• Musím platit rozhlasový poplatek, jestliže nemám žádné rádio, pouze TV a mobil, na kterém lze přehrávat rádio, ale - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musím platit rozhlasový poplatek, jestliže nemám žádné rádio, pouze TV a mobil, na kterém lze přehrávat rádio, ale. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Musím platit rozhlasový poplatek, jestliže nemám žádné rádio, pouze TV a mobil, na kterém lze přehrávat rádio, ale

 • Musím zaplatit EKO poplatek za vozidlo při likvidaci?  Další informace


 • Proč je na Slovensku, ale třeba i v Rakousku tolik termálních kouališť a my v ČR nemáme žádné?  Další informace


 • Nepracuji, na úřadu práce nejsem, podporu neberu, ale soc. a zdrav.poj. si platit musím, ale kolik ty částky jsou? Díky.

  Platíte jen zdravotní pojištění.Doba co nic nejste se vám nepočítá do důchodu.Minimální výše pojistného pro rok 2011* 1080 Kč měsíčně pro OBZP – osoby bez zdanitelných příjmů -Pro osoby samostatně výdělečně činné platí strop vyměřovacího základu pro výpočet pojistného. Pro rok 2011 je stanoven na 72násobek průměrné měsíční mzdy, tj. strop je 1 781 280 Kč.

  Další informace


  Když objednám zásilku mimo EU za 24 EUR s poštovným, ale jen 20 EUR bez něj, musím platit DPH? Limit je přece 22 EUR.

  a href"http://www.celnisprava.cz/cz/clo/odbavovani-postovnich-zasilek/Stranky/default.aspx" rel"nofollow" http://www.celnisprava.cz/ hellip /a Hodnota zásilky cena uvedená na hodnověrném dokladu + dopravní náklady přepočtené dle přepočítacího kurzu na Kč.

  Další informace


  Když mám za práci na dohodu 9800.- hrubého, jak si platit zdravotní a sociální, kdyz to zaměstnavatel platit nemusí?  Další informace


 • vim,ze otazka uz padla,ale nemuzu najit odpoved.musim odhlasit digi tv pouze dopisem?zajimalo by me,proc to nejde

  proboha po telefonu.

  Další informace


  Mám ,hodně kapel,amater,co znám,chci udělat internetové rádio,že nemusím platit ose,,poplatky,,pomuže mi někdo pomoci?

  Doplňuji:Prominte blbě sem napsal,otázku,znám,hodně mladých kapel,ametérských co mají a hrají vlastní skladby,za ně snad OSE nepřísluší ani haléř,nebo jak to je?Dekuji

  Další informace


 • Je mi 25 let a nemám vůbec žádná prsa, antikoncepci neberu, pilulky na poprsí nefungují. Prosím poradíte mi?

  Dobrý den, je mi 25 let a trápí mě strašně malá prsa, až plochá, nemám tam nic, antikoncepci neberu a prášky nezabírají, pomozte, jsem strašně moc zoufalá a na operaci nechci jít a ani nemám peníze, děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Tak mi také přišel mail z Odp. č.10. Jak tazateli odpovědět? Nemám uveden mail, pouze to č.10.

  Nedomyšleno, nijak. Možná tam je podpis odesílatele nebo v hlavičce, že to je od toho a toho. Takže vyhledat příslušnou osobu a poslat mu(jí) mejl přes formulář.DOPORUČUJI PSÁT EMAILOVOU ADRESU DO TEXTU a ne do políčka email odesilatele!

  Další informace


 • televizní a rozhlasový poplatek  Další informace


  Voyo - nejdou přehrát žádné filmy, ale seriály jdou v poho  Další informace


  Uzivatel nema zadne heslo,ale kdyz se k nemu chci pripojit,chce to po me heslo  Další informace


  Sháním český freeMail, ve kterém mohu mít před @ pouze 2 znaky.  Další informace


  Mužu platit poplatek za telefon prostřednictvím SIPO?

  Proč ne?! Pokud máš spojovací číslo, domluvíš se s operátorem, není co řešit.

  Další informace


  Jak vytvořit jednoduchý web ve kterém bude pouze hlava webu?

  pod nadpisem a popisem účelu stránky by mělo být okno které bude lidmi volně editovatelné. avšak, byla by výchozí bublina, která by byla nekonečně větvitelná. tzn jedna bublina od které může jít nekonečně dalších bublin a od nich zase další nekonečno. pokud by uživatel přidal bublinu se stejným obsahem shlukovaly by se nebo se dělily podle dalších principů. více bych rád vysvětlil na mailu nebo jindeDoplňuji:dopnění otázky. jedná se o tzv myšlenkovou mapu kdy u středu je vždy hlavní téma a od něj se odvíjí bubliny s myšlenkami viz článek na wikipedii a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/My%C5%A1lenkov%C3%A1_mapa" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a . zajímalo by mě jak by se postupem času mapa rozvinula díky kolektivní práci všech lidí, kteří na ni vstoupí.

  Další informace


 • Jak postupovat při reklamaci zboží z druhé ruky, ke kterému nemám kupní doklad, pouze záruční list? Jde o vrácení peněz.

  Koupil jsem zánovní mobil přes inzerát. Dostal jsem k němu normálně záruční list od T-Mobile. Byl jsem jej reklamovat ale po týdnu mi sdělili, že už daný mobil nemají na skladě na výměnu a vrátí mi peníze. Ale aby mi je mohli vrátit, požadují doklad o koupi. Ten samozřejmě nemám a na původního majitele kontakt už nikde nezískám. Zkoušel jsem kontaktovat centrálu T-Mobile, kde mi řekli, že se mám obrátit na prodejnu, kde byl mobil kupován. Ale to já bohužel nevím a nemám jak zjistit.

  Další informace


  Jak dokážu finančnímu úřadu, že nemám žádné zdanitelné příjmy ?

  Mám jen invalidní důchod

  Další informace


  Jak budu platit daň z pronájmu finančnímu úřadu paušální částkou? z celého příjmu nebo pouze z nájmu bez služeb? 2400,0

  do daňového přiznání se bude muset uvést celý příjem měsíčně 6500,0 Kč - zálohy na služby poskytovaných v souvislosti s užíváním bytu činí celkem asi 4100,0 zbytek je nájem + poplatky za televizi (nevím jestli tyto poplatky se také vztahují do nákladů)

  Další informace


  Dobrý den, ráda bych věděla, zda musím platit poplatek za televizi a rádio, když bydlím v pronajatém bytě. Děkuji.

  Dobrý den, ráda bych věděla, zda musím platit koncesionářský poplatek za televizi a rádio, když bydlím v pronájmu. Na adrese mého trvalého pobytu je přijímač placen a majitelka pronajímaného bytu také přijímač platí. Děkuji.

  Další informace


 • Proč jsou všude návody na sebevraždu, ale například na ohluchnutí žádné?

  Nechci ohluchnouti, jen se ptám, kdyžtak pošlete prosím nějaký odkaz, jestli sem jen debil a nic sem nenašel :D

  Další informace