• Musím platit celou daň z bytu, když jsem ho koupil 30.10.2010 nebo jen 3/12. FÚ požaduje celou částku. Děkuji Mirek - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musím platit celou daň z bytu, když jsem ho koupil 30.10.2010 nebo jen 3/12. FÚ požaduje celou částku. Děkuji Mirek. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Musím platit celou daň z bytu, když jsem ho koupil 30.10.2010 nebo jen 3/12. FÚ požaduje celou částku. Děkuji Mirek

 • dobry den mam problem s barvou na aute koupil jsem si barvu a natrel jsem kapotu jednym naterem nechal uschnout a druhe  Další informace


  Pokud koupím auto, jež prodávající na mě přepíše, musím platit eko daň,i když dám SPZ do depozita?  Další informace


 • Bude jízdné na celé 3 měsíce , které jsem si koupil na in kartu platit přesto , že si na ní koupím aplikaci novou?  Další informace


 • Od jaké výše příjmu musím být už plátce DPH?A platí ještě,že první rok nemusím platit dan z příjmu?

  Od jaké výše příjmu musím být už plátce DPH?A platí ještě,že první rok nemusím platit dan z příjmu? Počítá se to za první zdanovací období nebo za 12 měsíců od začátku podnikání?

  Další informace


  Musím platit daň z pronájmu garáže(jsem zaměstnanec,nepodnikám)?Pokud ano,mohu si odečíst z příjmu nákady na provoz?

  Mám na mysli elektřinu,vodu,daň z nemovitosti atd a z toho pak vypočítat daň?

  Další informace


  Musím jako zaměstnanec platit ještě zdravotní a socialní pojištění za pronajímání bytu?  Další informace


  Když objednám zásilku mimo EU za 24 EUR s poštovným, ale jen 20 EUR bez něj, musím platit DPH? Limit je přece 22 EUR.

  a href"http://www.celnisprava.cz/cz/clo/odbavovani-postovnich-zasilek/Stranky/default.aspx" rel"nofollow" http://www.celnisprava.cz/ hellip /a Hodnota zásilky cena uvedená na hodnověrném dokladu + dopravní náklady přepočtené dle přepočítacího kurzu na Kč.

  Další informace


  Jak to mám udělat? 2 brigády - jak platit SP, ZP a daň?

  Chodím na brigádu, kde mi plati ZP, SP a odvádí za mě daně (nevydělávám moc a jelikož uplatňuji slevu na poplatníka a na studenta, tak daň je 0,-). Kdybych si k tomu ale vzala další brigádu, budu si to všechno muset odvádět sama, že? Prosím, poraďte, jaký by byl postup - co nejdetailněji. + nejlépe i odkazy. Děkuju mnohokrát.

  Další informace


 • ¨dobry den chtel jsme se zeptat kdyz jsem hlasen na meste musim platit za odpad

  Doplňuji:ano trvale jsem hlasen na meste zadny dluh tam neni a neplati to mesto za me kdyz nemam ja zadny pobyt a to same teda je kdyz clovek je hlasen na obecnim urade ze musi platit nevim o tom teda ze bych to mel platit.

  Další informace


  Musím platiť daň z nemovitosti, ak som vlastník pozemku na Mesiaci?

  certifikát mám.Doplňuji:Pozemok som dostal ako dar.Podľa súčasného kurzu cien má hodnotu cca 100 euro (+-).Podľa súčasného platného zákona musím daň z nemovitosti platiť za pozemky zapísané v katastrálnom pláne (čo nemám ani v ČR, ani v SR).Podľa tzv. kozmickej dohody nesmú byť vlastníkmi pozemkov (prirodzených kozmických telies a ani iných subjektov) štáty, ale súkromné osoby sa v tomto medzinárodnom dokumente nespomínajú.Preto ma zaujíma, či štát môže uplatňovať právo na daň i na takéto pozemky (neležiace na jeho území), pretože v daňovom priznaní musím uvádzať i príjmy z prenajatých pozemkov, ktoré neležia na území ČR (ležia na území SR), hoci daň z (tejto) nemovitosti odvádzam v SR.

