• MP3 pro dceru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: MP3 pro dceru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - MP3 pro dceru?

 • Přídavný FM vysílač pro telefon nebo mp3  Další informace


  Co se vám víc líbí Mp3 nebo Mp4? Vzhledově  Další informace


 • Myslíte si, že když máme ochranku pro první dceru bude následovat i pro prvního syna?

  A kdo z nich bude vlastně ten nejprvnější ?

  Další informace


 • vytvoření stránek pro ukládání vlastních MP3  Další informace


  Program pro nahrávání audio stop MP3  Další informace


  Konkurs na velkokapacitní mp3 přehrávač pro byt i auto  Další informace


  Existuje program na přetransformování mp3 do formátu Cd přehrávače nepodporujícího mp3?

  Programů pro konverzi audia je spousta, např.:AVS Audio ConverterFactory Audio ConverterAny Audio ConverterJestli správně rozumím dotazu, tak máte přehrávač na disky, takže musíte soubory vypálit. Na to stačí Nero.

  Další informace


  Audio do mp3  Další informace


 • Vlastníme s manželem dům a on má z prvního manželství dceru.jaké by bylo případné dělení,máme spolu syna děkuji

  Předpokládám, že dům je společným vlastnictvím, půlka je tedy Vaše.V případě úmrtí manžela by to vypadalo následovně:Jeho půlka by se dělila takto: 1/2 manželka, 1/4 dcera, 1/4 syn.Dcera z prvního manželství by tedy získala nárok na 1/8 z celého domu.Samozřejmě lze toto závětí upravit, ovšem je neopomenutelným dědicem po svém otci.

  Další informace


  Platím dane když se staram o nevojprávnou dcéru?

  Moje dcera je nesvojprávni stárám se oni a pobýram opatrovatelské nemůžu do práce.. No nevím jestli taky musím přiznat dane???

  Další informace


  Musím uvézt do bytového listu dceru,která žije v cizině,ale trvalé bydliště má v ČR?

  Pokud má trvalé bydliště zde tak jste musela dostat Sčítací list i její do bydliště vyplňte že se v rozhodný okamžik nachází v jiném státě napište v jakém a je to.

  Další informace


  Lze převézt užitkové právo bytu matky na dceru?

  Jsem s mým manželem majitelka bytu(sdružení nájemníků).Trvale jsem hlášena u mé matky.Oba byty jsou v jednom městě.Matky byt je MNVýboru,který je nyní prodává.Matka chce užitkové právo převézt na mě -je jí 85 let,abych si mohla byt odkoupit.Prý ,dle zákona nelze převézt užitkové právo na mě .

  Další informace


  Jak odhlásit nezdárnou dceru z trvalého bydliště?

  Matka chtěla odhlásit nevlastní dceru která je dcerou jejího manžela a ten souhlasí.Dcera má dluhy a začínají chodit exekutoři.Matce na úřadě řekli nesplnitelné podmínky:současný pobyt dcery,její tel.číslo,2svědci,výpis z katastru nemovitostí,smlovu o nabití bytu.Co je nemožné uvést její bydliště a telefon,nevíme kde je ani její číslo,prý by jí zavolali jestli s tím souhlasí což nebude nikdy souhlasit to by byla asi sama proti sobě,co s tím?

  Další informace


  Jak dlouho musí otec platit výživné na dceru,která má 17.let a odešla ze školy? Nemá žádnou práci ani učební obor?

  Jenom se poflakuje a není možná žádná domluva!

  Další informace


  Ahoj, mám dceru skoro 3 roky. A dvojčata 15 měsíců. Matka nezvládá výchovu všech. Je oho moc. To není divu.

