• Minecraft server dotaz - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Minecraft server dotaz. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Minecraft server dotaz

  • Jsem jedinný, komu se hrozně přetižuje Minecraft server na verzi 1.3?



    Další informace


    Hledam herce na minecraft film a smutny song



    Další informace


  • Dobrý den,nevíte o nějakém notebooku který by rozjel hry tipu minecraft,call of duty black ops atd. pod 10tisíc.Díky



    Další informace


  • GTA Sa-MP - The Server Didn t Respond ( Server Mi Neodpovida ) Je to K Internetu !



    Další informace


    Co mám dělat když mám překročený limit registrací na Minecraft serveru?Dekuju Petr

    Prosím poraďte :-) :-)

    Další informace


    Virtuální Minecraft server přes router TP-Link

    De nějak udělat Virtuální server na Minecraft přes router TP-Link WR741N s IP adresou: 192.168.1.1 ?

    Další informace


    Jak vyrobit minecraft server a hrát přes hamachi nebo co to je? :D

    Ahoj, chcem si s kamarádem zahrát minecraft survival, ale abychom tam byli oba - jako multiplayer :) Jde to nějak udělat a konkrétně prosím jak? Hraju minecraft teprve pár dní a neumím to s tím moc dobře, zkoušel jsem něco podle nějakého návodu, ale nejde mi to. Ví tady někdo jak na to a jestli je potřeba kvůli tomu hned zakládat server? Mám stažený minecraft verze 1.5.2..

    Další informace


    Když si vytvářím minecraft server přes bukkit tak když si chci vypnout online mod tak to prostě nejde, co stím?

    Prostě když si zapnu ten run.bat tak se mi to rozjede a já pak dám stop a enter, potom otevřu server properties a nastavím si ho, jako první jdu vypnout online mode takže je tam napsáno online-modetrue a já místo true dám false a uložím, potom si zase zapnu run.bat a naběhne mi server a když se zase kouknu do server properties tak je tam zase online-modetrue a já chci prostě false jinak se nepřipojím já ani mí kamarádi. Jde to nějak spravit, když jsem se koukal na tutoriali tak jim to šlo normálně ale mě to nejde. prosím poraďte.

    Další informace


    Chtěl bych se zeptat,kde by se dal stahnout minecraft pro symbian 9.4 ???

    a href"http://artlarisa.ru/cat4/maynkraft-minecraft-dlya-symbian-94.php" rel"nofollow" http://artlarisa.ru/ hellip /a ► a klikni na skačát (modrá ikona vedle zelené se šipkou)

    Další informace


    Ahoj seká se mi minecraft nevíte co s tím ????

    Snížit detaily, vypnout nepotřebný aplikace, nový ovladače....víc informací by neškodilo. Možná prostě na to nemáš PC, on je minecraft dost náročná hra a na maximum nejede skoro nikomu

    Další informace