• Mléčná dieta - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mléčná dieta. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mléčná dieta

 • Ketonová dieta - jídelníček  Další informace


  Granko a mlíko vs dieta  Další informace


  Dieta při warfarinu  Další informace


  Co s jídlem vs dieta  Další informace


 • Mlecna voda v bazene  Další informace


 • Dyalizova dieta  Další informace


 • Rýsovací dieta - Sacharidové vlny

  Chtěl bych shodit podkožní tuk aby se mi vyrýsovali svaly a tsk jsem hledal a našel sacharidové vlny. Většina bývá na 7 sedm dní ale našel jsem i na 3. Bohužel jsem ale už nenašel žádný jídelníček na ty 3 dny znáte nějáky, nebo mi můžete doporučit jinou rýsovací dietu ? Předem díky

  Další informace


  Je 30% mléčná čokoláda zdravá? Nemyslím žádného výrobce,ale celkově, prý malý obsah a nezdravé.

  Čím je v čokoládě méně kakaa, tím je méně kvalitní - na zbytek si odpověz...-)A nebo si počti - a href"http://kvalitapotravin.webnode.cz/cokolada/" rel"nofollow" http://kvalitapotravin.webnode .cz/ hellip /a .

  Další informace


  Existuje na trhu neslazená mléčná rýže?

  Tato má téměř nulový cukr: a href"http://www.primamama.cz/cz-detail-72140-bio-ryze-mlecna-bila-500-g-bio-nebio.html" rel"nofollow" http://www.primamama.cz/ hellip /a

  Další informace


  DIETA A BRAMBORY?

  Přibírá se po bramborech? Nebo takhle.. když chci držet dietu, můžu jíst i brambory abych nepřibrala?

  Další informace


 • Melounová dieta?

  Má tu někdo zkušenosti s melounovou dietou? Potřebuju nutně a co nejrychleji zhubnout tak 5 kg. Slyšela jsem, že je na to meloun nejlepší, ale zase jsem někde četla, že se po něm příbírá a že obsahuje hodně cukru, tak nevím, jestli mám do toho jít nebo ne. Popřípadě bych byla vděčná, kdyby mi někdo porodil i jinou metodu, jak co nejrychleji zhubnout. Děkuji :)

  Další informace


 • jak velká je mléčná dráha?

  Průměr disku Galaxie činí přibližně 28 000 pc, což je přibližně 8,6×10(exp)17 km. Jde o výrazně plochý systém – v místě, kde se nachází Slunce, je tloušťka galaktického disku asi 920 pc. Poměrem průměru a tloušťky by se tvar Galaxie dal přirovnat k hudebnímu CD. Z disku pouze vystupuje středová příčková výduť – galaktické jádro. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Galaxie_Ml%C3%A9%C4%8Dn%C3%A1_dr%C3%A1ha" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Pozn.: 1 pc (parsek) 3,262 světelných let.

  Další informace


 • osvedcena dieta

  Zdravím. Chci se zeptat na nějakou dietu která se vám osvědčila. Jaké s tím máte zkušenosti atd... nechci nějake diety ktere najdu na netu ale něco sčím máte zkušenosti opravdu to funguje.díky

  Další informace


  Newyorská dieta

  Jak přesně vypadá? A funguje? Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji

  Další informace


  Je nějaká rychlá dieta, kterou bych (samozřejmě spolu s cvičením) mohla zhubnout do léta?

  Potřebovala bych co nejrychleji zhhubnout do léta, protože ne málo-jak všichni známe- jsem přes Vánoce přibrala. Navíc mám takový ten hloupý Jo-Jo efekt, jestli náhodou nemáte nějakou i na tohle.Děkuji za odpověď

  Další informace


  Jaterní dieta

  Dobrý den, jeden z mých blízkých přátel trpí lupénkou. Nepomáhá léčba ordinovaná doktorkou a proto zkouší vlastní léčbu. Dočetl se, že se vlastně jedná o nemoc jater a měl by zkusit jaterní dietu. Mnoho ostatních knížek ale doporučuje při lupénce zhubnout, zvlášť v případech nadváhy, ale po jaterní dietě, co jsem se dočetla, se naopak má přibírat. Nevím, ale myslím si, že to mu asi moc nepomůže.....Jakou jinou dietu byste poradili vy?Doplňuji:Jen doplním: jedna z mastí, předepsána doktorkou, vyvolala u nemocného těžkou alergickou reakci. I přesto byl ochoten zkoušet jiné masti. Masti ale začali barevně měnit i kůži kolem postižených míst. Bylinky jsou jedna ze součástí jeho vlastní léčby. Jde mi ale o tu dietu.

  Další informace


  Jaká dieta je podle vás nejúčinnější?

  Tzv. poloviční.O polovinu méně jídla a o polovinu více pohybu.Funguje na každého a trvale.

  Další informace


  Funguje Jablečná dieta? Máte někdo vlastní zkušenosti?

  proč hubnout kolik vážíš ? měříš ?měj se ráda jaká jsi, jez 5x denně, co ti chutná, hodně pij a budeš hubená, já tedy nemám co říkat, protože vážím jen 56 kg a jsem vysoká, najím se i v noci, ale mám jiné spalování..kup kysané zelí to je teď na jaře moc zdravé a jen tak samotné ho jez, uvidíš jak ti bude chutnat :-))večer semínka rozinky atd.Doplňuji:mosoj má pravdukdyž je člověk nucen opravdu zhubnout třeba kvůli zdraví tak musí omezit tuky a jiná jídla, dietu drží například diabetici a srdcaři a jiní nemocní lidé, ale taky ji musí pravidelně dodržovat..já nikdy žádnou odtučňovací dietu nedržela tak nemám zkušenost..

  Další informace


  Dá se nějak neutralizovat kyselina mléčná?

  Myslím ve svalech, po námaze?

  Další informace


 • Jakou dietou by se měl řídit pes, trpí-li průjmem?

  Co to je trpí průjmem ? Pokud ho má krátkodobě, uvařit mu rýžový vývar.Pokud dlouhodobě, navštívit veterináře.

  Další informace