• MKVToolNix a titulky. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: MKVToolNix a titulky.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - MKVToolNix a titulky.

 • MKV a titulky  Další informace


  DivX titulky  Další informace


 • Myslíte, že Star Wars 7 bude mít taky tzv. Opening crawl (titulky na začátku) jako předchozí filmy?

  Nebo-li ten úvod před dávnými časy v předaleké galaxii a pak ty titulky na začátku. Našel jsem všude fanouškovské, ale spíš mě zajímá, zdá to bude i ve filmu.Takže to nakonec dopadlo dobře :-P

  Další informace


  Kde stáhnout anglicky mluvící film/seriál s anglickými titulky?

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde stáhnout anglické filmy nebo taky seriály a uplně nejlépe i s anglickými titulky .. Je mi docela jedno jaký žánr nebo takhle, jde mi o zlepšení angličtiny. Díky

  Další informace


  Kde sledovat Keeping Up With The Kardashians? Nejlépe s CZ titulky  Další informace


  Kde se dají stáhnout anglicke titulky k filmům?

  Nejlépe, kde se nemusím registrovat, ale děkuji za každou odpověď...

  Další informace


  Jsou někde ke stažení české titulky k filmu Lidská stonožka 3?

  Zde je celý film : a href"http://datoid.cz/X4n5z2/lidska-stonozka-3-cz-titulky-avi" rel"nofollow" http://datoid.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jde někde stáhnout celá serie dva a půl chlapa.? Klidně starší série.. Buď v čj dabing nebo aj a české titulky.?

  Dva a půl chlapa

  Další informace


  Dobrý den,titulky u filmu mě jdou napřed než film poradíte?

  1) Stáhni si KMPlayer gt a href"http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/kmplayer/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a 2) Většinou je několik verzí titulků, stejně jako je několik verzí filmů. Když se koukneš třeba na jeden díl how i met gt a href"http://www.titulky.com/index.php?FulltextHow+I+Met+Your+Mother+S08E14" rel"nofollow" http://www.titulky.com/ hellip /a tak ve sloupečku V. máš u každýho souboru uvedenou verzi, stačí najet kurzorem.první je 1080p, h264druhá hdtv xvid afga tak dále, pak stačí jenom vybrat správnou verzi titulků ke správný verzi filmu a časování bude sedět.3) Pokud u filmu nebude uvedená verze, vyzkoušíš psotupně všechny 4 titullky (nebo kolik jich tam bude), zabere ti to max minutu.4) Pokud tam nebude jiná verze titulků než ta co máš k dispozici a ta ti nesedí k filmu, upravíš a tam taková verze titulků nebude, taky nevadí, prostě jednoduše sesynchronizuješ titule s filmem tak že zmáčkneš buď klávesu ú pokud se bude předbíhat zvuk a nebo klávesu ) která je hned vedle, pokud se bude předbíhat text. Každý stisknutí se sesynchronizuje o 0,5 sekundy, takže mačkáš tak dlouho, dokavaď to nebude pasovat.5) V případě že by byla jiná FPS titulků, dá se to konvertovt přes CTRL+Y, ale to je složitější.

  Další informace


  Dobrý den, můžete mi někdo poradit, jak překládat a následně vkládat titulky na server titulky.com ?

  Titulky překládám tím způsobem, že stáhnu originální anglické titulky, které už mají svoje časování a pouze přepisuji anglické titulky na české. Když jsem však takto přeložené titulky chtěla vložit na server titulky.com bylo mi oznámeno, že soubor, který vkládám, neobsahuje žádné CZ nebo SK titulky. Pravděpodobně musím někde něco změnit, ale nevím co, ani jak. Předem díky za radu.

  Další informace


 • titulky - jak vyndat anglické titulky z videa a přeložit?  Další informace


  Matroska a titulky.  Další informace


  MKVToolnix hlásí can t save my settings ini-file, sorry.  Další informace


  Je nějaký přehrávač kam jsou vložit dvoje titulky?

  Například český a anglický ještě lépe jde to nějak udělat v GOM playeru?Doplňuji:Aha to jsi mě moc nepotěšil, ale děkuju.Jo šlo by to ty titulky se daj šoupat, ale to asi nepude..stejně dík

  Další informace


  Jakým programem se připojují k filmu titulky u media playeru mi nejedou.

  Pokud máte titulky stažené ve formátu .srt, mělo by stačit vložit je do stejné složky, kde máte i film. Film i soubor s titulky musí mít stejný název, to je podmínka. Přehrávač by si měl potom dokázat titulky načíst sám.

  Další informace


  Jak vložit titulky do filmu ve Windows Media Player?

  Přetažení jsem už zkoušela, přejmenování jsem taky zkoušela, v jedné složce to je, prošla jsem celé nastavení WMP, dokonce i nápovědu a NIC. Nejde to. Víte někdo jak na to?Nebo mi prosím poraďte nějaký přehrávač, který se bude dát stáhnout bez toho, aby si lidé v diskuzi neustále stěžovali na viry při stažení, protože můj oblíbený BS Player se s W7 bohužel nepohodl :(Děkuji za každou radu..

  Další informace


  Jak přišpendlit titulky k filmu napořád do jednoho souboru?

  a href"http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/ostatni/avi-recomp/" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a Používám tento program obsluha není úplně složitá.

  Další informace


  Film + titulky  Další informace


 • Kde stáhnu titulky k hře Borderlands 2?

  Dobrý den , kde stáhnu CZ titulky k hře Borderlands 2?Pokeď jdou sehnat...děkujiDoplňuji:Nějaký link bych prosil nemůžu nikde najít.

  Další informace


  ASSASSINS creed 4 - buglí titulky  Další informace