• Co přesně znamená mrtvá zóna pravé páčky u PS4 v nastavení hry? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co přesně znamená mrtvá zóna pravé páčky u PS4 v nastavení hry?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co přesně znamená mrtvá zóna pravé páčky u PS4 v nastavení hry?

 • Vyjde další pokračování NATHAN DRAKE Lovec pokladů?A proč tak skvělá hra TRUCK SIMULÁTOR není ještě na PS4?  Další informace


 • Kolik procent ze zisku z prodeje klubových dresů jde právě klubu a kolik procent jde právě výrobci dresů?  Další informace


 • uživatelská zóna  Další informace


  Windows XP a Service Packy + frameworky  Další informace


  Volna Wifi zona  Další informace


  Skoro mrtvá deska po běžné očistě  Další informace


  Rada s telivizí k PS4 do 11 000  Další informace


  Jdou hrát hry ze starších i dnešních konzoli třeba xbox 360 ps3 ps4 a xbox one a psp vita na pc?  Další informace


  Jak se stahují DLC packy na Xbox 360 ( př. Forza 3) ?

  Doplňuji:Ty pointy se dají dostat z her, to vím. Ale když si koupím třeba to DLC, tak se mi ty body odečtou nebo ne? A ještě budu muset něco doplatit při stahování?

  Další informace


  GTAV NA PS4 jak hrat online  Další informace


  Flash HD4870 - mrtvá karta  Další informace


  Co přesně to pro nás znamená, když Microsoft vydal zprávu že Windows XP hodlá podporovat pouze do roku 2013?

  To jako ty co mají XPčka, tak jim přestanou fungovat a budou muset nainstalovat novější verzi?Jestli je to tak, co když prostě jenom vypnu update? :)

  Další informace


 • Co přesně mám udělat,chci-li se rozvést,kolik to stojí a musí to ten druhý předem vědět? Děkuji.

  Tak o vyzvedávání žádosti o rozvod jsem nikdy neslyšela, ta se musí sepsat, nejlépe s advokátem. Vy jste Žalobce, druhá osoba je Žalovaná. Hlavička je Žádost o rozvod manželství. Píše se tam: Já, Žalobce jméno, narození r.č., č. OP, adresa - žádám o rozvod manželství s Žalovanou ( zase údaje) z těchto důvodů. Pak vypíšete proč jste se k tomuto kroku rozhodl. Dobré je doplnit o nepřekonatelné rozdíly, odpor, to, že spolu již déle než půl roku nežijete ve společné domácnosti nebo intimně. Zkrátka záleží na vaší úctě nebo zášti k partnerovi a potamžo ke svazku manželskému, jak moc mu toho naložíte na záda. Součastí žádosti (přilohy) je i návrh na majetkové vyrovnání obou účastníků a dohoda o péči o nezletilé děti. Soud bude nejprve řešit děti, pak majetek - to jsou všechno okolnosti, které rozvod protahují. Nejrychlejší je rozvod bezdětného manžleství s hotovou dohodou o majetkovém vypořádání, pak vás většinou rozvedou na první stání.Ne, váš partner nemusí dopředu vědět o vašem záměru, bude pochopitelně obeslán. Lépe je ale se dohodnout dopředu - nejen z morálního hlediska, ten druhý by také mohl za trest rozvod záměrně protahovat. Připravte se ale také na to, že partner po vás má právo vyžadovat výživné až po dobu tří let i po rozvodu, pokud o to požádá a nárok bude shledán oprávněným, musíte mu zajistit stejnou životní úroveň jakou máte vy! Ale je to samozřejmě i naopak.Jak se říká, dovnitř snadno, ven to jde hůř.

  Další informace


 • Xbox ONE nebo PS4?  Další informace


  Proč nejsou kamiony na PS4? Bojí se že by se neprodalo? Simulator zemědělců tam je a to není tak zajímavé.

  PC VS PS4

  Další informace


  Je možné stáhnout nějaké hry na ps4 a hrát je ??

  Doplňuji:a jak je možné toto provést ?

  Další informace


  Jak pokračovat ve hře Forestry 2017 The Simulation na PS po kácení první sady? Získám přes 10 tisíc, ale ikona nezmizí.

  Ikona po vykácení a odvezení nezmizí. Co dál? Jít kácet další vzdálená místa jen s koníkem nebo kdy se dá koupit něco výkonnějšího?

  Další informace


 • Zdravím, co znamená přesně ne-li? A j to spojka nebo částice?

  Děkuji.

  Další informace


  Co přesně znamená fakultní škola?

  Byl jsem informován, že se moje střední škola stala fakultní školou. Co přesně znamená Fakultní škola ? Zkoušel jsem hledat vše možně, ale nikdy jsem nenašel nějakou normální definici.Děkuju moc za odpověď.

  Další informace


 • Jak to přesně probíhá, když vám doktor oznamuje, že máte HIV? Co přesně vám řekne?

  Ať řekne co řekne, průběh je zákonitě takový, že proběhne šok. Lépe řečeno dojde k šokování pacienta a to i tehdy, když má již důvodnou obavu.

  Další informace