• MINECRAFT JAK NA PC MU ZVĚTŠIT KAPACITU - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: MINECRAFT JAK NA PC MU ZVĚTŠIT KAPACITU. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - MINECRAFT JAK NA PC MU ZVĚTŠIT KAPACITU

  • Powerbank: jakou kapacitu zvolit?



    Další informace


  • Neznáte nějaký způsob jak se dají zvětšit prsa? kromě plastik (je mi 15) ;)

    Kup si dobrou pušapku a buď ráda, že se nemusíš s tím tahat.

    Další informace


    Jak si přírodní cestou zvětšit prsa??

    Vím,jsem stále ve vývinu a prsa se mi můžou ještě zvětšit,ale už mě štve všechny holky že třídy i z.druhé a mladší mají už prsa a já jsem totálně plochá :( chtěla bych je.mít větší nějak.zdravě a mit je.hezké.

    Další informace


  • Jak zvětšit formát obrázku?



    Další informace


    Externí harddisk ukazuje nesprávnou kapacitu disku



    Další informace


    Jak dat OP hracovi minecraft?Dekuju Petr

    Pokud jsi admin/op tak napiš /op ltplayer name gt (/op l564) nebo pokud máš přístup na server tak jdi do root/ops.txt a tam na nový řádek napiš svůj nick a restartuj server.

    Další informace


    Jak zvětšit odkládací pamět v počítači a kam se virtualní pamět odkládá?

    U windowsu xp je v nastavení možnost zvětšit odkládací virtualní pamět. Že to odkládá na disk vím ale chtěl bych aby ta pamět byla větší. Co kdybych použil třeba flešku, šlo by to nastavit aby to odkládalo na tu flešku než na disk?Co když tam nastavím aby ta pamět byla třeba 3giga? Nevadí to něčemu? Bude to pak rychlejší? A co ta fleška šlo by to?

    Další informace


    Jak hrát MInecraft přez LAN ?

    Chci si zahrát s kamarádem Minecraft přez LAN. Problém je v tom, že když vytvořím svět já, tak on se připojí, ale když vytvoří svět on tak mě se připojit nejde a všechny světy jsou u něj. Místo Hamachi jsme použili Tunngle, ale myslím že v tom problém není. Když otevře multiplayer on poté co já zpřístupním svět, tak nic nevidí a musí dát přidat server atd. a najde ho. Když otevřu multiplayer já, tak se mi hned oběví LAN svět který zpřístupnil a když dám hledat server tak ho to nenajde. Oba počítače jsou v jedné místnosti a jsou na stejné wifině. Jediný rozdíl je, že jeden počítač je členem domácí skupiny a ten druhý ne, může být problém v tom? Také máme oba jinou verzi Javy. Takže vás prosím o rady jak to vyřešit a co s tím. DěkujiDoplňuji:Chceme hrát už rozestavěný svět ze singlplayeru, z toho se server udělat nedá, nebo ano ?

    Další informace


    Jak zvětšit FPS? (počet snímků za sekundu)



    Další informace


    Jak zvetsit plochu na notebooku pri hrani hry



    Další informace