• Musí mít bytové drušstvo webové stránky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musí mít bytové drušstvo webové stránky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Musí mít bytové drušstvo webové stránky?

 • Nějaký kontakt třeba i webové stránky na prodejce sadby Českého česneku.Děkuji.  Další informace


  Bytové vstupní dveře vs obložky  Další informace


 • Znáte nějaké americké webové stránky, něco jako je u nás IDOS? Na vyhledávání autobusových spojů po USA.  Další informace


 • Přítel mojí kamarádky se mi nabídl že mi udělá webové stránky (e-shop)...

  ...pokud se mi nebudou líbit, dá se to nějak zrušit? Potom bych chtěla vědět, že kdyby tam náhodou nebylo vše co tam má být, jako třeba reklamační řád apod. tak kdyby na mě přišla ČOI tak bych mohla platit i vysokou pokutu, platila bych jí já nebo ten kdo stránky dělal protože tam měl dát vše co tam dát měl. A nebo bych to platila já že jsem si to měla zkontrolovat, ale já tomu nerozumím a nevím co vše je tam potřeba mít.

  Další informace


 • Webové stránky snadno a rychle

  Potřeboval bych si udělat web. stránku - částečně ovládám HTML, ale nevím jestli to je ještě moderní. Chci aby byla profesionální a ne nějaký blog.cz a takový doslova pí***! Jak? A co doména? Kolik stojí a kde ji sehnat nejlevněji? Také jsem slyšel o javě /džava/ - jak je těžká?Kdyby vše nešlo - Existují nějaké firmy, které vám udělají web stránky?Doplňuji:Já bych potřeboval opravdu profesionální - žádný reklamy, žádný kometáře. Prostě člověk by tam přišel viděl by informace, fotky, videa + nějaký blog.

  Další informace


  Webové stránky kde se dá platit PaySacem  Další informace


  Sledování počítače - aby se ukládaly navštívené webové stránky  Další informace


  Reklama na Webové stránky  Další informace


  Proč se mi na všech prohlížecích napoprvé neotevřou webové stránky,teprve po restartování je to v pořádku ?

  Po restartovani celeho pocitace nebo jen prohlizece? Pokud jen prohlizece, cekate dostatecne dlouho, nez se pocitac vubec pripoji k internetu? A zkusil/a jste misto restartovani prohlizece stranku jen obnovit pomoci klavesy F5?

  Další informace


  Potřebuji webové stránky na nero start smart

  dobrý večer potřebovala bych vědět kde bych si mohla stáhnout nero start smart prosím o přesné webové stránky.nemůžu je vyhledat jen nero 9 děkuji

  Další informace


  Nefunguje mi internetový prohlížeč, kromě jedné webové stránky

  Dobrý den, netušíte v čem by mohl být problém? Připojení se mi ukazuje normálně plný signál, jako vždy, ale když otevřu prohlížeč (Fox, Explorer, Chrome) tak mi to ukazuje, že internet nemohl stránku najít, jediná stránka, která mi jde načíst je facebook.com Netušíte čím by to mohlo být? Vyzkoušela už jsem všechno možné. Děkuji

  Další informace


  Napozicovani webove stranky  Další informace


  Jaké znáte webové stránky na bazary?akce.. atd...

  Jedno z mala, co doporucuji, je urcite a href"http://www.aukro.cz" rel"nofollow" www.aukro.cz /a - je tam overeni pres adresu postou, proto mate nejakou relativni zaruku, kdyz poslete nekam penize, ze o ne snad neprijdete.Doplňuji:Jinde to maji reseno jen klasicky, bez nejakeho extra overovani a tam bych sel do vymeny tak akorat z ruky do ruky , urcite bych neposilal penize na ucet.

  Další informace


  Jaké máte webové stránky???

  Jaké máte webové stránky???

  Další informace


  Jak zaplatit za webové stránky.

