• Mluvíte sprostě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mluvíte sprostě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mluvíte sprostě?

 • Sprosté slova nejen ve filmech  Další informace


  Není neslušné, či dokonce SPROSTÉ smazat otázku a NEDAT šanci si jí OBHÁJIT, případně,vysvětlit proč jsem ji zadal?  Další informace


  Mluvíte sprostě?  Další informace


  Mluvíte si pro sebe ?  Další informace


  Mluvíte se svým domácím mazlíčkem?  Další informace


  Líbí se vám, když holka mluví sprostě?  Další informace


  Když píšete, jste spisovnější, než když mluvíte?  Další informace


  Je vhodné popřát sto let člověku, který slaví 99. narozeniny?  Další informace


  Je SVINĚ sprosté slovo?  Další informace


  Co myslíte - je člověk, který rád poslouchá sprosté písničky, slušný? Anebo naopak, myslí často na sex?  Další informace


 • Proč, když v SMS zprávě napíši první písmeno s háčkem, sprostě mi to ukradne spoustu znamének ?  Další informace


 • Proč mě třeba v obchodě oslovují pane Kolesa a ne jak jsem zvyklý (všelijak sprostě) ze školy ?

  Dobrý obchodník si je vědom toho, že slušné jednání k zákazníkovi si zákazník zapamatuje a potom do obchodu, kde je dobře obsloužen, bude chodit i dále. Zdvořilé oslovení a pozdrav patří k základům slušného chování. Obchod, kde se obsluha chová slušně, bude určitě vykazovat vyšší zisky než ten, kde za pokladnou trčí kysele se tvářící pokladní, které mají problém odpovědět na pozdrav. Než do Tesca, kde je vidět jen nasupené obličeje zaměstnanců, chodím raději k soukromníkovi. Zase tak velký rozdíl v cenách to není. Jednání obsluhujícího personálu je ale naprosto odlišné.

  Další informace


  Mluvíte v běžné mluvě sprostě?

  Vadí to vašemu partnerovi-partnerce?

  Další informace


  Jsou takové ty sprosté malůvky kosočtverců s čárkou uprostřed internacionálním znakem, či jen českou specialitou?

  Doplňuji:Pro Pino76:já si myslím úplně totéž. V životě jsem to v zahraničí neviděl (a to jsem toho procestoval opravdu hodně...).Ještě mne napadlo, že to může souviset s tím, že jsem se pohyboval spíš na západ od našich hranic a tam je ta společnost přece jen ve svých projevech kultivovanější...Pro Briketka10:Fííííha, v životě by mne nenapadlo hledat toto na Wikipedii! I to je pro mne do budoucna poučné... Tedy dík i za to!

  Další informace


 • Opravdu je pro ajťáky Vista sprosté slovo?

  sprostejšie je už iba windows, resp. microsoft.-Q

  Další informace


  Nejde mi poslat email Českým drahám. Ve slově ÚSCHOVNA mi to hlásí sprosté slovo. Co s tím?

  Poraďte jak napsat úschovna zavazadel bez sprostého slova.

  Další informace


 • Jak mám bratra odnaučit mluvení sprostě?

  Je mu 9 let-bude 10 za 3 měsíce, mě je 14-bude 15 za 4 měsíce) a on je prostě drzej a mluví sprostě, já se snažím ho to odnaučit, ale přijde mi že to nepomáhá, že by dostal výprask od rodičů také nepomáhá-hodněkrát vyzkoušeno....Prostě on třeba i na mě je sprostej, že jsem kráva, nebo at jdu do prd**e a aji je drzej že mě říká sklapni, drž hubu, a tak...... :/Nejde to abych ho ignorovala a nechala to bejt že by z toho třeba vyrostl, protože mezi tím se to od něj učí nejmladší bratr kterému jsou 3 roky.....Nějaké rady prosím?

  Další informace


 • V kolika cizích jazycích umíte říct alespoň 1 sprosté slovo?

  Slovenština (pro Slováky čeština) se nepočítá.

  Další informace


  Mluvíte jinak než píšete?

  Většina z nás zde používá spisovnou nebo hovorovou češtinu. Vyjadřujete se ale vy sami v civilu třeba nějakým nářečím, které by se sice špatně psalo, ale zobák tak narostl , tak co? Používáte krajové výrazy, jiný jazyk v soukromí? Jaký (jaké) a odkud? Nebo si to ani neuvědomujete? Stalo se, že vám jinde po naší zemi někdo nerozumněl? Nebo vás třeba přestěhování naučilo mluvit jinak ?Díky za odpovědi. :-)Doplňuji:ad Dr. Axl: To ne. Jestli ty nejsi nějakej hajsavej! Zrovna od tebe bych čekala, že hodíš nějaký ten pikador, burýnu nebo klubalky. Zkrátka něco zajímavého v tej mluvě budějckej. :-)Díky za odkaz, ale nešlo mi ani tak o rozdíl spisovné a hovorové češtiny, nýbrž o používání nějakých krajových výrazů, nářečí, odchylek - kterými v psaném projevu obvykle moc nehýří. Někteří mě pochopili naprosto přesně (Quentos, Led, MK34, Vlk z lesa), ostatní se mohli více rozjet, třeba ještě něco doplní. :-)Prosím, pročtěte si celou(!) otázku!

  Další informace


  Holy shit balls mom Je to nejspíš sprosté, ale jak byste to PROSÍM přeložili?

  Pokud je tu Quentos, prosím moc!!! :)Doplňuji:Pokud byste se mohl podívat na toto video, tak je to tam řečeno. Vůbec to nechápu. :D I pod videem je napsaný komentář s touto větou. A děkuji moc :)

  Další informace