  Další informace


  Když daň z prodeje nemovitosti nezaplatí prodávající, je povinnost kupujícího ji zaplatit?

  Málo informací. a href"http://finexpert.e15.cz/dan-z-prevodu-nemovitosti-plati-od-listopadu-vyhradne-kupujici" rel"nofollow" http://finexpert.e15.cz/ hellip /a a href"https://www.google.cz/search?clientopera qdaň+z+nemovitosti sourceidopera ieUTF-8 oeUTF-8 qda%C5%88+z+prodeje+nemovitosti" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kde mám sehnat evidenční list bytu,když vlastník bytu,ani správce bytu neví co to je a sociálka to chce?

  Na který úřad si mám zajít? Prosím poradte.

  Další informace


  Jsem studentka VŠ,v březnu mi bude 26.Musím platit nějaké zdravotní a sociální pojištění?

  Minulý rok jsem při studiu pracovala jako OSVČ,živnost chci kvůli dokončení školy pozastavit.Jak to bude s placením sociálního a zdravotního pojištění do doby dokončení studia?

  Další informace


  Jak budu platit daň z pronájmu finančnímu úřadu paušální částkou? z celého příjmu nebo pouze z nájmu bez služeb? 2400,0

  do daňového přiznání se bude muset uvést celý příjem měsíčně 6500,0 Kč - zálohy na služby poskytovaných v souvislosti s užíváním bytu činí celkem asi 4100,0 zbytek je nájem + poplatky za televizi (nevím jestli tyto poplatky se také vztahují do nákladů)

  Další informace


 • Ve-shopu jsem koupil hodinky Festina a po měsíci nejdou .Musím je odeslat zpět nebo mohu se záruč.listem k hodináři?

  Nejjednodušší - pošli je zpět s tím, že požaduješ zrušení kupní smlouvy a vrácení peněz (u závady, která se projeví do 6 měsíců se má za to, že existovala už při prodeji a tudíž na to máš právo - pokud jsi hodinky nějak nepoškodil nevhodným zacházením)...A kup si hodinky nové - jiné.-)Var. B - najdi si značkový záruční servis a hodinky se záručákem pošli tam - posíláním prodejci jen vše prodlužuješ.

  Další informace


  Koupil jsem si litrový latex, přišel v plastové láhvi a smrdí. Má to tak být? Děkuji za odpovědi.

  Obchod ze kterého jsem to koupil je Fantasy obchodDoplňuji:Dá se to použít i místo lepidla na obličej?

  Další informace


 • Když jsem důchodce (věkem) a chtěl bych začít podnikat, musím platit za sebe sociálku a zdravotní pojištění? Děkuji

  Doporučuji vyhledat si a přečíst přiložené informace na netu. Najdete tam odpovědi k podnikání důchodců i na další případně dotazy. Podnikání v důchodu - sociální a zdravotní pojištění, daně … Začít podnikat v důchodu není nic složitého, jen musí důchodce dávat pozor na výši příjmů. Přečtěte si, jak to mají podnikající důchodci s daněmi a sociálním a zdravotním pojištěním. Podnikání v důchodu - pojištění a daně. a href"http://www.ipodnikatel.cz/Podnikani-v-duchodu/jak-je…podnikajici-duchodce-s…" rel"nofollow" www.ipodnikatel.cz/ hellip /a

  Další informace


  2 roky jsem osvč.Nyní si chci začít platit nemocenskou,kdy ji budu moci využít?A kolik dostanu,když budu platit 500 měs?

  Za 500 Kč / měs. toho asi moc nedostaneš.Myslím, že by ti to řekl účetní nebo spíše na sociálce.Abys dostal nějakou rozumnou částku, musel bys platit pár tisíc / měs.

  Další informace


 • Jaký je význam či symbolika snu, kde po celou dobu (nejspíš celou noc) jsem byl gibonem?

  Snáře mlčí (_____________Ad marci: Čilli i můj mozek je teď už schopnej pochopit primitivitu a bestialitu (zvířeckost)? Chápu správně?

  Další informace


  Co znamená, když mi Dan II. vyskočí na klín a sedí mi tam ? Dan I. to nedělal.

  Chce to, Michale. Chce tě!

  Další informace