• Musím mít odpracováno 12 měsíců nepřetržitě, abych měl nárok na podporu, nebo 12 měsíců za poslední 2 roky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musím mít odpracováno 12 měsíců nepřetržitě, abych měl nárok na podporu, nebo 12 měsíců za poslední 2 roky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Musím mít odpracováno 12 měsíců nepřetržitě, abych měl nárok na podporu, nebo 12 měsíců za poslední 2 roky?

 • dobrý den § 199 trest 10 měsíců z podmínkou na š0 měsíců , vztahuje se na tento trest amnestie? děkuji za odpověď  Další informace


  Kolik musím mít bodů, abych mohl mazat otázky?  Další informace


 • Co musím mít, abych mohla prodávat své - doma upečené - koláče? A třeba marmelády, kompoty?

  Vím, že musím mít ŽL, dál asi potravinářský průkaz, co dál???Doplňuji:Díky, Terryle, tak nějak to taky tuším , ale nevíte někdo co PŘESNĚ musím splňovat a mít? Kde to vyřídit? Přeci nemají všichni, co prodávají své výrobky na trzích apod. extra provozovnu???

  Další informace


 • musim mít 18 let abych mohl provést platbu dobírkou?

  Neni podmínkou. Pokud je dobírka na tebe , tak prokážeš jen svoji totožnost, aby ti ji vydali.

  Další informace


 • Pracuji 3měsíce a smlouvu mi zatím neprodlouží mám nárok na podporu ?

  Ne,nemáš!

  Další informace


  Mám po mateřské nárok na podporu  Další informace


  Mám nárok na podporu v nezaměstnanosti, byl-li můj prac. poměr ukončen dohodou? Je mně 55-6 let.

  děkuji

  Další informace


  Mám nárok na podporu když jsem dala výpoved? Děkuji za odpovedi.

  Nemáš.

  Další informace


  Musím mít něco vystudováno, nebo mít nějaké zkoušky, když bych se chtěl stát soukromým učitelem angličtiny (ŽL)?

  Nevím jestli to sem patří, ale stejně se zeptám. Musím mít něco vystudováno, nebo mít nějaké zkoušky, když bych se chtěl stát soukromým učitelem angličtiny (ŽL)? Jsem na střední (gympl) a v angličtině jsem dost dobrý. Dokonce kdyz profesor udela nejakou chybu (kdyz mluvi nebo pise) tak ji poznám. A proto by me zajimalo jestli musim jit studovat anglictinu nekam na vysokou, nebo jestli muzu jit studovat napriklad biologii (nebo cokoliv jineho) a i presto pak ucit anglictinu.

  Další informace


  Je možné být v registraci na úřadu práce když nemám ukončenu živnost a kdy mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

  V prosinci 2010 jsem se nechala zaregistrovat na úřadu práce jako zájemce o zaměstnání.Živnost jsem ukončila ale až v lednu 2011.I když jsem odváděla dobrovolně částky na důchod celý rok,nevznikl prý mi nárok na podporu v nezaměstnanosti o který jsem znovu žádala v únoru,když jsem naplnila rok odvodů na důchodové pojištění.Nejdříve mi sdělí,že musím alespoň rok odvádět poplatky na důchod, pak mi sdělí opak.Mám či nemám nárok na podporu,když jsem rok platila odvody?

  Další informace


  Jak dlouho se musí osoba zdržovat nepřetržitě na adrese, aby bylo možno tuto návštěvu považovat již za bydlení? Děkuji

  Jde o vyúčtování společné elektřiny, která se platí paušálem, na osoby žijící v bytě.

  Další informace


 • Máme jednu kočku a budeme mít jedno kotě musejí mít každá svůj záchod ?nebo můžou mít společný ?

  Prosím poradtě :)

  Další informace


  Jak často zalévat v zimě muškát? V jaké teplotě by měl přezimovat? Kolik by měl mít při zazimování světla?

  Přečtěte si rady odborníka.

  Další informace


 • Mám odpracováno nudím se,a tak jsem našel odpovědi dost me to pomáhá a bavím se.Dávám tupé otázky dle konkurence co vy?

  odpověď pro jednu samotářku

  Další informace


 • Ukončení prac.poměru zaměstnancem dohodou, po ukončení MD-mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

  Zajímalo by mě ,jestli mám nárok na podporu v nezaměstn.,pokud odejdu z práce na dohodu?Za měsíc mi končí rodič.dovolená a dcera se nedostala do školky,nastoupí až v září 2012.Dcera je narozená v únoru,zvolila jsem si 3 letou mateřskou.Tak musím ukončit prac.poměr-zaměstnavatel řekl dohodou a zajímalo by mě, když se tedy v únoru půjdu nahlásit na ÚP ,jestli mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?Zaslechla jsem ,že když odejdu dohodou ,tak ne.A do září je dlouhá doba,tak mám docela velké obavy.Děkuji za odpověd´.

  Další informace


  Musím mít nějakou uměleckou školu, pro to, abych mohla být maskérkou popř. kostymérkou?

  Děkuju za odpovedi :)Doplňuji:A dá se tím uživit?

  Další informace


  Kolik % správně bych měl mít na příjimacích zkouškách na gymnázium, abych se tam dostal ( přibližně )

  Ptáte se opravdu na špatném místě. Mohu jen odpovědět, že budete přijat, když získáte plný počet bodů, tedy 100 %. Jinak je to jako sázka do loterie.Jedině ředitel školy ví, kolik bude brát žáků, kolik se přihlásí zájemců, jaký budou mít prospěch na vysvědčení, jak zvládnou přijímací zkoušky.Takže na základě všech těchto kritérii stanoví ředitel číslo, zpravidla počet bodů, jako hranici pro přijetí.Na každé škole je to jinak.

  Další informace


  Kdybych chtěla být učitelkou střední školy, jakou musím mít vystudovanou školu, popřípadě jakou musím mít vysokou školu?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat: kdybych chtěla být učitelkou střední školy, jakou musím mít vystudovanou školu, popřípadě jakou musím mít vysokou školu?

  Další informace


  Jaký počet známek z Německého jazyka musím mít abych byla klasifikovaná v 9. třídě ?

  Seznam se s klasifikačním řádem své školy.Najdeš jej na webu školy, nebo bude k dispoziciv kanceláři nebo u vedení školy.Obecně (neznám dokumentaci tvé školy):Musíš mít tolik známek, kolik stanoví klasifikační řád,vyučující plus vedení školy.K tomu ještě musíš splnit určité procento docházky.Zameškáš-li více hodin, nebudeš klasifikována aniv případě, že bys měla třeba dvojnásobek známek.

  Další informace


  Jak a kde si dodělat maturitu mám 4 roky SSŠ cest.ruchu dálkově nebo več. budou se mě počítat ty čtyři roky studia ?

  Je mě 33 let raád bych si dolělam maturitu, studoval jsem SSŠ cestovního ruchu 4 roky a pro šppatný prospěch jsem nnešel k maturitě , Nyní po tolika letech bych si chtěl maturitu dodělat nějak dálkově nebo večerně. Budou mě ty 4 roky počítané? Poradímě , někdo kam se mám přihlásit. Děkuji za odpověd.

  Další informace