• Mléko ze soji. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mléko ze soji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mléko ze soji.

 • Proč chlapi pijí mléko?  Další informace


  Co je ptačí mléko ?  Další informace


 • Kolik % mléka obsahuje 0.5% mléko?  Další informace


 • Muze se neotevrene mleko v horku zkazit?  Další informace


 • Víte někdo kde je automat na čerstvé mléko v Ostravě ?

  Jestli ne tak je v Ostravě Heřmanicích na Koněvové ulici 7.Co vy na to?

  Další informace


  Rostlinne mleko  Další informace


  Proč je kozí sýr a kozí mléko tak velmi drahé?

  Mohl by mi zde někdo vysvětlit proč je kozí sýr a kozí mléko tak velmi drahé a to jak od soukromých prodejců/výrobců tak i v supermárketu narozdíl od kravského mléka(polotučné, plnotučné, nízkotučné) děkuji

  Další informace


  Proc je zdravejsi sojove mleko nez obycejne kravske?

  Cetla jsem si vyzivove hodnoty na obalu sojoveho mleka...sacharidy, bilkoviny vsechno je temer stejne jako u mleka kravskeho.Tak proc je sojove mleko lepsi a zdravejsi?

  Další informace


  Pouzivate neslazene kondenzovane mleko? K cemu je dobre?

  Já osobně ne máti to používá do některých receptů - je to hlavně kvůli hustotě, která je v těch receptech potřebná. Kdybys chtěla použít normální mléko, asi bys je musela dlouho a hlavně pomalu vařit a zahušťovat, mléko při vaření jak známo silně pění a má tendenci přetékat z nádoby. Ty recepty teď nevím, asi se jedná o nějaké krémy do různých pečených sladkých věcí nebo možná i něco s pudinkem.

  Další informace


  Kam zmizelo nízkotučné mléko?

  Podle mne nejzdravější výživa! Tuk se mechanicky odstředí - ale živiny v mléku zůstanou!Ani chuťově to nebylo nic strašného.Ale ze všech regálů (i u velkých řetězců) prostě - zmizelo.PROČ ?Proč musíme kupovat tučné mléko a být zbytečně tlustí? :-D

  Další informace


  Jidelnicek - alergie na mleko  Další informace


  Je vhodné mateřské mléko na vaření?

  Napadla mě pro někoho možná šílená věc. Zajímá mě, jestli je mateřské mléko vhodné na vaření podobně jako kravské. Např. pokud má matka přebytek mléka, tak by ho mohla teoreticky použít třeba na palačinkové těsto a podobné pokrmy.

  Další informace


 • Rozváží se pořád v Americe ráno mléko až ke dveřím?

  Mnohokrát jsem to viděl ve filmech, tak mě zajímá, jestli je to stále aktuální. :DDD -A je taky pravda, že se v Americe doma nezouvají? :DD

  Další informace


 • Mlékomaty - je v nich opravdu čerstvé mléko? Kdy a jak je sanitují?

  Jak mlékomaty fungují?Čerstvě nadojené mléko se denně dováží přímo z farmy v nerezovém tanku, v němž je pak uloženo v automatu. Prodávat se smí jen 24 hodin, proto se tank smlékem nedoplňuje, ale vyměňuje za nový. Automat mléko chladí a zároveň i promíchává, aby se na hladině neutvořil tukový škraloup - aby jeden zákazník nedostal smetanu a druhý řídké mléko.Po celou dobu musí být při nízké teplotě mezi 4 až 8 °C. Když teplota vystoupí nad osm stupňů, prodávat se už nesmí. Vyšší teplotu jsme nikde nezaznamenali, pohybovala se mezi 2,7 a 6,8 °C.Všude fungovalo i parní čištění - po každém zákazníkovi se prostor, kam se vkládá lahev, prožene parou pro případ, že by sem ruka zákazníka s lahví zanesla i bakterie.Na každém automatu musí viset upozornění Syrové mléko je třeba před použitím převařit . a href"http://ekonomika.idnes.cz/cerstve-mleko-z-automatu-je-bez-skodlivych-bakterii-fy2-/test.aspx?cA100616_1402858_test_fih" rel"nofollow" http://ekonomika.idnes.cz/ hellip /a Doplňuji:Pila jsem je nepřevařené,bylo moc dobré a nic mi z toho nebylo!Normálně mléko vůbec nepiju.

  Další informace


 • Jaké jste pili,ochutnali mléko?

  Mléka jsou různá,že? Kravské, kozí, kobylí, ovčí, velbloudí - atd.Ale savců je hromada. Je jasné,že existuje mléko třeba z veverky,delfína,vorvaně - fantazii se meze nekladou.Jaké je asi mléko třeba od ledního medvěda?Ale pochybuji,že to někdy někdo zkusil. Hrdina ,který podojil medvěda se asi nenarodil.

  Další informace


 • Zažene vám mléko žízeň?

  Zažene vám pocit žízně?Někomu nechutná,někdo je na něj alergickej...Já mléko miluju,hlavně při kocovině!:) A jak jste na tom vy.Doplňuji:pro dr.Axl: žádné žízňové hledisko jsem v tom odkazu nenašel.Takže jsi ho vložil zbytečně...K chybějícímu respektu nevede cesta přes plivání na všechny a věčné BEZPŘEDMĚTNÉ vkládání odkazů!

  Další informace


  Ahoj, prosím vás u bronchitidy se píše, že mléko nějak bronchitidě nepřispěje a co podmásli? Děkuju

  Trpím bronchitidou, určitě se vyhýbej mléčným výrobkům, tvoří se z toho víc hlenů. Já nemůžu z mléka nic, nejhorší jsou tavené sýry, jogurty, čokoláda, prostě všechno, co je husté.

  Další informace


  Aby byl jogurt jogurtem, musí obsahovat mléko?

  Jogurt neobsahuje mléko, je to kysaný produkt z mléka. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Jogurt" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Muze se vykastrovane kocce udelat mleko..

  ..pokud k ni date narozene kotatko od jine kocky.

  Další informace


  Dobrý den! Chtěla bych se Vás zeptat jak krmit měsíční koťe. Když jí dáme mléko, tak ho vdechne nosem a potom ho odmítá.

  těžko vysvětlovat na dálku,lepší by to bylo ukázat..miska musí být mělká,mléka málo. Jemně ho chyťte zezadu prsty okolo krčku a hlavičku mu při pití přizvedávejte,tak aby koťátko nemělo šanci natáhnout mléko nosem. Párkrát to takhle zopakujete a ono se to naučí,nebojte..

  Další informace