• Líbí se mi mladší kluk z práce. Mám nějakou šanci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Líbí se mi mladší kluk z práce. Mám nějakou šanci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Líbí se mi mladší kluk z práce. Mám nějakou šanci?

 • Šlechtí práce i ty jedince, jimž nejde od ruky a sklízejí jen shnilé plody své práce? Nebo jim práce nerozumí?  Další informace


  Jaké šance má trestaný člověk ze zápisem na pracovním trhu?má vubec.nebo raději jít zpět za mříže,kde je o něj postarán?  Další informace


 • Je název přehrady Šance v množném či jednotném čísle?  Další informace


 • Je šance najít v Praze byt ke krátkodobým pronájmům?  Další informace


 • Když se mele hořčice, jaká je šance, ze se do hořčice odlomí kousek mlecího kamínku?

  Mlecí kameny jsou pořád, největší český výrobce mele také hořčici mlecími kamenami

  Další informace


 • Jaká je zahraniční obdoba pořadu Vypadáš skvěle, Mladší o pár let či nějaký takový pořad o proměnách?  Další informace


 • kdo nabídne tykání? jsem starší žena a mám mladší nadřízenou. děkuji

  Nadřízený nabízí tykání a v tomto případě je na dohodě zda na to přistoupíte ,když jste starší

  Další informace


  Kolik teď stojí průměrně lístek do divadla a je nutno jej sehnat předem, protože v den představení je už mizivá šance?

  To asi bude záležet do ktereého divadla a taky na jakou hru. a href"http://www.tdivadlo.cz/cenik" rel"nofollow" http://www.tdivadlo.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Je nějaká internetová aplikace která by zjišťovala kolikrát byla navštívená nějaká stránka?

  Že bych si tam zadal adresu stránky (ne moji, jakoukoli) například vlastní profil z odpovědí a ono by mi to vyhodilo druhej den statistiku, kolik lidí můj profil navštívilo?

  Další informace


 • Jaké šance má řidič,který naboural v krvi cca 1,5 promile,auto na leasing .

  1) Je to trestný čin2) Nedostane ani korunu3) Pokud tím způsobil další škodu, tak ji bude muset uhradit také sám

  Další informace


  Dobrý den, jaké jsou šance na vymáhání dluhů u dlužníka, který se odstěhoval do USA, kde získal občanství.

  Prakticky nemáte žádnou šanci. Teoreticky pak ano, ale bez advokáta a slušné sumy peněz to určitě nepůjde. A protože výsledek bude (to pouze odhaduji) nejistý, tak se jeví i tato teoretická možnost silně rizikovou.

  Další informace


 • Jaké jsou šance, že by člověk, kterého v poušti zaskočí písečná bouře přežil? Případně jakým stylem by to měl udělat?

  Jakým stylem? Jestli třeba má nejvyšší šance pokud např. zalehne tváří schovanou mezi dlaně směrem k písku a přes hlavu má přehozenou část svého šátku, aby mu písek nezacpal nos a ústa a dýchá zkrz malou mezeru kterou má mezi nohama? To mě napadlo, ale třeba je to úplna kravina. :D

  Další informace


 • Setkáváte se častěji s tím, že mladší nemají úctu ke starším nebo naopak?

  Příběh vyvhází ze skutečnosti:Jmenuji se Kateřina a je mi 29 let. Jsem svobodná a bezdětná. Už několik let si marně hledám stálé zaměstnání. V domě, v němž bydlím, žije jen babička a rodiče. Členové rodiny mi nejsou moc velkou oporou. Neustále mi připomínají, že jsem bez práce a shazují mě při každé příležitosti. Svým chováním mi dávají najevo, že ke mně nemají vůbec žádnou úctu...Doplňuji:Zapomněla jsem dodat, že nejsem Kateřina. :)

  Další informace


  Muži, vzali byste si poměrně mladší a krásnou ženu jen proto, abyste měli krásné děti ?!

  Totéž platí i pro ženy.

  Další informace


  Jaké mám šance dostat děti do vlastní péče po 2 letech rozvodu.

  Dobrý den,Prosím Vás o radu.Přítel je dva roky rozvedený, má dvě děti které jsou v péči matky. Soudně mají detailně rozepsané půjčování dětí o víkendech a v týdnu, od do atd. Bývalá žena jemu i jeho rodičům dělá neustálé problémy co se týká styku s dětmi. Přítel chce zažádat o střídavou péči. Ale bohužel než se toto uskutečnilo, jeho bývalá žena bez varování se ze dne na den odstěhovala s dětmi o 300km dále od bydliště a znemožnila přístup k dětem. Děti chtějí žít s otcem, ale matka je psychicky vydírá.

  Další informace


 • Jak zvýšit šance a dostat se k hasičům viz. popis

  Je mi 21, boužel jsem nevystudoval střední školu se zaměřením na hasiče.Proto bych prosil zda by mi někdo poradil nějaké kurzy, či něco podobného, abych zvýšil svoje šance dostat se k HZS. Proto pokud je tu někdo kdo se vyzná a poradil, by na co se hodně kouká a co je v životopise velké plus. Samozřejmě za předpokladu že člověk splní psychotesty, fyzické a lék. prohlídku. Co bych si tak rád dodělal je řidičák sk. C, dále zdravot. kurz. Děkuji za rady.

  Další informace


 • Starší a mladší generace sester

  Ahoj píšu seminárku na tohle téma. Byla bych ráda kdyby jste řekli svůj názor: Jak vnímáte když vás ošetřuje mladá nebo starší sestra a v čem jsou rozdíly. Díky za odpovědi :)

  Další informace


  Pokud někdo jí často pohanku, která je bohatá na rutin, tak je vyšší šance že jej pak mine infarkt a neklepne ho pepka?

  Vezmeme v potaz i to, že třeba nekouří, nepije a obecně nepoužívá slunečnicový a palmový olej, ztužené a umělé tuky.Má dostatek pohybu a málo stresu a nervů. :)Dopřává si třeba dvakrát týdně pohankovou kaši. Je to akorát na přísun rutinu? Pomůže to dlouhodobě čistit cévy, které se jinak mohou zanášet cholesterolem?

  Další informace


  Jaká je šance na úmrtí ve spánku za 70 let života?

  Za 70 let života

  Další informace


  Jaká je pravděpodobnost smrti na infarkt u člověka mladšího 20 let?

  Může infarkt dostat opravdu mladý člověk? A případně jaká je na to pravděpodobnost, jak tomu předcházet?Dá se infarktu předejít úplně nějakým správným zdravým životem? Jako třeba nakupovat kvalitní potraviny, spát delší dobu, málo se stresovat atp..? Na Wikipedii se toho moc nedozvím.A případně pokud někdo dostane infarkt je 100% šance smrti?Jak se zbavit strachu z toho že dostanu infarkt?

  Další informace