  Mám bezplatné webové stránky. Mylivepage je asi provozovatelem a teď mi nabídli placené služby, za které chtějí zaplatit kartou Visa. Mám oznámit, zda budu platit přes Pay Pal nebo přes 2Checkout. Nemám nejmenší tušení co to znamená.Cena je uvedena v US dolarech, které nemám a nevím jestli raději nemám stránky zrušit. Může mi někdo poradit?

  Další informace


  Jak je nejlepší dělat webové stránky ?

  Tabulkovým layoutem, pozicováním....Kdo má zkušenosti a má za sebou pár stránek...A taky sem se chtěl zeptat v jakým programu, já třeba dělám v Netbeansu, co na něj říkáte ?Doplňuji:krispin: s tím co píšeš zkušenosti nemám, zatím zkouším dělat s CSS, já vim, není to těžký, jen jsem se chtěl zeptat co je nejlepší a nejmodernější...)

  Další informace


  Existuje nějaká stránka nebo program, kde bych mohl s kamarádem online programovat webové stránky?

  Společně se doplňovat, společně psát kód atd.Děkuji za každou odpověďDoplňuji:Nevím kde jsem to viděl, ale myslím že to byl Disk Google (ale nejsem si jist), kde měli PowerPoint online a pracovali na tom dva, tak jsem myslel, že bude něco podobného právě na programování...

  Další informace


 • Lze v roce 2017 v ČR zákonem ochránit webové stránky před nechtěným obsahem?

  Upřesňuji:Jde mi konkrétně o tuto možnost : vytvořím webové stránky s inzercí (např. prodej, pronájem bytů) vytvořím podmínky webových stránek kde uvedu, že můžou inzerovat pouze fyzické osoby, které mají právní vztah k bytu a pod. tedy jsou majitelé bytu (zapsáni v katastru nemovitostí) nebo majitelé členských práv a pod. u družstevních bytů ...podmínkami webových stránek určím , že tedy může inzerovat pouze majitel(ka) bytu nebo majitel(ka) družstevních práv k bytu ... žádní zprostředkovatelé, realitky, právní zástupci a pod. ...na webových stránkách však bude inzerovat realitka nebo právní zástupce někoho nebo zprostředkovatel a pod. ...A mne zajímá toto : dopustí se taková realitka, právní zástupce, zprostředkovatel trestného činu ? (tím, že na webových stránkách kde nemá co dělat se uveřejňuje své informace)

  Další informace


  Jak dlouho dopředu bych měl být informován v SVJ o zásazích do mé bytové jednotky?

  Dobrá ráno. Nevím, zda můj dotaz patří zrovna do téhle kategorie, ale zajímalo by mne toto- v našem vchodě se budou vyměňovat otopná tělesa ve všech bytových jednotkách. Jak dlouho dopředu by měj předseda svj dát vědět rozpis a vůbec veškeré informace o takovéto akci? Začala topná sezóna (mělo se to dělat už v srpnu, ale prý nebyl čas, tak se to bude dělat až teď v listopadu) a firma již naváží tělesa, avšak v baráku o tom není ani zmínka. Já si musím podle toho zařídit volno, ale právě proto chci vědět nejzazší datum infrormování. A pokud nebudu mít v té době čas (a ani v nejbližší, právě v důsledku z neinformovanosti)tak jaký je pak postup? V době, kdy se o tomto rozhodovalo, jsem tam ještě nebydlel, nemohl jsem se k tomu tedy jakkoli vyjadřovat. Díky a mějte pěkný den.

  Další informace


  Co jsou to vůbec odbory ? Kolik je v ČR odborů? Jaké mají webové stránky ?

  Spousta. Stránky si jistě najdeš hravě sám. Škoda jen, že nejsou odbory všude a že nemají takovou sílu, jakou by mít měly.Doplňuji:Odbory jsou vlastně zástupci pracujících, kteří hájí jejich práva, sociální jistoty, nezaměstnanost a podobně. Z těchto důvodů také jednají s úřady, vládou a s politickou mocí vůbec.

  Další informace