• Musim platit dane za pronajem bytu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musim platit dane za pronajem bytu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Musim platit dane za pronajem bytu?

  • Pronájem nemovitosti



    Další informace


  • Koho musím vpustit do bytu



    Další informace


    Pronajem nacerno



    Další informace


    Pronájem starší RD



    Další informace


    Pronájem bytů - investice



    Další informace


  • Kam se poděly peníze za pronájem prostor a proč nejsou ve výpočtech zohledněny? A sankce za nendodržení smlouvy nejsou?



    Další informace


    Jakou přílohu musím dát k přiznání daně z nemovitostí, když jsem ji daroval? A co musí přiložit ten, co ji nabyl darem?



    Další informace


    poreba živnostenkého listu na pronájem bytu

    Dobrý večer mám problém a potřeboval bych poradit.Promajímatel pernamentně zvyšuje nájem každý půlrok a já bych rád věděl,kde zjistím zda odvádí poctivě daně z příjmu,protože na portálech jsem nezjistil,zda vůbec živnost má a podle mého by při příjmu cca.12.000,-kč jen z nájmu by měl danit.DěkujiDoplňuji:Děkuji za odpovědi,prásknout ho zatím nehodlám,ale abych to trochu rozšířil.Jedná se o dům,ve kterém jsou pronajaty bytové jednotky tři.Dům je v mírném havarijním stavu(kulantně řečeno),takže z nájnu do domu se neinvestuje ani krejcar.Proto mne zajímalo,zda je na toto podnikání potřeba ŽL.

    Další informace


  • Může pronajímatelka bytu mi násilně vniknout do bytu a vystěhovat mě,z důvodu opožděného zaplacení nájmu?8dnů

    Oznámila jsem,že zaměstnavatel mi vyplatí výplatu opožděně.Přesto je mi vyhrožováno?

    Další informace


    Kde mám sehnat evidenční list bytu,když vlastník bytu,ani správce bytu neví co to je a sociálka to chce?

    Na který úřad si mám zajít? Prosím poradte.

    Další informace