• může být melanom nebezpečný? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: může být melanom nebezpečný?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - může být melanom nebezpečný?

 • Mohl bych být zvolený poslancem parlamentu české republiky, když jsem asociální a nemůžu být mezi lidma ?  Další informace


 • Jak zjistit nebezpecny azbest  Další informace


  Jak hluboké by mělo být zahradní jezírko, aby v něm mohly být ryby?  Další informace


 • Ahoj, jak se ladí elektrický kytara? Musí být zapnuté kombo? Kde má být ladička? Má být nějak nastavená?

  Moc vám budu za otázku vděčen.Doplňuji:No jo, ale jak mám cvičit, nebudu hrát hned neastro ne! :-)Ale ne fakt, poraďte mi prosím.

  Další informace


  Ahoj .....neznáte nějaký dobrý film který by me zabavil?....může být jakýkoli Děkuji :)

  Jakýkoli? a href"http://www.csfd.cz/film/199245-vojna-a-mir/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Je vyhledávač Bing na Google chrome nebezpečný?

  Dobrý den, po spuštění Google chrome mi vyskakovaly reklamy a v horní liště se zobrazil vyhledávač Bing . Vymazala jsem rozšíření na Google chrome a zkontrolovala všechny programy, zda-li tam není nějaký, který jsem neinstalovala. Nainstalovala jsem si rozšíření AdBlock a nyní žádné reklamy už nevyskakují, ani vyhledávač Bing už na horní liště není. Ptám se jestli je vyhledávač odstraněn nebo jen skryt a jestli je pro počítač nějakým způsobem nebezpečný? Děkuji předem za odpověď.

  Další informace


  Jak moc nebezpečný je AdwCleaner?  Další informace


 • Mám-li právo pronajímat byt dlouhodobě a zároveň nabízet tento byt jako krátkodobý pronájem?

  Dobrý den. Jsem student cizinec, studuju na státní univerzite a mám studentské povolení k dlouhodobému pobytu v ČR. Mám-li právo pronajímat byt dlouhodobě a zároveň nabízet tento byt jako krátkodobý pronájem? Co k tomu potrebuju?

  Další informace


  může člověk odpovědný za majetek být předsedou nebo členem inventarizační komise?,

  Může člověk odpovědný za majetek být předsedou nebo členem inventarizační komise?

  Další informace


 • Může být malström nebezpečný pro čluny, lodě? Nebo je to jen pohádka?

  Doplňuji:nevěděla jsem, že wikipedie mu říká malstróm :)

  Další informace


 • je bismut nebezpečný?

  četl jsem, že se rozpadá. Sice velice pomalu , ale nemůže to být člověku nebezpečné? mám ho doma 100 gramůDoplňuji:ted jsem neměl na mysli jeho toxicitu, ale spíš záření při rozpadu jader. Každopádně děkuji :)

  Další informace


  Pravděpodobně nějaký granát-Nebezpečný nález?

  Při mém pravidelném hledání mincí a věcí pod zemí s detektorem kovu jsem na místě bývalých sudet vyhrabal dlouhou věc ze dřeva a železa připomíná mi to granát co měly němci za druhé světové ..Víčko z hubenější části (Dalo by se říct ze spoda) je částečně povolené a dá se šroubovat.Zdá se mi to jako nevinná maketa,jak sní mám naložit?

  Další informace


  Může být člověk agresivní a zároveň být v klidu?

  Co když někdo někomu neoprávněně nadává a říká to klidným hlasem, nebo učitel dá žákyni facku a udělá to v klidu. Daní agresoři svůj opovrženíhodný čin udělali a přitom si zachovali chladnou hlavu. Je tohle agresivita provedená v klidu?

  Další informace


 • Může být duch nebezpečný?

  Ublížit lidem?

  Další informace


  Je výron nebezpečný?

