Musí syn pracovat, když má 1. stupeň invalidního důchodu? - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musí syn pracovat, když má 1. stupeň invalidního důchodu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jak je možné, že důchodcům přidají ubohých 80Kč k důchodu a sami si zvednou platy o několik tisíc ??? (viz dnes)Další informace |
Stupeň hořlavostiDalší informace |
Jak získat navýšení st. důchodu, pro lidské přežití, když byt cyklicky platím cca 6000,-Kč z důchodu cca 7000,-Kč?Další informace |
Exekuce pri duchoduDalší informace |
Exekuce starobniho duchoduDalší informace |
Na jaký stupeň máte v těchto vedrech zapnutou ledničku?Nehledě na obsah a množství potravin.Další informace |
Za jakých podmínek se měří spotřeba ledničky - teplota, stupeň chlazení.Další informace |
Je nějak omezena výše plného invalidního důchodu, případně jakou částkou?Další informace |
Jak je to s tím zvyšováním důchodů ? Co je to ta základní a procentuální výměra ? Mě to zvedli jen no 121 kč.1) Není to zvyšování, ale opažděná a redukovaná valorizace ze zákona (původní úprava byla při každé inflaci převyšující 5%.2) Nemáš starobní, ale invalidní důchod.3) 2 složky znamenají jen způsob výpočtu, kdy jedna se odvíjí od základních limitů (sociálních) a druhá zohledňuje míru zásluhovosti, délku pojištění, předchozí započitatelné období průměrných výdělků, ostatních příjmů (práce) apod.Doplňuji:Základní složka činí 9% průměrné mzdy - viz odkaz: a href"http://www.duchody-duchodci.cz/starobni-duchod-vypocet.php" rel"nofollow" http://www.duchody-duchodci.cz / hellip /aDalší informace |
dobry den prosim poradte mi znamiho syn je ve vězeni v Plzni na borech a nevi jak dlouho ma byt ve vězeni jeho syn ukradauto a dostal za to veřejne prospěšny prace ale nešel na ně 1 měsic a nezaplatil soudni vylohy jak dlouho si ho nechaj ve vězeni?moc vam děkuji za odpovědiDalší informace |