• MPSV chce, aby ani u posudkových lékařů neplatila hranice 70 let. Takže budou posuzovat i více jak 90 letí lékaři? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: MPSV chce, aby ani u posudkových lékařů neplatila hranice 70 let. Takže budou posuzovat i více jak 90 letí lékaři?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - MPSV chce, aby ani u posudkových lékařů neplatila hranice 70 let. Takže budou posuzovat i více jak 90 letí lékaři?

  • Cestuje se dějinami, letem světem, za hranice všedních dnů či za hranice snů. Proč ne však za hranice svátečních dnů?



    Další informace


    Klinická smrt - pochybení lékařů



    Další informace


    Hanny2 je stříbrná- letí gratulace .



    Další informace


  • je u nás hranice do kolika let můžete řídit?



    Další informace


  • Co udělat, aby jehličnany na zahradě neměly více a více šišek :O(



    Další informace


  • Když už je mi 15 let, jsem na zakladní škole, co potřebuju k tomu, abych neplatila plné jízdné při cestování autobusem?



    Další informace


    Co dělá pilot, když letí a chce se mu na velkou?



    Další informace


  • Jakou banku zvolit, abych neplatila tolik poplatků, jako u České spořitelny?



    Další informace


  • Bude rozdíl v kvalitě vajec budou-li v chladu ve skříni, než když budou v lednici a jak to bude s jejich trvanlivosti?

    Na vesnici jsme vejce měli vždy ve spíži (chladnější místnost) běžně uskladněná a problém jsme s nimi neměli - několik týdnů vydrží. Zato v lednici se mi podařilo vejce vysusit - zůstala jen skořápka a na ní zevnitř nalepené úplně suché zbytky. Od té doby vejce do lednice strkám i s krabičkou zabalená do igeliťáku.

    Další informace


  • Myslíte, že se oslavy osvobození budou pořádat i za 30 a více let?

    Dnes slavíme Den vítězství, ale mnozí pamatují, že se tento den slavil 9.května. Válka skončila před 72 lety a mnozí žijící účastníci mají minimálně 90 let. Myslíte, že se tento den bude slavit i za 20 a více let, kdy se už mnoho účastníků nebude moci účastnit z nejrůznějších důvodů, pokud budou ještě žít? Většina obyvatelstva bude z období narozených po této válce a bude ubývat živých účastníků. Jaký máte názor? Děkuji.

    Další informace