  Rád bych se zeptal, zda je nutné jít s výronem na pohotovost? Dnes na tréninku jsem se zklouzl na mičku a trošku podvrtl kotník. Mám ho dost napuchlý, ale šlapat se na to dá, dokonce mi šlo i trochu běhat. Při sundávání ponožky nebo doteku to celkem bolí. Rád bych se zeptal, zda je nutné navštívit doktora, nebo jen stačí zpevnit a ledovat. Předem děkuji, uživatel tyrox.

  Další informace


  Jak moc je nebezpečný prolaps mitrální chlopně?

  Už od narození mám šelest na srdci, od malička jsem chodila na kardiologii na kontroly. Šelest na srdci nic není, ale teď (je mi 15) se to zhoršilo. Ta chlopeň nedomyká víc - je to prý prolaps mitrální chlopně I. stupně. Dokrorka mi toho moc neřekla, vlastně jen jsem dostala kartičku na to, že před operací a zubařsskými zákroky musím dostat antibiotika.No, v poslední době mě občas píchá na srdci a zdá se mi, že bije rychlejc. Ale myslím, že mi nic není... jinak se cítím fajn. Jaký ten stupěň prolapsu je největší? Mám přece jen jedničku...Zajímalo by mě, je tato vada nebezpečná? Doktorka o žádných omezení nemluvila, ale měla bych být alespoň ve zvýšené pohotovosti? Co dělat aby se mi ta vada nezhoršovala?Mamka mi vyčítá moji životosprávu, - soustavně chodím spát hodně pozdě (kolem půlnoci) – tak dlouho se učím. Je to pravda, že je možné, že se mi srdce zhoršilo kvůlu tomutu?

  Další informace


  Bolavé místo nad pravým okem - co to může být?

  Nad pravým okem těsně nad řasami se mi udělalo takové červené místo a když na něho trochu zatlačím, tak bolí. I úplně těsně nad řasami mám takovou jakoby podlouhlou bouličku. Co myslíte, že to je, popř. jak se to dá vyléčit?Nevím jestli to s tím nějak souvisí, ale teď mě občas trochu pálí dolní víčko a ten koutek blíž u nosu, když mrknu.Za jakékoli názory budu nesmírně vděčná!

  Další informace


  Ahojte, Je mi 14 let,mám každý den divné tikání v břiše,jako tik v oku,co to muže být?

  Tak se ozývá nervová soustava. Musíš se více zklidnit, nestresovat se ( i když je to někdy těžké ) a myslet pozitivně. :-)

  Další informace


 • Může být má fenka v březí?Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda může být v březí moje fenka měla před háráním a několikrát

  Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda může být v březí moje fenka měla před háráním a několikrát na ní skočil pes vždy jsme je od sebe odtrhly. Tak se chci zeptat zda je to možné děkuji za odpovědi

  Další informace


  Co může být mému psovi? Má u jednoho oka takovou bílou tekutinu (vypadá to jako slza) a malinko se i třásl.

  Pes nemůže na zadní nohy pořádně (jako chodí v pohodě, ale když jde třeba do schodů nebo místo běhání jen chodí), všiml jsem si, že má u jednoho oka takovou bílou tekutinu (vypadá to jako slza) a malinko se i třásla.Diagnostika: Byl jsem u dvou veterinářů, jeden mi řekl, že nohy má v pohodě a že by musel udělat leda rentgen. Druhý mi řekl, že měla horečky a dostala na to antibiotika a že by se muselo udělat další šetření z moči atd.Můj názor: vzhledem k podmínkám tam venku, tak mohla nastydnout a to tu doma dělám veškeré preventivní opatření, aby se cítila v pohodě. Co se týče oka, může to být pravděpodobně blbá alergie... dočetl jsem se na internetu, že oči u psa jsou podobný těm lidským.Léčba: Jakou doporučujete vy? Nebo co byste dělali vy (kromě veterináře, je mi jasný i tahle varianta... ale není zadarmo)? Někde jsem četl, že psům pomohl Paralen či Ibalgin a další podobné prášky, ale také jsem četl, že to psi nemusí snášet... tak se jen ptám...

  Další informace