• Jak mám rychle sehnat 5000 Kč, je-li mi 14 let? Zalíbil se mi mobil, ale nemám na něj peníze. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám rychle sehnat 5000 Kč, je-li mi 14 let? Zalíbil se mi mobil, ale nemám na něj peníze.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Více info

 • 
 • Další témata a dotazy - Jak mám rychle sehnat 5000 Kč, je-li mi 14 let? Zalíbil se mi mobil, ale nemám na něj peníze.

 • co mám koupit tatkovi k vánocům mamka mi dá peníze do 500 ale nevím co koupit pomožte prosím děkuji  Více info


  Potřebuji počítač, ale nemám peníze  Více info


 • kdyby jste si koupili toto auto mohly by jste s ním normálně jezdit?  Více info


  Otázka na technika STK.Mám u fabie vysvícené přední mlhovky,mohly by se přepojit na denní svícení?  Více info


  Dobrý den, chtěl jsem se zepat jak si poradit s upevněním nosiče na kolo na střechu auta když nemám zabudované hagusy?  Více info


 • Poradíte, jak vyřešit problém s kartou, kterou nelze smazat, i když ji s formátuji jako interní úložiště?  Více info


  Kde sehnat součástky? Motory, tranzistory apod. když je nechci kupovat? (Nemám peníze..)  Více info


  Dá se sehnat iPhone 4s do 5000 Kč,- ?  Více info


 • Zjistím někde rychle číslo účtu u ČSOB (na internetu), když nemám u sebe kartu ani papíry od spořitelny?

  Spěchá. Díky :-)

  Více info


  Poslal jsem peníze a teď koukám, že jsem spletl variabilní a konstantní symbol. Co mám dělat?

  Pokud máš email na toho, komu jsi platbu zasílal, je nejlepší poslat kopii (třeba naskenovanou) platebního dokladu či příkazu s žádostí o spárování platby. Aby si příjemce mohl platbu dohledat a přiřadit ji k tvé registraci :-)

  Více info


  Mohly by jste laskavě pořádně číst otázky???

  Marně se snažím na netu najít katalogy na svatební oznámení,PRÁZDNÉ,to znamená bez oznámení,abych si do nich svoje vlastní vyrobené mohla vlepit.Připadá mi že JÁ píši o voze,a VY o koze.Chodí mi odpovědi opravdu nesmysné,tak si příště otázku pořádně přečtěte,a když nevíte,tak na ni neodpovídejte.Nejsem jediná,i jiné otázky mají hloupé odpovědi,které jinému nepomohou,to vám jde opravdu jen o body??

  Více info


  Jak mohu rychle získat 20000 Kč, když nemám co prodat a banky mi nepůjčí?

  Moc prosím za veškerou pomoc. Peníze potřebuji opradu nutně pro mou dceru. Udělám cokoliv. Za každou nabídku budu vděčná díky!Doplňuji:(Nebo jestli nevíte o někom moc hodném, kdo by mi půjčil na smlouvu 100% splácím!)

  Více info


  Jak je možné, že když na poště na přepážce vložím peníze na účet přes platební kartu, tak mám ty peníze na na účtě hned.

  A když vyplním lístek abych mohla peníze vložit, peníze tam na přepážce vložím takto, tak tam peníze nejsou, ale prý až druhý den.. Jak je to možné, vždyť v každém případě, ty peníze vložím v hotovosti.. Jedná se o účet v Poštovní spořitelně..Doplňuji:Ano, už to chápu. Díky všem..Ano Mosoji, vím to určitě, dávala jsem je tam asi ve tři hod. odpoledne, a před chvílí jsem se dívala a ještě tam nejsou. Když je tam vložím přes kartu tak jsou tam do pěti minut..

  Více info


 • jsem na materske a samozivitelka na pravnika nemam proto jsem se ptala tady dekuji

  Jaký je tedy problém? Na co potřebujete právníka?

  Více info


  Jsem student. Na léto jsem si našel práci hpp na dobu určitou ale jako student a sirotek pobírám důchod mohu o něj přít?

  je mne 24 let do 26 let mam nárok na sirotčí důchod. Na léto kdy nemám školu jsem si našel práci do 30září doba do kdy je smlouva. Chci se zeptat když se nechám zaměstnat1) nepřijdu o status studenta? (sociální výhody apod.)2) nepřijdu o důchod (sirotčí)3) lze to obejítděkuji M.š

  Více info


 • Co dělat abych se zalíbil holce?

  Holka vztah rande

  Více info


 • Hraju na telefonu hru polda 2, a zasekl jsem se v baru. Četl jsem návod ale moc mi neporadil mohli bys te mi poradit ?

  Mám namíchat nějaké pití.

  Více info


 • dobrý den,jsem učitelka v MŠ, mám materitu, ale studovala jsem ekonomii. CHtěla jsem se zeptat jaké minimum potřebuji?

  Je mi už 40 let a potřebovala bych si doplnit vzdělání, abych mohla i nadále pracovat ve školství. Děkuji

  Více info


 • Je pravda, že když člověk rychle přibere, tak to pak i rychle zhubne?

  Myslím, třeba když někdo přestane kouřit, tak přibere klidně 10 kilo za pár měsíců. Když už mu skončí to žrací období a začne zase normálně jíst, myslíte že mu ta váha, během pár měsíců zase klesne???

  Více info


 • Může mi prosím někdo poradit,jak vozit v autě malého psa(thitsu)?Slyšela jsem,že stačí být připoutaný k pásu. Děkuji

  Zákon umožňuje převážení psa třemi způsoby.V odděleném prostoru / kombik s ochranou mříýkou/V přepravní boxuA třetí způsob je připoutání k pásu. Používá se pro to krátk vodítkp cca 23 - 30 cm , které má na jedné straně karabinku na připotání psa, a na straně druhé kovová díl totožný s kováním na pásu. Pro psa se v tomto případě používá postroj.

  Více info


2018 © Odpovidat.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy

seznamka na rande / seznamka / Římská říše - online hra / katalog / bazar / zahradní dekorace / iq testy / nemoci, léčba / odpovídat