férovku hele vole, smrdíš, běž se umejt . Nevím jak na to, ale ten zápach je prostě nesnesitelný.. zase ji nechci urazit a nemám kuráž na to jí to říct :-(. Co teď?

    Další informace


    Jak říct rodičům že chci byt se svým klukem ?

    Mám kluka,ale naši mi ho pořád zakazují,jak jim mam vysvetlit ze sme do sebe opravdu zamilovani... a ze spolu chcem byt ? Tak aby mi to povolili ?

    Další informace


    co mám udělat když řeknu příteli že ho miluju a on mě řekne já tebe taky?

    Vypnout počítač a nehledat možnost si o tom pokecat tady.

    Další informace


    Jak jemně to říct?

    Poradíte mi někdo, jak stručně, jasně a hlavně, aby to neublížilo, říct klukovi, že o něj nemám zájem? Pořád mi nosí kytky a ruzné dárky, usmívá se na me a mám z něho pocit, ze si mysli,ze o nej mam zajem.To bohuzel neni pravda.Jak opatrne mu to dat najevo?

    Další informace