• Mohu si udělat řidičák na autobus když jsem na jedno oko slepý? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Mohu si udělat řidičák na autobus když jsem na jedno oko slepý?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Mohu si udělat řidičák na autobus když jsem na jedno oko slepý?

 • stastnych deset uhodnul jsem ve hře 4 čísla z toho je jedno kralovske mužete mi prosim poradit jesli jsem neco vyhral  Další informace


  Proč se říká slepý jak patrona?  Další informace


  Jak se dá udělat v ČR řidičák bez znalosti čj  Další informace


 • Pokud jsem udělala řidičák před 18.narozeninami, můžu si o řidičský průkaz požádat dříve a vyzvednout si ho v den 18tin?  Další informace


  Může autobusák nepustit dovnitř cestující když se mu bude zdát, že má plný autobus?  Další informace


  Kolo a autobus  Další informace


  Je mi 16 let a chtěla bych si udělat řidičák na skútr. Jaké jsou pro to podmínky?  Další informace


  Autobus nebo autokar?  Další informace


 • Chtěla jsem si udělat smrkový med, ale při trhání jsem si všimla, že jsem asi tak napůl natrhala i jedli, vadí to??

  Můžu to i tak udělat, nebo to mám vyhodit.. Nebude to špatné?? Protože např. prý modřín je jedovatý, nebude to s jedlí taky tak?? Děláte to někdo a pomůžete???

  Další informace


 • Jak se říká zákonu Oko za oko, zub za zub?

  Zajímalo by mě, jak se tomuto říká. Jestli se nemýlím, tak to pochází z íránu a mělo by to být něco jako šáhíra , ale vůbec si tím nejsem jist. Děkuji

  Další informace


  Jak byste popsali barvy člověku, který se narodil už jako slepý?

  Docela by mě zajímalo, jak byste popsali barvy člověku, který je nikdy neviděl a neví, jak si představit barvy.

  Další informace


  Co byste dělali, kdybyste neměli žádné peníze na autobus ani vlak a mobil byste měli úplně vybitý?

  Stalo se vám někdy, že jste neměli žádné peníze na autobus ani vlak?

  Další informace


 • Není mi ještě 15 ,ale nemám žádný průkaz který to dokazuje jen straou kartičku na autobus tam je mé datum narození .

  Dobrý den , myslíte ,že když mi není ještě 15 a nemám v současné době žádný platný průkaz a chci jet autobusem ,ale když si vezmu starou kartičku na bus a náhodou bych narazila na revizora , uzná mi to když tam mám datum narození a fotku ??

  Další informace


  Jakým způsobem si mohu sám zjistit kde a v jakých registrech jsem. A jak mohu požádat o výmaz v těchto registrech? když

  Zajímá mě hlavně kdy mohu a jakou formou podat žádost o výmaz z registrů bankovních i nebankovních.Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Autobus měl zpoždění a přišla kontrola na neschopenku

  Pomooc, mam strašný problém. Jsem po operaci na neschopence a mám vycházky od 12.-16. hodin. Jela jsem ke kamarádce na návštěvu (asi 30minut jízdy autobusem) zpět měl jet autobus v 15.00. Jenže se během cesty zastavil a nejel. Museli jsme čekat na jiný a domů jsem přijela v až 16.30 . Jenže v 16.15 u mě byla kontrola a nechala my lístek ve schránce. Já z toho nespala. Autobus patří soukromé firmě (Štáhlich). Vycházky jsem vždy dodržovala. A teď my hrozí pokuta. Co mám dělat?

  Další informace


 • Jak se u svadby podepisuje slepý?

  Chodila jsem do Tyfloservisu, takže jsem získala různé informace. Ale pro jejich ověření vkládám odkaz. a href"http://www.tyfloservis.cz/rady-pruvodcum-nevidomych.php" rel"nofollow" http://www.tyfloservis.cz/ hellip /a Při podepisování úředních listin seznámí průvodce nevidomého nejprve s jejich obsahem. Při vlastním podepisování existuje několik možností:- průvodce položí podpisovou šablonu přesně na místo podpisu,- průvodce položí ukazováček volné ruky nevidomého na řádku tak, aby ukazoval na místo, kde se nevidomý může sám podepsat,- průvodce položí hrot tužky, kterou drží nevidomý, přesně na místo, kde začíná podpis.

  Další informace


 • Udrží lampa autobus?

  Když půjdu po chodíku vedle silnice, řidič autobusu naproti dostane infarkt, strhne volant přímo na mě a já se schovám za lampu, mám nějakou šanci?Doplňuji:manon: chtělTakhle, já bych si samozřejmě nestoupl přímo za ni :) postavil bych se tak aby mě v případě pádu kandelábr netrefil, proto mi jde hlavně o to, jestli ta lapma autobus udrží, tedy jestli se ten autobus zastaví po tom co do lampy narazí (ať už lampa spadne či ne) nebo pojede i po nárazu dál takovou rychlostí, že nestihnu uskočit. Původní rychlost autobusu předpokládejme 50 km/h(MHDčko).

  Další informace


 • Slevovy prukaz na autobus.

  Zajimalo by mne jestli je ještě nějaka možnost kromě ZTP jezdit slevněně autobusovou dopravou at člověk nemusí pulku duchodu nechat za jizdenky.Jsem na plnem ID a na ZTP pry nemám narok.děkuji předem za odpověd.

  Další informace


  Proč mě štípe oko, když si sáhnu do vlasů a pak promnu oči?

  Co to mám ve vlasech?

  Další informace


 • Může jet slepý kůň parkur, zvládne to ?

  Ano, může!!!Pokud to zvládne jezdec a kůň má k němu důvěru, tak mohou absolvovat spolu i parkur (i např.dostihy). Nejedná se o až takové zázraky . Kůň má poměrně špatný zrak a nijak zvlášť se na něj nespoléhá. a href"http://www.ifauna.cz/kone/nemodforum/r/detail/701248/slevy-kun-x-jezdeni-mate-zkusenosti" rel"nofollow" http://www.ifauna.cz/ hellip /a a href"http://www.ifauna.cz/kone/nemodforum/r/detail/178113/slepy-kun" rel"nofollow" http://www.ifauna.cz/ hellip /a pája139, položila jsi velmi zajímavou otázku, zřejmě jsi o této problematice už něco zaslechla. Na rozdíl od místních odpovídajících...Pěkně jsi je převezla!Doplňuji:Na síti najdeš mnoho odkazů z různých zdrojů: a href"http://www.konicci.cz/clanky/ostatni-88/jak-se-orientuje-nevidomy-kun-10195/" rel"nofollow" http://www.konicci.cz/ hellip /a a href"http://www.whiterabbitsranch.cz/news/stado-slepych-koni-naslo-domov-v-marylandu/" rel"nofollow" http://www.whiterabbitsranch.c z/ hellip /a

  Další informace