  Jsme v rozvodovém řízení. O starší dceru jsem se staral výhradně sám, matka nejevila zájem. V tuto chvíli ale nechce, abych dceru vychovával a dvojčata se střídala po 14-ti dnech na víkend. Stojí proti mě OSPOD i soudkyně. Ta nenechá ani prostor pro argumenty. Dcera říká, že jí matka bije, křičí atd. Je neustále odstrčená. Nikdy k matce nechce a pokud už jedem k matce, přestane mluvit a má obrovské záchvaty pláče a to je každých 14 dní co ji musím vracet. S matkou prostě být nechce. Nechci ji vystavovat takovému stresu, a ani já to nemohu zvládat do nekonečna, pokud dcera chce pomoct od táty, a já přitom nesmím vůbec nic udělat, jen ji odstrčit, a nechat napospas . To ji asi moc do budoucna nepřidá. Co s tím udělat?. Pomůže někdo? Matka se dopustila i tresných činů, ty jsou už v šetření policie. Ví, že se mi může mstít nejvíce právě přes dceru. A já s tím bohužel zatím nemohl nic dělat.

  Další informace


 • Můžu si legálně v ČR vzít nevlastní sestru; adoptovanou sestru; nevlastní dceru; adoptovanou dceru?

  Nemôžte sa oženiť s geneticky príbuznou - dcérou, sestrou, matkou,1.stupňovou sesternicou.Adoptovanú sestru, dcéru, matku, sesternicu pokiaľ nie sú vám geneticky príbuzné - proti vkusu žiadny dišputátDoplňuji:Tam, kde čert nemôže, pošle zákon...Trestní zákoník ČR § 188 Soulož mezi příbuznými Kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo se sourozencem, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta Zákon o rodině – č. 94/1963 Sb.hlava DRUHÁ – Neplatnost a neexistence manželství § 12 Manželství nemůže být uzavřeno mezi předky a potomky a mezi sourozenci totéž platí o příbuzenství založeném osvojením, pokud osvojení trvá. Neplatnost manželství vysloví soud i bez návrhu. súčasný zákon:Občanský zákoník - č. 89/2012 Sb. Část druhá – Rodinné právo § 675Manželství nemůže být uzavřeno mezi předky a potomky, ani mezi sourozenci totéž platí o osobách, jejichž příbuzenství vzniklo osvojením.§ 676Manželství nemůže být uzavřeno mezi poručníkem a poručencem, mezi dítětem a osobou, do jejíž péče bylo dítě svěřeno, nebo pěstounem a svěřeným dítětem. zdroje: a href"http://zakony.centrum.cz/obcansky-zakonik-novy/cast-2" rel"nofollow" http://zakony.centrum.cz/ hellip /a a href"http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik" rel"nofollow" http://zakony.centrum.cz/ hellip /a PS.za upozornenie na platný zákon ďakujem kolegovi arygnocovi....Je zaujímavé, že zákonodarca vôbec nezohľadňuje realitu, ale akési starodávne cirkevné zvyklosti, z čias, keď ešte nepoznali DNA, keď nevedeli rozoznať gen

  Další informace


  Moje mamka má tetu a ta teta má dceru a já nevím co je ta dcera ke mě ... sestřenice to určitě nebude ... tak já nevím  Další informace


  Jak má rodič motivovat syn/dceru školou povinnou, aby si LEHCE o prázdninách opakovalo učivo ?

  To se dělá většinou až tak 14 dní před koncem prázdnin- jinak je dobré nechat děti vydechnout a užít si volno....oni s koncem prázdnin sami vycítí, že se blíží povinnosti - u nás tomu tam bylo a nikdy neprotestovali

  Další informace


  Co může dělat manžel, když manželka jede na služební cestu, aby mu nepřivezla nevlastního syna/dceru ?

  Dát jí tohle a href"http://www.zamecnictvi-keynonstop.cz/napsali-o-nas" rel"nofollow" http://www.zamecnictvi-keynons top.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Může si rodič uplatnit daňové zvýhodnění na vdanou dceru(24) let, která s ním žije v domácnosti?

  Zkuste odkaz

  Další informace