• muže kamarad nainstalovat na muj pc taky svuj skaip? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: muže kamarad nainstalovat na muj pc taky svuj skaip?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - muže kamarad nainstalovat na muj pc taky svuj skaip?

  • Kamarad nebo ne



    Další informace


    Jaký je váš názor?- kamarád



    Další informace


  • Pokud mi chce obchodník poslat peníze zpět a chce můj PayPal, stačí mu dát můj mail, nebo se mu dává něco více?



    Další informace


  • Je možné, že když natáčím svůj hlas na mobil, že se může rapidně změnit?

    Zdravím všechny. Mám na Vás takovou otázku, když natáčím můj hlas na mobil, tak se mi rapidně změní k horšímu. Ale v reálu mám hlas skvělý. Nevíte, čím to může být?

    Další informace


  • Chci si nainstalovat Linux na můj notebook...

    Dobrý den, chtěl bych vyzkoušet linux ale nechci ho instalovat na můj PC kdyby mi nesedl ale chtěl bych ho na můj slabší notebook který stejně téměř nepoužívám. s Linuxem vůbec nemám zkušenosti a ani nevím jak se instaluje... napsal by mi tu někdo prosím podrobněji ( abych to pochopil ) jak nainstalovat Linux ? četl jsem o nějakém Ubuntu, Xubuntu, Kubuntu atd... nevíte který by byl pro mě nejvhodnější ? díky předemDoplňuji:2 OS bych si tam asi nenechal protože mám pouhých 40GB HBB, mám pentium a 1 GB RAM. takže si tam mám nainstalovat ten Ubuntu nebo Kubuntu nebo ? Nechci aby se mi to tak sekalo takže který mám zvolit ? díky moc za čas, můžeš mi to napsat do zpráv nebo do diskuze. :)

    Další informace


  • kamarád byl propuštěn z výkonu třestu na podmínku, porušil podmínku tím že řídil v opilosti? Hrozí návrat do vězení?

    naprosto....řízení v opilosti je trestný čin....podmínka byla porušena, pokud byl chycen např. hlídkou Policie tak je jasnej (Ale jen tak mimochodem to že řídí opilý je dostatečný důkaz toho, že podmínka neměla být udělena a že ten člověk není stále napravený.

    Další informace


    Co má kamarád delat, pokud se chce rozejit s pritelkyní, ktera ma trvaly pobyt v jeho bytě, ale nechce z něj odejít?

    přece jen je jeho přitelkyne uz skoro pět let.

    Další informace


  • kamarád a přítel

    Jaký je mezi těmito pojmy rozdíl?

    Další informace


    Kamarad mi bali ženu, co s tím?

    S ženou jsme se pohádali,přestali jsme komunikovat,důvěra pryč a u mě nastala fáze žárlivosti.Ted pro změnu mi bývalý kamarád dolézá za ženou,samá sms a řekl mi,že ji chce,dá se z mojí strany něco dělat,nebo prostě v klidu vyčkávat a neptat se na problémy,díky

    Další informace


    Klapu pro ródle, šropi si je vydyndali.. Cože mně to kamarád oznamoval?

    Jdu pro saně,děcka si je vyprosili.Betelná šórfka.

    Další informace