• Multiplex 2 - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Multiplex 2. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Multiplex 2

 • Multiplex 3 na Valašsku  Další informace


  Kdy začne vysílat Javořice Multiplex 4. Prosím o jasnou odpověď.  Další informace


 • Multiplex 4  Další informace


  Multiplex 3 nejde naladit. Znojmo  Další informace


  Multiplex 3 a šlágr  Další informace


 • Kdy začne vysílat Javořice Multiplex 3 a 4

  Doslechl jsem se, že by od 1.3.2013 měly by být spuštěny z vysílače JAVOŘICE, další TV programy: Prima Love, Prima Zoom, TV Očko, Šlágr TV, TV Fanda TV Smíchov, Telka TV, TV Pohoda, Nova HD, ČT HD, Inzert TV. Co je na tom pravdy?Doplňuji:Pro mosoje:Zajímalo by mne zda skutečně chytáš Javořici či je to jen domněnka, v které oblasti bydlíš? Byl jsem dnes u kamaráda přeladit setobox, bohužel se mu naladí, jen základní programy: ČT 1, ČT 2, Nova, Prima Femily, ČT 4, Nova Cinema, Prima Cool, TV Barandov.

  Další informace


  Jde Vám v Hradci Králové naladit multiplex 4?

  Díky za odpověď.

  Další informace


  Jak naladit multiplex 4 (Hradec Králové) z bytovek se společnou anténou naladěnou na přijímač Krásné?

  Zkoušel jsem naladit ručně na televizi, ale nešlo to. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Ahoj jde naladit tv multiplex v Moravskosleskem kraji?:

  Projděte si odkaz. a href"http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/region-moravskoslezsky-kraj.html" rel"nofollow" http://www.digitalnitelevize.c z/ hellip /a

  Další informace


 • Vrátí se 24.4. program ČT Art/D dočasně na multiplex 1 rušené DVBT 1?

  Který rozumbrada v Čt rozhodl o tom, že tento program, který hodně sledují děti s okamžitou platností převedou do DVBT 2. Po stížnostech ho prý ještě znovu vrátí do multiplexu 1 veřejnoprávní TV ještě v normě DVBT 1 kde bude jako ostatní programy až do konce vysílání v normě DVBT1. Přemýšlejí v ČT vůbec?Otázka nebyla vůbec pochopena! mně nejde o to jestli přejet nebo nepřejet na DVBT2. Mně šlo o to , že všechny stanice pozemního vysílání zůstávají vysílat v modulaci DVBT1 vedle DVBT 2 až do roku 2020. Jenom tento na půl dětský program byl převeden do DVBT2 bez možnosti ho přijímat v DVBT 1 vedle DVBT2, tak jako ostatní programy. Samozřejmě to způsobilo velký rozruch a na základě toho ČT našla řešení a program se (zřejmě do konce roku) 24.4. 2018 vrátil do vysílání v DVBT 1 !! Vím, že tento program byl vysílán v jiném multiplexu než programy ČT, nicméně když se našlo řešení nyní, mohlo se udělat hned.

  Další informace


 • nemožem naladit Multiplex 4  Další informace


 • Jaký je původ a význam části plex ve složeném slově multiplex?

  multiplex může znamenat mnoho věcí:- označuje uskupení signálů přenášených po jednom médiu- vícesálové kino, multikino- druh dřevěného materiálu o vysoké pevnostiNicméně ten plex mi nedá spát. Prosím o radu.

  Další informace


 • Multiplex 4 a HD DVB-T  Další informace


  Multiplex 2  Další informace