• Mohl bych skončit na záchytce, i kdybych nebyl opilý nebo pod vlivem návykových látek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mohl bych skončit na záchytce, i kdybych nebyl opilý nebo pod vlivem návykových látek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mohl bych skončit na záchytce, i kdybych nebyl opilý nebo pod vlivem návykových látek?

 • Chci skončit v práci-výp.lhůta  Další informace


  Ale vinik nehody jsem nebyl ja??A policie jsi zjisti fakta.Jinak bych jsi pojistku zaplatil nebo nejel.  Další informace


 • Budu moci ridit taxi, pokud mi vrati po roce ridicak?  Další informace


 • chtěla bych se zeptat kde sehnat látku na zahradní houpačku.vlivem počasí nám praskla sedací část houpačky.děkuji  Další informace


 • Víte něco o slepotě? Dá se zase vidět vlivem psychiky nebo časem, nebo nějakým působením zvláštních sil?

  Žádná z nabízených možností neodpovídá mé otázce:(-Říká někomu něco slovo ampquotTimšel ampquot?-Co s sebou na hory?-Dvakrát nelze vstoupit do téže řeky...a tak me tak napadlo Proc ne ?-Jak uklízejí nevidomí po svých vodících pejscích?-Proč je tomu tak, a kde se stala chyba?-Proč se supermarkety za ampquotproblémy ampquot brání, že selhal lidský faktor? Když ví že lidský faktor je nejproblémovější,-Souhlasíte s tím, že je v pořádku, aby zde určití uživatelé neustále napomínali druhé a nutili je používat modrou lištu?-Plánuji si koupit LCD monitor, 19 palců. V ceně do 4500kč.-Kam by člověk dospěl, kdyby se řídil slovy neznámého autora?-Co vás dokáže zaručeně vytočit)

  Další informace


  Byl někdy Ježíš opilý?

  Jak často? )

  Další informace


 • Řízení pod vlivem

  Dobrý den Stando chci se zepta jestli mám nějakou šanci dostat ŘP dříve byl jsem obviněn z paragrafu 201 a dostal jsem podmíku na18 měsíců.Vzali mi ho 11.6.2009 na dva roky.a nadychal jsem2,14 promile.předem děkuji za odpověd.A jaký můžu mit postih když mě ted chití v autě?

  Další informace


  ŘÍdili jste někdy auto pod vlivem?

  Máte nějaké hříchy při řízení auta?Doplňuji:Ice T,to ale není hřích,ptal jsem se na hříchy a ne na to ,že auto nemáš a že alkohol nepiješ!

  Další informace


  Trest za rizeni pod vlivem alkoholu

  Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda nekdo nevi jak je to s trestem v Nemecku,kdyz dotycny zpusobi nehodu pod vlivem alkoholu..(1,9 promile).Nikomu neublizil jen sam sobe a poskodil dopravni znacku a zed baraku

  Další informace


  Kdy má skončit prohibice? už mi chybí božkov..., vám ne?

  mně ne, mám tu zbytek starýho, zbytek whisky ... a beztak to moc nepiju, radši pivo a víno

  Další informace


  Kde skončí zločinec, který spáchá úmyslný trestný činem pod vlivem psychózy?

  V uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny skončit podle mě nemůže, protože jsem tam nějakou dobu byl a všichni pacienti, kteří tam byli, tam skončili buďto z přepracování, vlivem deprese, vlivem duševní poruchy, při které si uškodili sobě (nikoliv někomu jinému), neúspěšní sebevrazi nebo lidí s intelektovým defektem.Mám tím ba mysli, že v tomto uzavřeném oddělení psychiatrické nemocnice nebyl žádný psychopat, který se pokusil někoho zabít či jinak někoho ohrožoval.Nevíte, kde tedy skončí psychopati, kteří se dopustili úmyslného trestného činu?

  Další informace


  Jestliže jedu na chodníku na kole opilý, můžu dostat pokutu?

  Jistě - ani střízlivý cyklista nemá na chodníku co dělat.

  Další informace


  Jaký trest hrozí za podávání návykových látek nezletilým?

  Nemám na mysli přímo drogy, ale pouze tabákové výrobky. Je toto nějak zmíněno v zákoníku? Já se bohužel v hledání zákonů moc nevyznám, tak doufám, že mi někdo poradí :) Jo a já nikomu nic nedával, je to jenom otázka. Díky předem za odpovědi.

  Další informace


  Jaka bude vyse trestu v Holandsku za jizdu pod vlivem alkoholu a nasledne ujeti z mista nehody?

  Bylo me namereno 1,4 promile.posleze me byl odebran ridicak na pul roku a ted me ceka jeste soud,diky za odpoved

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi lihem a vodkou pro účely vyluhování látek z rostlin?

  Z hledika vyluhování rostlin je to zcela jedno.

  Další informace


 • Proč nedostanu taky odměnu k důchodu,třeba za to, že se mnou nejsou problémy, např. že nekončívám na záchytce při depce?

  Já bych si koupil něco užitečného, rozhodně bych neivestoval do pochybných akcií, nekupoval bych si přdražená auta, či spekulativně nekoupil nějaký pozemek či nemovitost.Koupil bych si třeba nějakou odbornou literaturu, CAD/CAM (ten stojí od 100 litříků výš), abych byl seznámen s novými technologiemi a byl uplatnitelnější na trhu práce, třeba by mě nějaká firma zaměstnanala z domova a nevyžadovala komunikační dovednosti se zákazníky, odolnost vůči stresu, maximální pracovní nasazení, další komplikační požadavky.

  Další informace


  Může přijít klaun do práce opilý, když má stejně ostatní bavit?

  Opilý klaun by spíš bavil jen sám sebe a děti by spíš děsil.Na druhou stranu, ale připouštím že určitá přiměřená dávka alkoholu (ale opravdu velmi přiměřená) by nakonec mohla být v téhle profesi k prospěchu věci :-)

  Další informace


  Kdybych padal do hluboké jámy a někdo do ní vylil vodu, byl bych politý dřive, než bych dopadl?

  neten někdo musí lít vodu hned,když budeš padat do té jámy,abys byl politý :)Doplňuji:stačí zapojit logiku :))

  Další informace


 • Proč, když je člověk opilý, tak vidí podobným způsobem jako v odkazu níže?

  člověku se někdy vertikálně točí hlava, zvláštní... a href"http://66.media.tumblr.com/429510ce0d407aa0bf2922e42068d530/tumblr_o1mfa1NCPx1v6nrrmo1_400.gif" rel"nofollow" http://66.media.tumblr.com/ hellip /a

  Další informace


  Proč si člověk nepamatuje co dělal, když byl opilý?

  Všem dobře známé okno, jak je to možné

  Další informace