• Může jednatel a. s. v likvidaci založit firmu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může jednatel a. s. v likvidaci založit firmu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Může jednatel a. s. v likvidaci založit firmu?

  • může nějaký boháč založit v Česku nové město?



    Další informace


  • Velký problém s likvidací vozidla



    Další informace


    Mám dlouho spz v depozitu asik 4roky a auta fyzicky neexistují. papír o likvidaci mi nikdo bez vraků nedá. Jak ztoho?



    Další informace


  • Jaké máte zkušenosti s nízkoenergetickou dřevěnou stavbou a jakou by jste doporučili firmu?



    Další informace


    Vinylové podlahy - kde sehnat reference na firmu www.yesvinyl.cz?



    Další informace


    Jakou firmu pozvat na vrata



    Další informace


  • Jak založit Agentůru? chci založit agentůru,společnost pro analýzu trhu,podniku,finance nějako jako je rating

    Jednak bych si uděla průzkum trhu, zda je taková agentura schopna se prosadit na trhu práce.A druhé - nic ve zlém - chtít založit s podbným zaměřením trhu a ptát se jak na to - to mi nějak nesedí. Vdyť to založení je to nejjednodušší. Sehnat zakázky, získat peníze za odvedenou práce je nesrovnatelně těžší.

    Další informace


    Jak zviditelnit vlastní firmu v našem městě a přitáhnout klientelu?

    Jedná se o nově otevřený ochcod s autodíly a možnost montáže. Samozřejmost je příjemné jednání, krátká dodací lhůta a plnění slibů. Prozatim jsem roznesl letáčky všude, kde mě napadlo a hledam další finančně dostupnou možnost jak na sebe kladně upozornit.Doplňuji:Psal jsem o dostupných variantách, rádio a televize nepřipadá v úvahu, Den D jistě nebude to pravé, už i reklamní cedule na veřejné osvětlaní jsou finančně náročné. Na stránkách se pracuje a na seznamu doplnim, to je zdarma. Letáčky ještě zkusim roznést po okolních vesnicích a napadlo mě i po barech, restauracích atd. Vyhlásit rozhlasem je také ještě reálné.

    Další informace


    Mohu založit firmu, přestože nejsem plnoletý?

    nie nie potrebujes minimalne 18 rokov aby si mohol zalozit zivnost :)

    Další informace


    Jaký je postup, pokud potřebuji vymazat firmu z obchodního rejstříku?

    Prosím, jaký je postup, pokud potřebuji vymazat firmu z obchodního rejstříku.Nevím kam dřív a kam později.Díky.Doplňuji:Jedná se o v.o.s.Zdá se mi to celkem složité, jde mi z toho hlava kolem.Nějak se s tím poperu.Díky.

    Další informace