• Motory - pára - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Motory - pára. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Motory - pára

 • Zkratky - motory  Další informace


  Terrano II motory  Další informace


  Skoda Fabia FRS1 rozdil mezi motory ASZ a BLT  Další informace


  Silentbloky motory  Další informace


  Rozdíl mezi motory z 1997 a 1998  Další informace


  Proč některé velké vojenské letouny mají vrtulové motory?  Další informace


  Proč nemají letadla krycí mřížku na motory, aby tam nevletělo hejno ptáků? Let. úřad ročně registruje až 8000 střetů.  Další informace


  Motory Volkswagen  Další informace


  Motory 1.4 T-JET  Další informace


  Motory 1.2 TSI 77kW octavia (TDi-CR)  Další informace


  Jake motory ma policie cr v octaviich?  Další informace


  Bude Volkswagen měnit motory v autech s podvodnýma hodnotama emisí?  Další informace


  Auta a jejich motory  Další informace


 • Rýže, prosím o radu jek uvařit rýži v konvektomatu je stále tvrdá, pára 100% používám parabol.... děkuji

  Prosím o radu jek uvařit rýži v konvektomatu je stále tvrdá pára 100% používám parabol.... děkuji

  Další informace


 • Jak se zbavit nejrychleji akné?? (mastičky) a nebo jsou nějaké domácí zlepšováky? (třepa pára,nebo citrno,okurka,droždí

  PS: jsou nějaké zlepšováky? nebo taháky? díkyA jaké jsou nejlepší a nejúčinější prostředky?A jaký je nejlepší zakrývač make-up???

  Další informace


 • Pri akej teplote vzduchu ide para z úst?

  Vdechovaný ! vzduch se průchodem nosních dutin nasytí vodními parami téměř na 100 %. TDoplňuji:Pokračuji, nějakým nechtěným způsobem jsem si odpověď odeslal.- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Takže vydechovaný vzduch je nasycen vodními parami téměř na 100 % při tělesné teplotě. Ke kondenzaci ( vytváření par ) dochází tedy vždy při výdechu při teplotách nižších než je tělesná teplota!!!! Pára ovšem při vyšších teplotách není vidět protože kondenzuje jen malé množství vody a a pára se okamžitě ředí ve vzduchu. Vidět je pouze při nižších teplotách kdy dojde ke kondenzaci většího množství vodních par a není vítr, tedy nestačí se vytvořené páry naředit okolním vzduchem.Třeba v uzavřené chladné místnosti uvídíte páru při výdechu dříve než při stejné teplotě venku , kde je proudění vzduchu.

  Další informace


  Jak se šíří vodní pára ve vzduchu?

  Zjistil jsem, že vlhký vzduch je lehčí než suchý, takže by odpařovaná voda měla stoupat.Ale jaké je její šíření v inkubačním prostoru s stálou teplotou cca 38°.Na dně je nádobka s vodou. Voda se bude odpařovat a stoupat ke stropu inkubátoru. Znamená to, že se mi u stropu bude hromadit větší vlhkost? A v jiných částí inkubátoru bude sucho?Co bude následovat dál při větším a větším zvyšování vlhkosti? (nezkapalní?)Co se stane při relativně rychlém vyvětrání a tím snížení teploty na pokojovou teplotu? (nezkapalní mi?)Lze vypočítat jak velké množství vody by se mělo odpařit pro dosažení určité vlhkosti?

  Další informace


 • Za jakych podmínek vodní pára kondenzuje ve formě aerosolovych kapiček?  Další informace


 • Dostala se mi horká pára z trouby do očí, mám se obávat?Dostala se mi horká pára z trouby do očí, mám se obávat?

  Pekla jsem v troubě a pospíchala jsem, takže jsem rychle otevřela troubu a nenechala vyjít horkou páru ven. Takže jsem dostala horkou facku , přičemž se mi zamlžily oči a nyní pociťuji pocit suchého oka. Mám se obávat? Myslíte, že se to třeba do zítřka zlepší?

  Další informace


  Co je para-th?

  jaký druh tělesného postižení znamená kategorie para-th

  Další informace